Forum miłośników witraży

Odkrywamy świat witraży. Forum witrażowe założone przez easy-Art. Techniki i narzędzia witrażowe. Wystawy witrażu, wernisaże. Szkolenia witrażowe. Centrum wymiany wiedzy i doświadczeń.
Teraz jest 28 marca 2024, o 23:33

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 4 grudnia 2009, o 16:06 
Offline

Dołączył(a): 23 listopada 2008, o 02:00
Posty: 1222
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Witam serdecznie. thymir poważnie były dwie niewiasty, a oprócz tych niewiast był Michu i Dawid.
Może wrzucę zdjęcia na fotosik jak mi się uda. Chwila cierpliwości.
Albert


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 4 grudnia 2009, o 18:12 
Offline

Dołączył(a): 23 listopada 2008, o 02:00
Posty: 1222
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Wreszcie po wielkiej walce z komputerem udało mi się wrzucić kilka zdjęć ze stoiska wystawowego ExpoXXI dziewczyn i naszych grubasków.
oto strona gdzie można obejrzeć zdjęcia;
http://www.fotosik.pl/moje_obrazki.php?r=new
w wyszukiwarkę fotosika wpisać albert235 i się znajdą zdjęcia.
Pozdrawiam Albert


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 4 grudnia 2009, o 21:31 
Offline

Dołączył(a): 22 maja 2009, o 02:00
Posty: 124
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Albercik - (przepraszam, że jak w SEKSMISJI) Jesteś BŁYSKAWICA. Dlaczego wszystkie fotki to motyle? Oczywiście nr 50 to nasza dyrekcja, nr 43 wygląda na FAGONIA, a w niektórych powyżej 44 to jakby TREJOLA???? Czy mam rację? Pozdrawiam kolorowo Jadwiga


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 4 grudnia 2009, o 21:40 
Offline

Dołączył(a): 23 listopada 2008, o 02:00
Posty: 1222
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Dlaczego motyle? po prostu ja u siebie w komputerze pod taką nazwą mam witraże i dlatego w opisie występują motyle. Natomiast co do poszczególnych witraży to mi tak się wydaje że chyba tak ale nie jestem pewien.
sami zdradzą tajemnicę nie chcieli nic powiedzieć.
Pozdrawiam Albert


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 4 grudnia 2009, o 21:43 
Offline

Dołączył(a): 2 września 2007, o 02:00
Posty: 620
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Ani dziewczyn, ani grubasków, ani grubaśnych dziewczyn, ani Ani; same kurde motyle.... :cry: ;) :lol: :lol: coś kit nam tu wciskasz Albercie :evil:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 4 grudnia 2009, o 21:52 
Offline

Dołączył(a): 23 listopada 2008, o 02:00
Posty: 1222
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Jeszcze jedna rzecz którą muszę sprostować to znaczy nie jestem autorem witraży od nr 43 do 54. Po prostu w fotosiku ja włożyłem te zdjęcia i wyszło jako autor. Ja tylko sfotografowałem te prace i umieściłem na swojej stronie fotosika.
pozdrawiam Albert


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 4 grudnia 2009, o 22:42 
Offline

Dołączył(a): 29 stycznia 2008, o 02:00
Posty: 60
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Witajcie!!! Byłam, zobaczyłam i się zachwyciłam. Co nieco kupiłam i znów nabrałam ochoty do prób własnych sił. Było pięknie. Stoisko naszych Easy Art na prardę bardzo dobrze, precyzyjnie przygotowane. Ekspozycja zachwycająca, ale wymaga bardzo zdecydowanego amatora. Jestem ciekawa czy wystawa zaowocuje kontraktami, czy coś udało się sprzedać. Byłam dość długo, obserwowałam zwiedzających. Oglądali, ale paczki wynosili niewielkie. Były fascynujące również inne stoiska: piękne lampy; szkło użytkowe zdobione czystą cyną i kamieniami; jedwab malowany; cudne koronki z bajecznie cienkich złotych i srebrnych nici. Poznaliśmy nowe kroczki do salsy. Ogólnie warto było, żałujcie kto nie dojechał.
Serdecznie pozdrawiam, Iwona


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 4 grudnia 2009, o 23:32 
Offline
Site Admin

Dołączył(a): 24 października 2007, o 02:00
Posty: 318
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 3
Byłem, zobaczyłem i wieczorem zasnąłem z uśmiechem.
* * *
Przy stoisku Easy-art ruch był niemal cały czas. Płynący wąskim strumykiem zwiedzający zatrzymywali się odruchowo. Było na co popatrzeć. Koncepcja stoiska, jak i zawartość wyraźnie odznaczały się od otoczenia. Konkurencja ? Cieniasy. Jakieś lampki i garść topionego szkła. Na targach/wystawie bardzo dużo bolesławskiej ceramiki - pięknie zdobiona, no i koronki i hafty (po pisankach koronki sa kolejnym kierunkiem moich poszukiwań).
Dawid popędził za blondcudem lub pląsał zawzięcie w rytm salsy i wyczuwałem jedynie jego rozczorchanego ducha. Jola miała dla mnie dużo czasu. Oglądanie Jej prac w rzeczywistości, to nie to samo, co w internetowej galerii - prawdziwa radość. Michu poza zwyczajową szczerą wylewnością, jak zawsze okazał się skarbnicą wiedzy i doświadczenia, z której czerpałem garściami.
Anioł cudny i uzmysłowił mi znaczenie szerokich szczelin. Piękny ruch baletnicy z arcytrudnym, czarnym tłem. Mangi jak żywe, na granicy jawy i snu a koncepcja mozaiki w witrażu zbieżna obecnie z jedna z moich aktualnych realizacji.
Warto było.

_________________
Czasopismo Witrażowe | Lampy Witrażowe | Forum Witrażowe


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 5 grudnia 2009, o 04:50 
Offline

Dołączył(a): 5 września 2007, o 02:00
Posty: 32
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Było mi bardzo miło gościć przez trzy dni Dawida, Micha i Elę z okazji imprezy targowej. Mam nadzieję, że byli z pobytu zadowoleni, ale nie mam pewności. Zazwyczaj moi goście wyjeżdżając znajdują czas by powiedzieć „do widzenia”, a nawet „dziękuję” nie wiem dlaczego im się to nie udało i co oznaczał wyjazd bez pożegnania? Drobiazg, przeżyję to, ale jest mi autentycznie przykro…


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 5 grudnia 2009, o 18:53 
Offline

Dołączył(a): 23 listopada 2008, o 02:00
Posty: 1222
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
brogren wszystko co tu pisałem na forum zawsze było prawdą w ogóle mi nie zależało na okłamywaniu kogokolwiek nawet tych którzy są wrogo nastawieni do mnie nie wiadomo z jakiego powodu. Nie pisałem o innych dziełach rękodzielniczych lecz skupiłem się na e-art.
Pozdrawiam Albert


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
SitemapIndex SitemapIndex
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group Nasz Senior - serwis internetowy dla seniorów
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO