Forum miłośników witraży

Odkrywamy świat witraży. Forum witrażowe założone przez easy-Art. Techniki i narzędzia witrażowe. Wystawy witrażu, wernisaże. Szkolenia witrażowe. Centrum wymiany wiedzy i doświadczeń.
Teraz jest 29 marca 2024, o 03:22

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 9 stycznia 2010, o 14:26 
Offline

Dołączył(a): 3 stycznia 2010, o 02:00
Posty: 81
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Niewątpliwie zrobić piec samemu jest taniej ,ale czy w efekcie końcowym jest taniej ,ponadto trzeba biegle spawać ,być dobrym elektrykiem itd.piszę o tym bo stanąłem przed takim dylematem i mimo wszystko choć zdecydowałem się na zakup nowego pieca ,nie mały miałem problem z zakupem pieca jest ich sporo i firm i pieców piece trzeba podzielić na dwie grupy dla hobbystów i artysto rzemieślnikom są to większe piece ,nie każdy ma możliwości lokalowe i nie każdy chce robić duże rzeczy przede wszystkim trzeba wiedzieć do czego zapałaliśmy miłością co nas cieszy bo od tego trzeba uzależnić i zakup i zrobienie samemu piec jak pewnie wiecie są nawet piece do mikro fali tak że każdy znajdzie coś dla siebie poruszyłem ten temat bo powinien on być NR.1 dla tych co zaczynają" rzeźbić" w szkle pozdrawiam javascript:emoticon(';)')


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 9 stycznia 2010, o 15:01 
Offline

Dołączył(a): 5 maja 2008, o 02:00
Posty: 816
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Ja kupiłem w EPO 4kW/230V. Profesionalnie wykonany. Sam bym się nie podjął budowy ze względu na brak czasu. 2 lata temu kosztował 9000 zł. I wysyłka oczywiście. Przed zakupem sprawdzić trzeba gabaryty, bo nie przejdzie przez drzwi. Mój rozbierałem. Góra osobno, dół osobno i dopiero wlazł. Ale sie strasznie przy tym stresowałem, bo musiałem to robić przed drzwiami pracowni, na ulicy.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 9 stycznia 2010, o 17:54 
Offline

Dołączył(a): 2 września 2007, o 02:00
Posty: 2070
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 1 time
JA kupiłem 2 szt w Sosnowcu w hurtowni witrażu. Kompletne i jak dla mnie dobre. Brak w nich tylko wywietrzników, a te by mi się przydały, no ale za to tani. Za ostatni zapłaciłem mniej niż 6000 brutto. ale o tym już pisałem.
Można powołać się na mnie.

_________________
Drzwi muz są otwarte - ale nie każdy może wejść do krainy sztuki.

pozdrowienia Trebor. :lol:
Moje wypociny znajdziecie tu: www.zakrecona-galeria.pl
i tu: www.zakrecona-galeria.pl/galeria


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 9 stycznia 2010, o 18:53 
Offline

Dołączył(a): 3 stycznia 2010, o 02:00
Posty: 81
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
,hhhhh


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 9 stycznia 2010, o 21:02 
Offline

Dołączył(a): 2 września 2007, o 02:00
Posty: 2070
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 1 time
Brawo, brawo.
Mój nie taki dobry choć niewiele mniejszy, ale za to za Twoją cenę mam 2 szt. No i znacznie oszczędniejszy bo jeden ma 5,5, a drugi 4 kWh

_________________
Drzwi muz są otwarte - ale nie każdy może wejść do krainy sztuki.

pozdrowienia Trebor. :lol:
Moje wypociny znajdziecie tu: www.zakrecona-galeria.pl
i tu: www.zakrecona-galeria.pl/galeria


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 9 stycznia 2010, o 22:10 
Offline

Dołączył(a): 3 stycznia 2010, o 02:00
Posty: 81
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
dobra dobra ,nieważne kto ma dłuższego, podaj wymiary i firmę a powiem ci czy tak to ładnie wygląda jak piszesz .dobra chodzi mi tylko wyłącznie oto by każdy mógł przeczytać gdzie i co kupić wybór i tak należy do kupującego taka nasza natura że każdy chwali swoje niech każdy sam dopasuje do swoich możliwości co kupić, twoja wiedza jest imponująca, ale o tym wiesz ,co dobre dla ciebie nie koniecznie dla innych ,a taniej nie zawsze znaczy taniej ,nie pije do ciebie być może twoje rozwiązanie jest lepsze mnie jeden wypał kosztuje 23zł przy 7kw no i mam wywietrzniki zachodnie piece o tych wymiarach kosztują 25 000 i w górę ty masz większy wkład przy dwóch piecach to jest ważne itd.więcej się nie zagłębiam niech inni piszą co można kupić i gdzie i do czego.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
SitemapIndex SitemapIndex
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group Nasz Senior - serwis internetowy dla seniorów
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO