Forum miłośników witraży

Odkrywamy świat witraży. Forum witrażowe założone przez easy-Art. Techniki i narzędzia witrażowe. Wystawy witrażu, wernisaże. Szkolenia witrażowe. Centrum wymiany wiedzy i doświadczeń.
Teraz jest 28 marca 2024, o 11:52

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 22 sierpnia 2011, o 22:39 
Offline

Dołączył(a): 7 lipca 2009, o 02:00
Posty: 187
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
myślę,że jedna osoba, to musiałaby wziąć z tydzień urlopu aby to podwórko uporządkować:-) Najskuteczniej byłoby podzielić forum na działy i rozdzielić porządki między chętne osoby.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 23 sierpnia 2011, o 06:54 
Offline

Dołączył(a): 5 maja 2008, o 02:00
Posty: 816
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Jestem za swobodą wypowiedzi. Tak jak mówi (pisze) Dawid nie pasujący tutaj (niekulturalni, chamscy, itp.) zostaną przez pozostałych wytupani, zignorowani lub wręcz poproszeni o łaskawe opuszczenie tego miejsca. Nie chciałbym żadnej cenzury. Cenzura jest zawsze subiektywna i ogranicza twórczość artystyczną. Artysta to wolność, a chamy precz!


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 23 sierpnia 2011, o 07:28 
Offline

Dołączył(a): 2 września 2007, o 02:00
Posty: 2070
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 1 time
Olek
Chyba nie chodzi o swobodę wypowiedzi a wręcz o kłótnie na forum. Takie rzeczy nie są nam potrzebne.
Miałeś ostatnio przykład jak niektórym puściły nerwy, albo stawy w palcach.

_________________
Drzwi muz są otwarte - ale nie każdy może wejść do krainy sztuki.

pozdrowienia Trebor. :lol:
Moje wypociny znajdziecie tu: www.zakrecona-galeria.pl
i tu: www.zakrecona-galeria.pl/galeria


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 23 sierpnia 2011, o 07:44 
Offline

Dołączył(a): 5 maja 2008, o 02:00
Posty: 816
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Tak. Oczywiście. Różnice zdań są zawsze. Byle z szacunkiem do adwersarza. To miałem na myśli. I niech tak zostanie.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 24 sierpnia 2011, o 09:32 
Offline

Dołączył(a): 4 sierpnia 2008, o 02:00
Posty: 399
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Dziękuję.
Wracacie mi wiarę.
Już niedługo będzie tutaj pięknie.

Kilka słów wyjaśnienia.

PIERWSZY POST W TYM TEMACIE... usunąłem - wiemy co jest do zrobienia i trzeba to zaplanować, żeby działało nie chcę niczego narzucać. Chciałem nim (pierwszym postem w tym wątku) rozpocząć poważną dyskusję i sprowokować działania. Udało się. :-) Strasznie się cieszę.

Myślę, że nadchodzi nowa jakość forum easy-Art. - taka ewolucja :-)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 11 września 2014, o 11:13 
Offline

Dołączył(a): 8 września 2014, o 02:00
Posty: 2
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Forum powoli chyba już umiera ... a szkoda ...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 18 września 2014, o 21:43 
Offline

Dołączył(a): 3 stycznia 2008, o 02:00
Posty: 1083
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Cześć - daaawno mnie tu nie było
Noo, faktycznie, gdzie te czasy, co robiło się konkursy z nagrodami
fundowanymi przez nas samych, - galeria naszych prac, gdzie każdy pokazywał co nowego zrobił
i z niecierpliwością oczekiwał na opinie innych,
wesołe "docinki" z których wszyscy mieli radość?
Brak rywalizacji i chęć podzielenia się z innymi swoimi spostrzeżeniami.
Czasem myślę, że to pogoń dnia dzisiejszego i pogoń za kasą :?
mamy mniej czasu dla siebie i mniej czasu dla forum...
I.....oby NIE - wojenkę w bliskiej strefie i wszyscy zdołowani rzeczywistością.
Nie dajcie się - pozdrawiam Was gorąco


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 30 września 2014, o 23:49 
Offline

Dołączył(a): 4 sierpnia 2008, o 02:00
Posty: 399
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Hej.
Mnie też daaaawno...
Również z nostalgią wspominam czasy, kiedy ogromna ilość osób dawała hmmmm... czadu na forum. Kiedy Kent swoimi technicznymi projektami rozbudzał wyobraźnię zmierzającą w kierunku budowy nowych machin, kiedy Bronek swoim poczuciem humoru sprawiał, że na ustach tysiąca uczestników pojawiał się uśmiech, kiedy Dawid rzeczowo i kreatywnie odpowiadał na pytania gawiedzi, kiedy Jędrek pomagał w kalkulacjach i innych technikach tworzenia witraży kiedy Fagonio, kiedy Mach, kiedy Marlena, kiedy Albert... no dobra. Było fantastycznie... :-)
Zastanawiam się co się stało z naszym ulubionym forum i jedyne co mi wychodzi, to to, że jakoś się pogubiliśmy w pędzie dzisiejszych czasów. Gonitwa za pieniądzem, za "stabilizacją", za cholerawieczym. Życie po prostu wymogło na większości z nas zmianę priorytetów i innych takich pierdół.
Niektórzy z nas dzielnie walczyli do końca, inni po dokonaniu szeregu kalkulacji po prostu zlikwidowali działalność gospodarczą o profilu "witraż", jeszcze inni działają w najlepsze tworząc fantastyczne, kolorowe kompozycje...
Nostalgia, tęsknota za fajnym czasem i inne takie pierdoły, kierują i skłaniają, gniotą, miętolą i inne takie duperele do delikatnej propozycji...
A może zlocik???
Czy w tych bezlitosnych czasach znajdziemy siłę, czas i inne pierdoły do tego, żeby się spotkać, pogadać, wypić browara czy inną wódeczkę i pobawić jak za starych dobrych czasów i stworzyć jakieś niepowtarzalne, szklane dziełło?
Tęskno mi za czasami, kiedy spotykaliśmy się wymieniając doświadczenia i inne rytynta, poddawaliśmy się fali piękna, kreatywności i innych takich bzdur, których nie sposób przecenić i bawiliśmy się przy tym doskonale w różnych miejscach różnie nawiedzonych przez kolorową pasję...
Przyjedziecie na śląsk?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 7 grudnia 2014, o 14:06 
Offline

Dołączył(a): 7 października 2014, o 02:00
Posty: 1
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
masakra że takie pustki na takim fajnym forum :( wpadłem żeby się dowiedzieć czegoś na ten temat


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 8 grudnia 2014, o 18:21 
Offline

Dołączył(a): 5 maja 2008, o 02:00
Posty: 816
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Ja tu zostaję i zaglądam od czasu do czasu. Mam nadzieję, że forum odżyje, bo to kopalnia wiedzy. Można by na jego podstawie jakiś podręcznik wydać.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
SitemapIndex SitemapIndex
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group Nasz Senior - serwis internetowy dla seniorów
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO