Forum miłośników witraży

Odkrywamy świat witraży. Forum witrażowe założone przez easy-Art. Techniki i narzędzia witrażowe. Wystawy witrażu, wernisaże. Szkolenia witrażowe. Centrum wymiany wiedzy i doświadczeń.
Teraz jest 28 marca 2024, o 18:32

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 5 listopada 2007, o 23:20 
Offline

Dołączył(a): 12 września 2007, o 02:00
Posty: 700
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Zrobiłam:!: Skończyłam nenufara :!: :!: :!: Ależ jestem dumna, chyba pęknę. To mój pierwszy własny projekt. :P :P :P 31 elementów, najmniejsze mają ok 20x10mm. Jutro zawiśnie na moim oknie w biurze księgowej. Zrobię zdjęcia i będzie zgaduj-zgadula z nagrodą.
Cieplutko pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 6 listopada 2007, o 00:21 
Offline

Dołączył(a): 10 września 2007, o 02:00
Posty: 58
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Marlena, gratuluję
pokażesz swoje dzieło?

ja szlifuje szkło u taty w garażu na maszynie zwanej boshem zamontowanej w imadle
no nic innego nie mam

więc kazdy sobie jakoś radzi


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 6 listopada 2007, o 22:33 
Offline

Dołączył(a): 12 września 2007, o 02:00
Posty: 700
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Jasne, że pokażę, zaraz, jak rozwiążę problem techniczny ze zdjęciami. Już wiem co będzie nagrodą w zgaduli. Pytania jeszcze nie zdradzę.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 7 listopada 2007, o 00:49 
Offline

Dołączył(a): 2 września 2007, o 02:00
Posty: 143
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Ależ sie nam rozkręciła Marlena , ciekawe co będzie po tych warsztatach :-):-)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 10 listopada 2007, o 23:00 
Offline

Dołączył(a): 12 września 2007, o 02:00
Posty: 700
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
I zgodnie z zapowiedzią mój własny, osobisty, nenufarkowy konkursik. Pytaniem jest: ile zużyłam taśmy miedzianej na wykonanie lilii wodnej? Podaj długość w milimetrach. Nagrodzone zostaną trzy osoby, które podadzą długość (na + lub -) najbliższą rzeczywistej. Nagrody: nóż olejowy http://www.easy-art.pl/sklep/?p=product ... y-do-szkla i okularki jak te (kliknij „zobacz test”) - oczywiście bez Micha http://www.easy-art.pl/sklep/?p=product ... y-ochronne
; czarny wizytownik z naturalnej skóry w granatowym pudełeczku (reklamówka z logo pewnej firmy); czarne etui na dwa długopisy również z naturalnej skóry i z logo w ładnym pudełeczku. Uwaga: osoba wygrywająca ma prawo wyboru nagrody jednej z trzech, osoba, która zajmie drugie miejsce ma prawo wyboru jednej z dwóch pozostałych nagród, osoba, która zajmie trzecie miejsce dostanie na dokładkę garść szklanych, kolorowych kaboszonów. Odpowiedzi proszę umieszczać wyłącznie tu, na forum. Na rozwiązanie czekam do północy 25 listopada br. Osoby, które wygrają poproszę o podanie na pw lub e-mail adresu pocztowego w celu wysłania nagrody. REGULAMIN-EK: w konkursie mogą wziąć udział wyłącznie użytkownicy tego forum. Odpowiedzi gości nie będą uwzględniane. I jeszcze jedno – dokładnie zmierzyłam taśmę papierową będącą zabezpieczeniem kleju taśmy miedzianej, ale zdaję sobie sprawę, że tak naprawdę trudno wyszacować jej długość strzelaj więc, tak mniej więcej i bez względu na doświadczenie w tworzeniu witraży. A tu masz zdjęcia mojego nenufara wraz z wymiarami:
http://i236.photobucket.com/albums/ff30 ... farek1.jpg
http://i236.photobucket.com/albums/ff30 ... farek2.jpg
http://i236.photobucket.com/albums/ff30 ... farek3.jpg

Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 11 listopada 2007, o 00:20 
Offline

Dołączył(a): 2 września 2007, o 02:00
Posty: 620
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Jesteś niesamowita - bardzo dobre zagranie. Trzeba z honorem odbić tą piłkę.
Jeszcze się nie wypowiadam, ale odpowiedź będzie.
Gratuluję i cieszę się, że nie stoisz w miejscu.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 11 listopada 2007, o 00:51 
Offline

Dołączył(a): 2 września 2007, o 02:00
Posty: 143
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Super , naprawedę piękne :-) gratuluje :-):-)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 11 listopada 2007, o 01:53 
Offline

Dołączył(a): 10 września 2007, o 02:00
Posty: 58
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Marlena, piękna zawieszka, bardzo ładna

i jako że spędzam miły wieczór z mężem po cięzkim dniu pracy na naszej budowie i pijąc pyszne wino - to moja odpowiedz brzmi: 142 cm taśmy miedzianej zużyłaś na wykonanie witrazyka ....
a co mi tam, po winie odważna jestem

Monk


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 11 listopada 2007, o 01:59 
Offline

Dołączył(a): 5 września 2007, o 02:00
Posty: 95
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
No! Marlena, jestem pod wrażeniem. Mimo braków w oryginalnym sprzęcie poszło Ci super!! No chyba,że już masz wszystko co trzeba. Cieszę sie, że tak fajnie to wyszło! :lol:
Wynik na długość folii już mam, tylko czekam na wyniki początkowe. A czy nie lepiej na priv np. do Ciebie, żeby nie sugerować się wynikami innych uczestników?
Jak myślisz Marlena? ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 11 listopada 2007, o 12:31 
Offline

Dołączył(a): 2 września 2007, o 02:00
Posty: 620
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
:idea: Uważam, że to rozwiązanie jest dobre :idea: . Przesyłajmy swoje typy na PW Marleny. Ja mam już swoją miarę i mogę to zrobić pierwszy.
Jakie jest Twoje zdanie Marleno :?: :arrow:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
SitemapIndex SitemapIndex
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group Nasz Senior - serwis internetowy dla seniorów
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO