Forum miłośników witraży

Odkrywamy świat witraży. Forum witrażowe założone przez easy-Art. Techniki i narzędzia witrażowe. Wystawy witrażu, wernisaże. Szkolenia witrażowe. Centrum wymiany wiedzy i doświadczeń.
Teraz jest 28 marca 2024, o 22:13

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 10 lutego 2010, o 19:58 
Offline

Dołączył(a): 23 listopada 2008, o 02:00
Posty: 1222
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
znalazłem coś takiego ale i tak nie wiem jak to dokonąć może ktoś to rozgryzie.

Czy mogę dodawać Obrazki?
Jak najbardziej możesz wstawiać obrazki do swoich postów. Jednakże obecnie nie istnieje możliwość przesyłania obrazków bezpośrednio na forum. Musisz więc wstawiać obrazki, które znajdują się na innym, ogólnodostępnym serwerze, np. http://www.moj-serwer.pl/moj-obraz.gif. Nie możesz wstawiać obrazków znajdujących się na twoim komputerze (chyba że jest on publicznie dostępnym serwerem) ani obrazków przechowywanych na stronach wymagających autoryzacji, np. skrzynki pocztowe, strony chronione hasłem itp. Aby wstawić obrazek użyj znacznika BBCode [img] lub odpowiedniego znacznika HTML (jeśli jest to dozwolone).
Pozdrawiam Albert


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 10 lutego 2010, o 21:19 
Offline

Dołączył(a): 2 września 2007, o 02:00
Posty: 2070
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 1 time
albert235 napisał(a):
Jak tak dobrze krakacie to wytłumaczcie mi co to jest to GE jak wspomina Mati.
Pozdrawiam Albert



Glass Eye 2000 ( lub inne)

No właśnie, może szefostwo się pochwali i opowie co i jak z tym programem?

_________________
Drzwi muz są otwarte - ale nie każdy może wejść do krainy sztuki.

pozdrowienia Trebor. :lol:
Moje wypociny znajdziecie tu: www.zakrecona-galeria.pl
i tu: www.zakrecona-galeria.pl/galeria


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 11 lutego 2010, o 12:21 
Offline

Dołączył(a): 3 stycznia 2008, o 02:00
Posty: 1083
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Trebor napisał(a):

Glass Eye 2000 ( lub inne)

No właśnie, może szefostwo się pochwali i opowie co i jak z tym programem?


Około rok temu była gadka na ten temat, że miałobyć zrobione spolszczenie
i instrukcja, że coś będzie to kosztowało i .... temat trafił na "bagniste podłoże" :?
Pozdrawiam,


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 11 lutego 2010, o 14:13 
Offline

Dołączył(a): 4 sierpnia 2008, o 02:00
Posty: 399
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Trebor - nie mam pojęcia czy i ile mogłoby to kosztować, ale ja chętnie zapłaciłbym za możliwość używania GE w wersji polskiej. Przynajmniej spolszczonej w pewnym stopniu. To bardzo podnosi komfort obsługi GE - szczególnie użytkownikom nie znającym tego programu. Jak już będę miał w łapkach nową wersję - się sprawdzi i najwyżej zrobi składkę. Podejrzewam, że jakby się tu wszyscy zainteresowani poskładali po symboliczne 10zł to spokojnie starczyłoby na opłacenie pracy informatyka. Nie pytałem go tylko czy robi te "kruki" czy jakoś tak :-) Taka witaminka to zwykle podmiana plików i wszystko zależy od zabezpieczeń, którym musi się przypatrzeć ktoś kumaty w tej dziedzinie. Ja niestety nie kumam aż tak. Mam pewne problemy już nawet przy większych prezentacjach we flashu i wymaga to większej ilości czasu niż zeżarłoby kumatemu. Nawet jakbym zdekompilował ten soft, okazałoy się, że nic nie rozumiem z tego co mi wyszło. :-)
Facet jest otwarty i nie robi tego wyłącznie dla pieniędzy. On to robi z powołania :-). Dlaczego więc nie spróbować?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 11 lutego 2010, o 15:28 
Offline

Dołączył(a): 2 września 2007, o 02:00
Posty: 620
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Mati - jeżeli on zna anglikański :lol: , to wystarczy by przetłumaczył tutorial tegoż GE i wstawił go w program :idea: . Prawdę mówiąc, to GE jest tak przyjazny, że każdy kto posługiwał się jakimkolwiek programem graficznym, nie powinien mieć trudności z jego obsługą :D .
Jego interfejs, jest standardowy, jak w większości programów :!: . Najprościej go poznać - "klikaj i patrz".
Można z YT ściągnąć dwa filmiki GE1 i GE2, które fajnie pokazują na przykładzie - jak to się robi :idea: :?: :roll:
Wpadłem na pomysł, że ten Tutorial, przetłumaczy " dla ojca" mój syn, który pierwszą sesję ma zaliczoną i do maja będzie się "po domu pętał" ;) .
Opisaniem interfejsu mogę się zająć osobiście, na tyle czasu czas znajdę :roll: 8-) .


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 11 lutego 2010, o 18:53 
Offline

Dołączył(a): 23 listopada 2008, o 02:00
Posty: 1222
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Ja się piszę na takie cościk jak pisze Mati
Pozdrawiam Albert


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lutego 2010, o 05:10 
Offline

Dołączył(a): 4 sierpnia 2008, o 02:00
Posty: 399
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Bronek - fantastycznie - co prawda z tego tutoriala można korzystać nawet nie znając ni w ząb anglackiego, ale też fajna sprawa i z góry hórem dzięki Twojemu latoroślowi. Myślę jednak, że ktoś, kto nie wie jakiejś rzeczy - zamiast zerknąć w instrukcję - wkurza się i wyłącza sofcik. Takiego tutoriala możnaby nagrać po polsku i rozesłać jako AVI, ale to jednak niezupełnie tak, jak mieć ogonki w menu. Dyrekcja ma niestety oryginała, a tam kruków ni w ząb. :-)
Pozdrówka dla rodzinki. :-)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lutego 2010, o 19:38 
Offline

Dołączył(a): 2 września 2007, o 02:00
Posty: 2070
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 1 time
Skończmy może ten temat na Forum i przenieśmy go np na gg lub PW. Wiecie dlaczego?? !!!!

_________________
Drzwi muz są otwarte - ale nie każdy może wejść do krainy sztuki.

pozdrowienia Trebor. :lol:
Moje wypociny znajdziecie tu: www.zakrecona-galeria.pl
i tu: www.zakrecona-galeria.pl/galeria


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lutego 2010, o 19:48 
Offline

Dołączył(a): 23 listopada 2008, o 02:00
Posty: 1222
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Nie bardzo rozumiem dlaczego tak piszesz.
Ale szwendałem się po internecie i znalazłem taki tutorial w języku polskim a oto strona
http://www.dfly.com/tutorial/index.html
Pozdrawiam Albert


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 12 lutego 2010, o 19:54 
Offline

Dołączył(a): 23 listopada 2008, o 02:00
Posty: 1222
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
chyba nie taka strona mi wyszła ale wpisałem tutorial glass eye 2000 i tłumacz gogle i wyszła mi strona z obsługą programu w języku polskim. Może teraz będzie dobrze.
http://translate.google.pl/translate?hl ... tml&ei=64Z
Pozdrawiam Albert


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
SitemapIndex SitemapIndex
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group Nasz Senior - serwis internetowy dla seniorów
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO