Forum miłośników witraży

Odkrywamy świat witraży. Forum witrażowe założone przez easy-Art. Techniki i narzędzia witrażowe. Wystawy witrażu, wernisaże. Szkolenia witrażowe. Centrum wymiany wiedzy i doświadczeń.
Teraz jest 19 marca 2024, o 11:14

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 244 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lipca 2011, o 06:42 
Offline

Dołączył(a): 23 listopada 2008, o 02:00
Posty: 1222
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
A kiedy ma to być?
Możliwe, że zawitam również.

Pozdrawiam Albert


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 13 lipca 2011, o 19:31 
Offline

Dołączył(a): 2 września 2007, o 02:00
Posty: 2070
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 1 time
Zajrzyj tu:
http://www.easyart.fora.pl/piaskownica, ... html#18109

_________________
Drzwi muz są otwarte - ale nie każdy może wejść do krainy sztuki.

pozdrowienia Trebor. :lol:
Moje wypociny znajdziecie tu: www.zakrecona-galeria.pl
i tu: www.zakrecona-galeria.pl/galeria


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lipca 2011, o 16:29 
Offline

Dołączył(a): 23 listopada 2008, o 02:00
Posty: 1222
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Ze mną to tak jak z dzieckiem za rączkę i do .......
Dziś robiłem próby z urządzonkiem na powietrze. Taki długopis do grawerowania. Jest bardzo lekkie ma 35000obr/min.

Mam pmysł jak zrobić witraż. Może zdążę przed wyjazdem. Będzie to witraż robiony kilkoma metodami, oczywiście nie obejdzie się bez pomocy Albertynki.

Pozdrawiam serdecznie Albert


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 31 lipca 2011, o 10:04 
Offline

Dołączył(a): 23 listopada 2008, o 02:00
Posty: 1222
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Jeszcze kilka słów na temat Albertynki. Ponieważ były ograniczenia podczas wykonywania prac związanych z wycinaniem szkła w różnych położeniach, udoskonaliłem jej pracę.

W obecnej chwili można wykonywać cięcie w pionie, poziomie, pod skosem bez ograniczeń, również i bryłach przestrzennych. Nie ma również ograniczenia wycinania szkła na dużych wysokościach n. p. 5, 10m od podłogi. Bardzo dobrze sprawuje się również przy naprawie witraży, na większych wysokościach, również i w małych witrażach już oprawionych w drzwiach, otworach okiennych i.t.p..

Cała procedura pracy we wszystkich możliwych sytuacjach Albertynki została przedstawiona na IV OGÓLNOPOLSKIM ZJEŻDZIE EASY-ART.

Jeszcze raz pragnę bardzo podziękować twórcom zjazdu Dawidowi, Michowi jak również niezastąpionemu Jędrkowi, nie zapominając również o Wszystkich uczestnikach tego zjazdu.

DZIĘKUJĘ, myślę, że jeszcze niejednokrotnie spotkamy się w tak miłym i serdecznym gronie zarówno starych bywalców jak i nowo przybyłych. Do następnego....

Serdecznie pozdrawiam Albert

Strona 2


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 244 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
SitemapIndex SitemapIndex
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group Nasz Senior - serwis internetowy dla seniorów
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO