Forum miłośników witraży

Odkrywamy świat witraży. Forum witrażowe założone przez easy-Art. Techniki i narzędzia witrażowe. Wystawy witrażu, wernisaże. Szkolenia witrażowe. Centrum wymiany wiedzy i doświadczeń.
Teraz jest 28 marca 2024, o 23:36

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 22 stycznia 2009, o 15:06 
Offline

Dołączył(a): 20 stycznia 2008, o 02:00
Posty: 210
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Jesteście cudowni. :-)
I takich Was kochamy.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 22 stycznia 2009, o 16:28 
Offline

Dołączył(a): 25 stycznia 2008, o 02:00
Posty: 1044
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Witam

Jako główny mobber krótkotrwałego nękania Zarządu easy-Art, w efekcie czego w/w Zarząd postanowił ufundować DODATKOWĄ NAGRODĘ dla laureatki konkursu Szanownej Pani UAYO, jednocześnie nie naginając regulamin jednoosobowej Spółki z N. N. (z nieograniczoną nieodpowiedzialnością), której jestem Członkiem Zarządy i Prezesem, po burzliwej naradzie w gronie Zarządu i zażartej dyskusji przed lustrem, postanawiam w ramach sugerowanego upominku - z poprzedniego mojego postu - czyli owijarki, uczynić z niego, bez żadnych konkursów, rzecz namacalną i przekazać takową, uroczej Pani UAYO.

Z uwagi na ogrom pracy i potrzebę wykonania w/w urządzenia, moja Spółka wywiąże się z zobowiazania w okresie wiosny b.r.

Pozdrawiam

Prezes


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 22 stycznia 2009, o 17:49 
Offline

Dołączył(a): 6 września 2008, o 02:00
Posty: 242
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Dzięki wam bardzo i przepraszam za kłopot :-)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 22 stycznia 2009, o 18:15 
Offline

Dołączył(a): 6 września 2008, o 02:00
Posty: 242
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Uayo napisał(a):
Dzięki wam bardzo i przepraszam za kłopot :-)

Wiem, że chcieliście abym się z wami spotkała i ja też bardzo tego pragnę. Niestety moja sytuacja jest taka, jaka jest i tego nie zmienię. Nie użalam się i nigdy tego robiła nie będę, ale nie jestem w stanie się do was dostać. Po prostu na nikogo nie mogę liczyć. Moja "rodzinka" jest zdania, że mi odbiło i zamiast mnie wspierać, jeszcze mnie dobijają. Mało tego. Kiedy się dowiedzieli, że chcę iść na studia, zrobili mi awanturę zamiast mi pomóc. Tak więc ze wszystkim radzę sobie sama od zawsze i się przyzwyczaiłam. Czasem gdyby nie pomoc ludzi o wielkim sercu, takich jak mój instruktor, miałabym baaardzo marne perspektywy. Z konkursem było tak, że chciałam się z wami zabawić i tyle. Byłam bardzo zaskoczona, kiedy dowiedziałam się o wygranej. Dlatego, żeby nie sprawiać wam problemu, nie będę brała udziału w konkursach, w których nagrodą będzie udział w warsztatach. Aby nie sprawiać wam więcej kłopotów, w razie ewentualnej wygranej. To tyle. :-)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 22 stycznia 2009, o 19:56 
Offline

Dołączył(a): 20 stycznia 2008, o 02:00
Posty: 210
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Uayo, jeśli prawdą jest, że jesteś silną osobą i nie lubisz użalać się nad sobą, to nie przyjmuj postawy biernej w naszych konkursach. To naszą sprawą jest okazać gest wszystkim, którzy na to zasługują i szukać rozwiązań takich, które pozwolą być "owcy całej i najedzonemu wilkowi"-). Tak właśnie się stało... albo i więcej. :-)Kontakt z Twoimi problemami uaktywnia dobre strony natury ludzkiej.
Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 23 stycznia 2009, o 01:30 
Offline

Dołączył(a): 12 września 2007, o 02:00
Posty: 700
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Dyrekcjo, Twoja kwiecistość wymowy powala, również w kwestii zawoalowanej zjebki. Uayo, pokochasz swojego Nikkusia zaraz po pierwszym użyciu.
Startowałam z chinolem (bo tani), no cóż, Nikken stanowczo nie jest tani. Dyrekcja namówiła mnie do zakupu porządnego noża. Wahałam się długo, bo cena.... ale kupiłam. Teraz kocham mojego Nikkusia najczystszą miłością. Dyrygent miał rację.
Uayo, mam nadzieję, że weźmiesz udział w konkursie Walentynkowo-Wielkanocnym.
Pa


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 23 stycznia 2009, o 01:52 
Offline

Dołączył(a): 6 września 2008, o 02:00
Posty: 242
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Marlenko mam wielką ochotę, ale się waham. Mam już nawet prawie gotowy projekt, ale znowu zaistnieje problem dla zarządu. Mimo tego chcę się z wami dalej bawić :-)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 23 stycznia 2009, o 10:05 
Offline

Dołączył(a): 2 września 2007, o 02:00
Posty: 2070
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 1 time
Uayo napisał(a):
Marlenko mam wielką ochotę, ale się waham. Mam już nawet prawie gotowy projekt, ale znowu zaistnieje problem dla zarządu. Mimo tego chcę się z wami dalej bawić :-)



Dziewczyno z tym konkursem Zarząd ma niewiele wspólnego, to inicjatywa oddolna.
I doły cię wzywają do apelu!!!
masz wysłąć conajmniej 1 projekt - więcej mile widziane.

_________________
Drzwi muz są otwarte - ale nie każdy może wejść do krainy sztuki.

pozdrowienia Trebor. :lol:
Moje wypociny znajdziecie tu: www.zakrecona-galeria.pl
i tu: www.zakrecona-galeria.pl/galeria


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 23 stycznia 2009, o 17:58 
Offline

Dołączył(a): 6 września 2008, o 02:00
Posty: 242
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Zamówienie na nożyk już złożyłam. Jeszcze raz wielkie dzięki :* :D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 24 stycznia 2009, o 02:03 
Offline

Dołączył(a): 12 września 2007, o 02:00
Posty: 700
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Uayo, Trebor wie, co gada, wierz mi. Oddolnie biorę udział (odgórnie wezmę zresztą też udział bo oceniają forumowicze). Twój projekt może być w ołówku, pokolorowany lub nie. Nie musi być witraż, zdjęcie, skan itp. możesz pocztą rysunek wysłać do Trebora. Na pewno obrobi elektronicznie i nam pokaże. Jak nie masz adresu to grzebnij w jego zakręconej galerii albo pytaj Trebora na pw. A tak w ogóle, czemu masz tylko jeden projekt? Weź kredki, pisaki, ołówek i maluj cokolwiek przyjdzie Ci do głowy . Im łatwiejszy szkic tym łatwiej z niego zrobić witraż.
Pa


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
SitemapIndex SitemapIndex
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group Nasz Senior - serwis internetowy dla seniorów
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO