Forum miłośników witraży

Odkrywamy świat witraży. Forum witrażowe założone przez easy-Art. Techniki i narzędzia witrażowe. Wystawy witrażu, wernisaże. Szkolenia witrażowe. Centrum wymiany wiedzy i doświadczeń.
Teraz jest 28 marca 2024, o 20:01

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 15 kwietnia 2009, o 22:28 
Offline

Dołączył(a): 23 listopada 2008, o 02:00
Posty: 1222
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Marlenko nie denerwyuj się jesteś taka piękna, miła i serdeczna-główka do góry.
biorąc pod uwagę temat;"easy-Art w witrażu, czyli jak nas widzisz tak nas pokoloruj"
I miejsce 6
IImiejsce 3
IIImiejsce 7
stwierdzam że pozostałe wykonane witraże są piękne aczkolwiek mało związane tematycznie.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 16 kwietnia 2009, o 07:38 
Offline

Dołączył(a): 16 września 2007, o 02:00
Posty: 202
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
no i mamy problem.
Nie ma odpowiedniej liczby prac aby mozna przejść do dalszej części.
Zastanowię się co dalej z tym fantem zrobić i w ciągu 2 dni dam wam znać.
Jeszcze można słac prace,
Co do technik lutowania i tego typu spraw, jest na forum taki wątek więc zapraszam w tamto miejsce, a jak nie wiecie jak przenieść posty to proszę o info na PW i zrobie to w miare posiadanego czasu.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 16 kwietnia 2009, o 07:54 
Offline

Dołączył(a): 3 stycznia 2008, o 02:00
Posty: 1083
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Witam,
Noo, fakt problem jest; prac jest malutko a niektóre z nich nie
są związane z tematem konkursu :cry:
w zwiazku z tym mogę powiedzieć, że są piękne i pomysłowe :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 16 kwietnia 2009, o 20:00 
Offline

Dołączył(a): 12 września 2007, o 02:00
Posty: 700
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Michu, to był naprawdę bardzo trudny temat. Może na następny konkurs wymyślicie coś łatwiejszego i termin nie będzie się zbiegał z jakimiś świętemi i dniami wolnymi od pracy, bo ludziska wyjeżdzają i mogą nie mieć czasu/dostępu do netu aby coś stworzyć.
Pa


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 16 kwietnia 2009, o 20:20 
Offline

Dołączył(a): 12 września 2007, o 02:00
Posty: 700
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
W regulaminie jest 20 prac, zgłoszonych 7. EasyArtowcy, ślijcie, mamy dwa dni :!: :!: :!:
Pa


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 17 kwietnia 2009, o 07:52 
Offline

Dołączył(a): 16 września 2007, o 02:00
Posty: 202
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
UWAGA UWAGA !!!!

Nie ma prac nie na temat bo jak to wcześniej gdzieś Marlena napisała to są wasze prace i to jest wasze widzenie nas w witrażu.(nikt nie mówi o figuralnym witrażu).
Po dłuuuuugiej dwudziestojednominutowej naradzie z dyrygentem postanawiamy co następuje:
Punkt 3 regulaminu „3) termin składania prac do 13 kwietnia 2009 roku do godziny 23,59” zmienia swoje brzmienie i w chwili obecnej wygląda następująco „3) termin składania prac do 15 czerwca 2009 roku do godziny 23,59
Punkt 4 regulaminu „4) głosowanie do 30 kwietnia 2009 roku do godziny 23,59” zmienia swoje brzmienie i w chwili obecnej wygląda następująco „4) głosowanie do 1 lipca 2009 roku do godziny 23,59”
Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród na ogólnopolskim zjeździe easy-Art


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 17 kwietnia 2009, o 11:04 
Offline

Dołączył(a): 3 stycznia 2008, o 02:00
Posty: 1083
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Witam,
Przyjąłem do wiadomości :P wniesi0ne zmiany,
Pozdrowionka,


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 17 kwietnia 2009, o 16:06 
Offline

Dołączył(a): 23 listopada 2008, o 02:00
Posty: 1222
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Akceptuję zmiany i pozdrawiam.
Przepraszam za posty nie w tej dziedzinie na inny temat, ale nauka nie idzie w las tylko w nas. Jeszcze raz serdeczne pozdrowienia.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 19 kwietnia 2009, o 12:57 
Offline

Dołączył(a): 20 stycznia 2008, o 02:00
Posty: 210
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Cześć,
cieszę się, że termin został przesunięty. Może i ja włączę się do konkurencji. Tak sobie myślę nad pomysłem.....i mam pewne refleksje.
Easy-art odkryłam dzięki światełku do nieba. Najbardziej zachwyciły mnie jednak magnolie i one zawsze kojarzą mi się z naszymi wodzami :-). Dwóch facetów z delikatnymi różowymi kwiatami, czy to nie przewrotne? Pamiętam moje spotkanie na warsztatach IV, omawialiśmy jak powstaje pomysł i projekt na przykładzie magnoli. Panowie, przyjrzałam się osobistemu drzewku, kwaty są pierwsze, ale nie wszystkie opadają gdy pojawiają się liście (mówiliście, że to zaplanowany błąd przyrodniczy w waszym dziele - nieprawda!). Wasze magnolie zachwyciły wszystkich. Różowe szkło zeszło co do jednego kawałka. Kilkoro z nas zapowiadało, że stworzy swoje osobiste magnolie. Ile ich powstało?
Po co tak dużo piszę... bo mam pracę, którą wykonałam wzorując się na omawianych kwiatach, podobieństwo jest widoczne, za co przepraszam, ale nie potrafiłam sie powstrzymać :-). Wielkość maleńka 40x50 cm.
Jednak do konkursu ich nie wystawiam bo bez słowa przewodniego mogłabym od kogoś dostać po nosie za skorzystanie z cudzego pomysłu.
Pozdrawiam.
Postaram się umieścić je w galerii.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 20 kwietnia 2009, o 16:13 
Offline

Dołączył(a): 16 września 2007, o 02:00
Posty: 202
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
jolka2x napisał(a):
Panowie, przyjrzałam się osobistemu drzewku, kwaty są pierwsze, ale nie wszystkie opadają gdy pojawiają się liście (mówiliście, że to zaplanowany błąd przyrodniczy w waszym dziele - nieprawda!).
Jednak do konkursu ich nie wystawiam bo bez słowa przewodniego mogłabym od kogoś dostać po nosie za skorzystanie z cudzego pomysłu.
Pozdrawiam.
Postaram się umieścić je w galerii.




Co do magnolii to sprawa ma się tak.
Owszem większośc z tego gatunku ma kwiat a nie ma liści, ale sa odmiany takie choćby jak królewska która kwitnie i jednocześnie wypuszcza listki, Magnolia słoniowa ma wielkie kwiaty które kwitna tuż po wypuszczeniu liści (odmina niewystępująca w naszym klimacie, a szkoda)

Dlaczego nie chcesz ich wystawić do konkursu???? Przeciez wszystkie prace umieszczane w galerii konkursowej sa ogulnodostępnym dobrem forumowiczów, Nasze magnolie są tylko kolejnym przedstawieniem przepięknych kwiatów, które pierwszy w witrażu uwiecznił twórca naszej ukochanej techniki Tiffany


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
SitemapIndex SitemapIndex
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group Nasz Senior - serwis internetowy dla seniorów
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO