Forum miłośników witraży

Odkrywamy świat witraży. Forum witrażowe założone przez easy-Art. Techniki i narzędzia witrażowe. Wystawy witrażu, wernisaże. Szkolenia witrażowe. Centrum wymiany wiedzy i doświadczeń.
Teraz jest 28 marca 2024, o 23:01

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 26 marca 2009, o 18:54 
Offline

Dołączył(a): 29 stycznia 2008, o 02:00
Posty: 60
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Piotrze,
witaj w grupie. To miło, że się wpisujesz od razu z dorobkiem. Ja tu jestem fanką figur przestrzennych, więc murem stoję za lampą. Bardzo mi się podoba. Gratuluję prezentu. To fakt, że trzeba się dobrze natrudzić, aby dobrą fotkę zrobić. Ja mam od fotografowania Jolę i to jest fajne, bo tylko wybieram to co najładniejsze. Sama zdjęć nie lubię robić.
Pozdrawiam,
Iwona


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 31 marca 2009, o 12:28 
Offline

Dołączył(a): 31 marca 2009, o 02:00
Posty: 18
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Witajcie :-)

Mam na imię Arek :-)

Witraże widuję najczęściej w kościołach , które notebene lubię fotografować.
Zawitałem do Was nie w celach poznania techniki (wiem , wiem - pewnie mnie wciągnie ;) ) tylko w celach fotograficznych. W niedzielę miałem okazję poobserwować Wasze zmagania ze szkłem. Uwieczniłem kilka plastrów na palcach i ciekawych szkieł - ale nie uprzedzajmy faktów...

Fotorelacja wkrótce :-)


Pozdrawiam wszystkich :-)



PS. Acha - jedyne co dotychczas zrobiłem to oszlifowałem dwa szkiełka i owinąłem je samoprzylepną taśmą - prościutka robota ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 31 marca 2009, o 15:20 
Offline

Dołączył(a): 10 września 2007, o 02:00
Posty: 58
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
czesc Yello

juz nie moge sie doczekac foto relacji niedzielnej ... choc wiadomo jaka modelka bedzie najczesciej na fotkach (szczesciara )

i tak w sekrecie Ci powiem, ze najwazniejsze to nie sie szkla nie bac, to nie tylko bedziesz super owijal ale i wycinac zaczniesz ;)

pozdrawiam
Monika z grupy letniej


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 31 marca 2009, o 15:38 
Offline

Dołączył(a): 4 sierpnia 2008, o 02:00
Posty: 399
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
YELLO_35 napisał(a):
Witajcie :-)

...tylko w celach fotograficznych.


Witaj Arku - Na pewno Cię wciągnie i zaczniesz tworzyć swoje dzieła, a przy okazji będzie co fotografować :-). Niektóre szkiełka to na prawdę solidne wyzwanie. :-)
Sam stworzyłem prawdopodobnie najbardziej niefotogenicznego motyla na świecie :-) Na żywo wygląda całkiem całkiem, ale zdjęcia ładnego nijak mu zrobić nie potrafię :-) Inną sprawą jest, że fotograf ze mnie jak z koziej ... skórki trąba :-)

Pozdrawiam i czekam na pierwsze Twoje dzieła. Jestem pewien, że się wkrótce pojawią :-)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 31 marca 2009, o 17:09 
Offline

Dołączył(a): 12 września 2007, o 02:00
Posty: 700
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Witaj Arku. Jak paluszki, te uwiecznione na zdjęciach, czy któryś plasterek jest Twój?
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 1 kwietnia 2009, o 06:31 
Offline

Dołączył(a): 31 marca 2009, o 02:00
Posty: 18
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
monk napisał(a):
czesc Yello
juz nie moge sie doczekac foto relacji niedzielnej ...


Cierpliwości - w Waszym fachu to przydatna cecha ;)

Mati napisał(a):
Niektóre szkiełka to na prawdę solidne wyzwanie. :-)


Wobec przygotowanej przeze mnie fotorelacji ten tekst zabrzmi dwuznacznie :lol:

Marlena napisał(a):
Witaj Arku. Jak paluszki, te uwiecznione na zdjęciach, czy któryś plasterek jest Twój?


Absolutnie :!: :-)


Dzięki za miłe powitanie :-)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 1 kwietnia 2009, o 06:54 
Offline

Dołączył(a): 3 stycznia 2008, o 02:00
Posty: 1083
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Witaj Arku :-)
Mam nadzieję, że pomimo pochlastanych paluchów ;) i tak zdjęcia będą profesjonalne, jak te z Twojej galerii :-)
pozdrawiam,


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 1 kwietnia 2009, o 23:09 
Offline

Dołączył(a): 20 stycznia 2008, o 02:00
Posty: 210
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Witaj Arku, być dobrym fotografem to wielka sztuka. Dobrze sfotografować witraż może tylko artysta. :-). Mam w komputerze swój folder z moimi pracami. W nim katalogi a w nich dziesiątki zdjęć własnych witraży. Do pokazania mogę wybrać zaledwie kilka. Ważne jest wszystko: światło za i przed, tło itd. Bardzo jestem ciekawa Twoich zdjęć z ostatnich warsztatów. Mam nadzieję oprócz świetnej atmosfery obejrzeć zdjęcia Misiów. :-) Tak? To były misie?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 2 kwietnia 2009, o 10:03 
Offline

Dołączył(a): 31 marca 2009, o 02:00
Posty: 18
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
semikolon - nie ma co liczyć na profesjonalizm gdy pierwszy raz robi się dany temat - ale ocenicie robotę wspólnie ;)

jolka2x - focenie witraży na razie jest na etapie bardzo początkowym - muszę pomyśleć nad światłem i tłem.
Co do Misiów...był jeden. Płaski nieco. I nazywali go niedźwiedziem. Więc to chyba nie on ;)
Misia przypominał Przemo - spokojny , duży , ciepły. No ale teraz rwie dziewczyny na szczypce - a to już z kolei niemisiowa postawa. Więc nie wiem o co loto :-)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 2 kwietnia 2009, o 17:45 
Offline

Dołączył(a): 4 sierpnia 2008, o 02:00
Posty: 399
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Dalczego niemisiowa? Misie przecież zawsze wyrywają na szczypce, tak jak czerwone kapturki wyrywają na koszyk. To przecież oczywiste... :-)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
SitemapIndex SitemapIndex
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group Nasz Senior - serwis internetowy dla seniorów
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO