Forum miłośników witraży

Odkrywamy świat witraży. Forum witrażowe założone przez easy-Art. Techniki i narzędzia witrażowe. Wystawy witrażu, wernisaże. Szkolenia witrażowe. Centrum wymiany wiedzy i doświadczeń.
Teraz jest 27 kwietnia 2024, o 15:35

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 290 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 29  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 30 grudnia 2009, o 18:31 
Offline

Dołączył(a): 7 lipca 2009, o 02:00
Posty: 187
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
[quote="Roting"]... Poza tym jestem zwykłym , bardzo przeciętnym chłopakiem z małej wioski..."

się nie zgodzę:-)
skoro tu trafiłeś to już nie jesteś ani zwykły ani przeciętny :-)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 30 grudnia 2009, o 21:37 
Offline

Dołączył(a): 19 grudnia 2009, o 02:00
Posty: 15
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Neshka może i trochę w tym racji ;) Niby mało osób z mojego otoczenia zajmuje się czymś takim. semikolon mądrze pisze - główne zainteresowanie większości dzieciaków w moim wieku to komputer NON STOP a jak schodzą z niego idą z "qmplami" na piwo i fajke ... według mnie obecne społeczeństwo powoli zatacza się. Ale może to taki styl bycia – nie wiem nie znam się ;)

"... mając oczywiście zdolności do tego ... " - zobaczy się jeszcze jak u mnie z tymi owymi zdolnościami ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 30 grudnia 2009, o 22:20 
Offline

Dołączył(a): 3 stycznia 2008, o 02:00
Posty: 1083
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Roting,
Spoko - dasz sobie radę.
Twoje wypowiedzi są mądre i wyważone - odnoszę wrażenie że masz więcej latek, ale może się mylę ;)
Pozdrówka,


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 30 grudnia 2009, o 22:36 
Offline

Dołączył(a): 12 września 2007, o 02:00
Posty: 700
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Roting, zgadzam się z Neszką, a tak w kwestii zataczania się społeczeństwa, raczej obserwuj, analizuj, wyciągaj wnioski, ale z pozycji obserwatora a nie uczestnika. Bądź ponad wszystkim, przecież swój rozum masz. Jeśliś naszym narybkiem jest, jak to desperuś napisał i potrzebujesz jakiejkolwiek pomocy/konsultacji/rozrysowania linii cięcia/szkła/narzędzi/taśmy/spoiwa, pisz nam. Jak dotąd 14-latka na naszym forum nie spotkałam. Jeżeli poważnie zainteresujesz się witrażem pisz tu, na forum, lub mi na pw czego potrzebujesz lub z czym masz problem. A tak ogólnie, jak się w Blizne ludzie dowiedzą o Twoich zainteresowaniach i zobaczą u Proboszcza Twoją religijną witrażową zawieszkę, to zostaniesz lokalnym bohaterem. Jest jednak problem, obawiam się, że w kwestii motorka nie pomogę. Może pozostali użytkownicy forum w linii męskiej, ale w linii żeńskiej (bo my wszyszcy easyartowcy to rodzina) raczej chyba nie.
Pozadrawiam serdecznie


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 30 grudnia 2009, o 22:39 
Offline

Dołączył(a): 23 listopada 2008, o 02:00
Posty: 1222
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Roting, trzymaj tak dalej i się rozwijaj.
Pozdrawiam Albert


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 30 grudnia 2009, o 22:49 
Offline

Dołączył(a): 3 stycznia 2008, o 02:00
Posty: 1083
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
:P W kwestii motorka :P Roting
To lepiej abyś miał "motorek" .... do pracy :mrgreen:
Ale pamiętaj - nauka na pierwszym miejscu.
Pozdrawiam,


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 31 grudnia 2009, o 14:25 
Offline

Dołączył(a): 4 sierpnia 2008, o 02:00
Posty: 399
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Roting - pisz, dzwoń, przyjeżdżaj - ja również, Tak jak Marlena, chętnie pomogę.

Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 3 stycznia 2010, o 16:22 
Offline

Dołączył(a): 19 grudnia 2009, o 02:00
Posty: 15
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Dzięki , dzięki ;) Oczywiście jeżeli będę miał jakąś sprawę lub dylemat w kwestii witraży oczywiście będę pisał :-) a na marginesie budowa silnika w Simsonie nie jest aż tak bardzo skomplikowana – także z motorkiem sobie poradzę :-)


Marlenko , Proboszcz już chodził po kolędzie – nie mówię, taka rzecz to dobra chwila na pokazanie się ... przecież codziennie przez kancelarie parafialną przewija się po kilka jak nie więcej osób. Ale czy reklama jest mi potrzebna ? Puki co nie ... mam sporo nauki - a to jak narazie stawiam na 1 miejscu , bo nie chce zawalić roku ... ale oczywiście ferie (15 lutego - 28 lutego 2010 r.) to trochę wolnego czasu ... już wtedy będę miał przygotowaną swoją pracownie w domu , bo puki co muszę opierać się na pracy w szkolnej pracowni . Myślę właśnie żeby skompletować sobie wszystko , więc na ferie pewnie pracownia będzie wyposażona w narzędzia i materiały ;)

A za doping wszystkim dziękuje i Pozdrawiam Serdecznie :-) Miłego Dzionka Życzę ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 21 kwietnia 2010, o 18:32 
Offline

Dołączył(a): 26 listopada 2008, o 02:00
Posty: 22
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Witam wszystkich jak ja zarażonych tą kolorowa chorobą. Mam na imię Henryk, mieszkam w Trzebnicy koło Wrocławia. Na razie to jest moje zajęcie tu można zerknąć - galashenryk.eu , ale marzy mi się reszta życia z witraży a widzę, że to nie łatwy chleb. Pozdrawiam jestem z wami.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 22 kwietnia 2010, o 14:08 
Offline

Dołączył(a): 3 stycznia 2008, o 02:00
Posty: 1083
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Witaj Heńku,
Na prawdę piękne rzeczy robicie...... :shock:
Jak tak jeszcze wkomponujecie witraż to.... fullwypas :P
Pozdrawiam,


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 290 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 29  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 60 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
SitemapIndex SitemapIndex
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group Nasz Senior - serwis internetowy dla seniorów
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO