Forum miłośników witraży

Odkrywamy świat witraży. Forum witrażowe założone przez easy-Art. Techniki i narzędzia witrażowe. Wystawy witrażu, wernisaże. Szkolenia witrażowe. Centrum wymiany wiedzy i doświadczeń.
Teraz jest 12 maja 2024, o 10:58

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 290 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 29  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 16 grudnia 2009, o 21:29 
Offline

Dołączył(a): 4 sierpnia 2008, o 02:00
Posty: 399
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
witekteneryfa napisał(a):
Tworze tez w innej dziedzinie,ale ta daje wiecej satysfakcji.



No to ja również witam Cie serdecznie w kolorowym towarzystwie. Fajnie, że zdecydowałeś się do nas dołączyć. :-) Jeśli masz jakieś pytania, przekonasz się, że jest tu całe mnóstwo fajnych ludzi, którzy chętnie rozwieją Twoje ewentualne wątpliwości. Jeśli chcesz rozwiewać nasze wątpliwości, będzie nam bardzo miło. :-) Pozwoliłem sobie napisać w imieniu całej naszej hmmm społeczności pokręconej, ponieważ jestem pewien, że zdecydowana większość podpisze się pod tym tekstem. :-)

Polskimi znakami się nie przejmuj - wielkodusznie wybaczymy ;), a wracając do cytatu - jaka to inna dziedzina?
Pozdrawiam serdecznie.
Mateusz


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 17 grudnia 2009, o 11:04 
Offline

Dołączył(a): 12 września 2007, o 02:00
Posty: 700
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Witaj Witku miło, że do nas dołaczyłeś. A ta inna dziedzina to może malarstwo? Namalowałeś ten Wasz wielgaśny wulkan?
Pozdrawiam kolorowo


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 17 grudnia 2009, o 14:12 
Offline

Dołączył(a): 3 kwietnia 2009, o 02:00
Posty: 11
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Witam serdecznie.Dziekuje za powitanie i mile przyjecie.Fajnie byc w gronie ludzi "pozytywnie zakreconych :D "
Co do innej dziedziny to : fotografia, mniejsze i wieksze formy z drewna.Co do namalowania wulkanu Marleno to jakos nie bardzo mam czas sie do tego zabrac i ciezko byloby sie zdecydowac z ktorej strony mozna go zaatakowac,bo jest tak roznorodny i piekny ,ale mam pomysl na witraz z El Teide w tle.Mam nadzieje ze nie wyjdzie jak kopiec kreta :D
Dziekuje jeszcze raz i pozdrawiam slonecznie 8-) bo w kraju to pogoda lekko zimowa.Hej.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 19 grudnia 2009, o 00:23 
Offline

Dołączył(a): 4 września 2007, o 02:00
Posty: 119
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Witaj w szeregach kolorowych easy-Art'owców :-)
nie wiedziałem, że aż tak daleko docieramy :-)

szkoda, że nie dotrzesz do nas na warsztaty :lol:
spoko... Teneryfa jest chyba marzeniem większości forumowiczów... więc może dotrzemy do Ciebie :-)

daj znać na priva, gdzie będziemy spać :-)

no i koloruj ten świat!

Pozdro
Daw


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 19 grudnia 2009, o 08:15 
Offline

Dołączył(a): 3 stycznia 2008, o 02:00
Posty: 1083
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Witaj Witku :P
Tak właśnie myślałem skąd szkiełka bierzesz....?
Ale właściwie możesz wrzucić fotki Twoich prac - chętnie oglądniemy :-)
Pozdrawiam,


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 19 grudnia 2009, o 20:05 
Offline

Dołączył(a): 3 kwietnia 2009, o 02:00
Posty: 11
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Hej.Co do szkla,to zrobilem jednorazowy duzy zakup w Poznaniu bedac na ulopie w kraju.Niestety transport na wyspe jest drogi (ale czego sie nie robi dla przyjemnosci :D ) i ciezko cos wyslac bez uszczerbku na jakosci.Myslac jednak dlugodystansowo na moje male potrzeby bede wspieral polskie hurtownie,bo na Teneryfie nie mozna dostac nic z produktow do witrazy,a na ladzie (w Hiszpanii) jest dosyc drogo porownojac polskie ceny.
W sprawie moich prac to postaram sie w wolnym czasie wrzucic do galerii.Nie sa to wspanialosci takie jak Wasze ale jestem z nich dumny,szczegolnie ze nie bylem na warsztatach a uczylem sie tylko z Waszych postow.Co do wzorow to narazie podpatruje Wasze :lol:(wybaczcie) ,ale tylko na wylacznosc dla mnie bo nie nie robie tego dla komercji.
Warsztaty na Teneryfie to fajny pomysl :o Nalezaloby to przegadac bo tak naprawde wypad tutaj jest niekiedy tanszy niz nad polski Baltyk.Pozdrawiam serdecznie i dzieki za przyjecie do Waszych szeregow.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 29 grudnia 2009, o 19:33 
Offline

Dołączył(a): 23 września 2009, o 02:00
Posty: 55
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Witam,

również i ja się przedstawiam. A właściwie zrobiłem to na innych tematach.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 30 grudnia 2009, o 02:00 
Offline

Dołączył(a): 19 grudnia 2009, o 02:00
Posty: 15
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Może i ja się przedstawię.

Jestem Michał , mam niewiele ponad 14 lat - oczywiście obecnie prowadzę tok długotrwałego nauczania na poziomie gimnazjalnym. Poza tym mam parę wcale nie spokrewnionych ze sobą pasji czy zainteresowań ;) Na ten przykład ostatnio przede wszystkim żyje witrażem , poza tym uczę grać się na gitarze , lubię taniec , fotografuje czasami - oczywiście amatorsko oraz mam małą szajbę na punkcie mojego motorka :P Poza tym jestem zwykłym , bardzo przeciętnym chłopakiem z małej wioski Blizne - tak 60km od Rzeszowa ;) Pozdrawiam Serdecznie


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 30 grudnia 2009, o 09:55 
Offline

Dołączył(a): 3 stycznia 2008, o 02:00
Posty: 1083
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Witaj Roting :P

To fajnie, że masz takie zainteresowania, bo różnie bywa z dziećmi w Twoim wieku :lol:
Każdy ma jakieś zainteresowania - tyle tylko, że nie wszystkie są zdrowe.
W Twoim przypadku nie masz się czym martwić :-)
Witraże, szkło i zabawa nim wciąga - mozna na prawdę piekne rzeczy robić mając oczywiście zdolności do tego ... czego także i Tobie życzę ;)

Witaj w świecie "pozytywnie zakręconych" :mrgreen:
Pozdrawiam,


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 30 grudnia 2009, o 13:17 
Offline

Dołączył(a): 17 stycznia 2008, o 02:00
Posty: 18
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Taa... robienie witraży nawet amatorsko to fajna rzecz. Zwłaszcza jeśli samemu się coś zaprojektuje a potem wykona. Dobrze że rośnie nam narybek.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 290 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 29  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
SitemapIndex SitemapIndex
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group Nasz Senior - serwis internetowy dla seniorów
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO