Forum miłośników witraży

Odkrywamy świat witraży. Forum witrażowe założone przez easy-Art. Techniki i narzędzia witrażowe. Wystawy witrażu, wernisaże. Szkolenia witrażowe. Centrum wymiany wiedzy i doświadczeń.
Teraz jest 28 marca 2024, o 23:18

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 12 kwietnia 2011, o 08:17 
Offline

Dołączył(a): 25 stycznia 2008, o 02:00
Posty: 1044
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Witam

Nie wiem o co są prowadzone boje w tej zakładce. Sprawa jest jasna.
Słowo pisane jest dowodem na założenie postawione na wstępie.
A czyjeś pobożne życzenia, czy resentymenty są tylko bezkształtną masą wyobraźni ;).

O likwidacji Forum nic nie wiem, czyżby i w tym względzie wyobraźnia zwyciężyła logikę? ;)

Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 12 kwietnia 2011, o 08:27 
Offline

Dołączył(a): 3 stycznia 2008, o 02:00
Posty: 1083
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Tylko "głośno myślę" ponieważ spotkałem się już
z przypadkiem likwidacji takiego "interesu" .

Andrzej.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 12 kwietnia 2011, o 08:52 
Offline

Dołączył(a): 25 stycznia 2008, o 02:00
Posty: 1044
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Witam

Po wiecznie wyskakujących, niemiłych :twisted: ozdobnikach w postaci reklam. Wciskanie ich nawet w pomiędzy posty i z boku postów, a szczególnie wkurzające, zasłaniające ekran.
Np. Zamień kilo cukru na 300 SMS-ów. , chociaż przy dzisiejszych cenach niektórzy woleli odwrotną zamianę ;).
Wynika, iż raczej wszystko, z wiosną, rozkwita.

Chociaż wolałbym raczej wiosnę czysto polską, bez importowanych pomysłów i kretyństw, które na pewno wpływają na szybkość ładowania się stron. Szczególne, gdy ktoś łączy się z Internetem za pomocą modemu telefonicznego.
A zapewne tacy też tu są.

Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 12 kwietnia 2011, o 11:21 
Offline

Dołączył(a): 4 sierpnia 2008, o 02:00
Posty: 399
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Kent - to nie boje tylko ustalenia dla potomnych i na potrzeby podręczników historii. :-)

Przyznam, że i mnie coraz bardziej irytują reklamy, które niedługo zaczną nam wsadzać pomiędzy zdania, a każda emotikona będzie opatrzona napisem "sponsorowane przez...".

Kiedyś proponowałem (na forum i Dawidowi), że mogę udostępnić miejsce dla forum na komercyjnym, porządnym, szybkim i wydajnym serwerze. Za free lub niewielki banner. O drobnych, dobrowolnych składkach moglibyśmy pomyśleć dopiero wtedy, kiedy zaczęłoby brakować miejsca i trzeba by było wykupić wyższą opcję serwera (na przykład w celu powiększenia galerii forum).
Dałoby się również pewnie bez problemu podpiąć wszystko tak, żeby forum działało w domenie easy-Art. Żeby nie było nieporozumień.
Problem nie leży w miejscu umieszczenia forum, tylko technicznie rzecz biorąc ma ktoś pomysł jak przenieść te wszystkie... że się tak wyrażę - rytynta związane ze statystykami, postami, tematami i rejestracjami? Jednym zdaniem - jak to wszystko przenieść? Ja nie wiem jak to zrobić.
Poza tym nie chcę się narzucać. Póki co - miejsce jest.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 12 kwietnia 2011, o 16:19 
Offline

Dołączył(a): 23 listopada 2008, o 02:00
Posty: 1222
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
brogre napisał(a):
albert235 napisał(a):
Z wieloma rzeczami mogę się zgodzić , ale jedne słowo które pozostało wypowiedziane na forum, to stworzył Marek i Dawid. Natomiast Marlena , brogre, Mati, Nesha je powielili.
Wszystkim należą się WIELKIE słowa uznania. Każdy więc niech tworzy w swojej bałakupi najprzecudniejsze dzieła jakie powstały na globie.
Ktokolwiek będzie miał ochotę być pierwowzorem z wielkim szacunkiem uznam wyższość.
Serdecznie pozdrawiam Albert



Zawracasz Albercie Wisłę kijem. Tylko i wyłącznie Marlena, niepokalanie poczęła owo określenie naszej świątyni sztuki.


Tak to jest jak się ma krótką pamięć
Pozdrawiam Albert


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 13 kwietnia 2011, o 11:17 
Offline

Dołączył(a): 3 stycznia 2008, o 02:00
Posty: 1083
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Witam,
Myślę Mati, że jak mielibyśmy przenieść Forum na inny serwer,
to właściciel dozorujący go nie miałby z tym problemu.
Faktycznie w Naszej Galerii przybyło sporo nowych ale nam nieznanych
właścicieli sklepów etc. no i te reklamy :evil:
No - ale może na razie nie ma o co kopii kruszyć - może niepotrzebnie
poruszyłem temat....oby nie wykrakać czegoś :?

Pozdrawiam,


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 13 kwietnia 2011, o 13:22 
Offline

Dołączył(a): 2 września 2007, o 02:00
Posty: 2070
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 1 time
o, o i zaczęło się
Już dawno podpowiadałem by to był płatny serwer.
Myślę, że warto by się nad tym zastanowić, jako że widzę znacznie mniejsze zainteresowanie szefów tym forum. Sam nawet ostatnio pisałem do Micha ale odpowiedzi żadnej. Na razie pewnie chodzi to to silą rozpędu, ale w pewnym momencie może się zatrzymać.

_________________
Drzwi muz są otwarte - ale nie każdy może wejść do krainy sztuki.

pozdrowienia Trebor. :lol:
Moje wypociny znajdziecie tu: www.zakrecona-galeria.pl
i tu: www.zakrecona-galeria.pl/galeria


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 13 kwietnia 2011, o 14:10 
Offline

Dołączył(a): 3 stycznia 2008, o 02:00
Posty: 1083
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
.... Jeszcze zapytam mojego dostawcy net-u.
Pzdr.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 13 kwietnia 2011, o 17:45 
Offline

Dołączył(a): 23 listopada 2008, o 02:00
Posty: 1222
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Witam. Założycielami tego forum są dwaj zacni ludzie którzy doprowadzili do tego, że możemy sobie pogadać. Wymienić swoje spostrzeżenia wady i zalety.
Wiadomą rzeczą jest wszem i wobec, że czasy są ciężkie jak zdejmował ruski żołnierz zegar z wieży ratusza.
Myślę a zarazem wielką niezręcznością jest sugerowanie powstawania jakiegokolwiek innego forum pod jakąścik tam nazwą. Ja jak wcześniej wspomniałem mała zrzutka po parę groszy by nie zaszkodziła, aby forum dalej istniało pod tą samą nazwą i przez zacnych założycieli dalej się rozwijało.
Bardzo dobrze by byłoby gdyby dwaj lub jeden z zacnych założycieli chcieliby się odezwać na forum lub na priv w tej sprawie.
Pozdrawiam serdecznie Albert


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 13 kwietnia 2011, o 22:02 
Offline

Dołączył(a): 12 września 2007, o 02:00
Posty: 700
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Ojcze Kencie (ależ to brzmi!!!), jesteś wybitnym twórcą i niedoścignionym (zapewne nie tylko dla mnie) konstruktorem. Ja jedynie nieświadomie pomysł poddałam. Kent, czy my mamy dziecko? A tak w ogóle, fajnie jest mieć własny wewnętrzny easyArtowy słownik. Nikt z zewnątrz nie zrozumie o czym mówimy.
I pytanko do wszystkich, czym jest i jaki napęd ma szuflada BroKent?
Pa


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
SitemapIndex SitemapIndex
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group Nasz Senior - serwis internetowy dla seniorów
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO