Forum miłośników witraży

Odkrywamy świat witraży. Forum witrażowe założone przez easy-Art. Techniki i narzędzia witrażowe. Wystawy witrażu, wernisaże. Szkolenia witrażowe. Centrum wymiany wiedzy i doświadczeń.
Teraz jest 28 marca 2024, o 15:11

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 22 lipca 2008, o 17:13 
Offline

Dołączył(a): 25 stycznia 2008, o 02:00
Posty: 1044
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Marlenko, co to jest SUP, nigdzie takiego skrótu nia znalazłem, wygląda na Skrót Umyślnie Pokręcony ;) .

A propos fusingu, nie wiem, czy mówiłem Wam, iż posiadam własne oprogramowanie także do robienia animacji we Flashu 3D. Jeżeli zachodziłaby potrzeba pokazania jakiegoś procesu w animacji, to nie ma żadnego problemu.

Pozdrawiam nie tylko Gorącoszklistych


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 22 lipca 2008, o 17:22 
Offline

Dołączył(a): 2 września 2007, o 02:00
Posty: 2070
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 1 time
MICHU77 napisał(a):
widzę że dyskusja wrze.
Forum daje wiele możliwości. Np. każdy nawet nie zarejestrowany może czytać wypowiedzi w dziale "p

czyli: czytać tematy związane z dyskusją czy też np gdzie i co kupić czy jeszcze tam inne informacje ogólno dostępne w innych mediach mogą wszyscy ale wypowiadać się mogą tylko zarejestrowani.

Oczywiście jeśli chodzi o taki podział to tylko obrazowe przedstawienie możliwości forum. Ustawię wam je tak jak będziecie sobie tylko chcieli. Podejmiemy decyzję który z forumowiczów zostanie koordynatorem działu i otrzyma część uprawnień junior moderatora, a moderowanie całości forum oraz zastrzeganie nazw czy też dostępów zostanie w naszych rękach po to by nie było tutaj jakiejś podjazdowej wojny.

Chłopaki bieżcie się do pracy z fussingiem a ja pomogę od strony technicznej. Być może wg waszego pomysłu podzielimy resztę forum by je uporządkować
Myślę tutaj o podziale ogólnym na Piaskownicę- miejsce przedstawiania się i rozmów o wszystkim i o niczym, Tiffany – metoda na folię , Ołów, Fussing, Warsztaty, zjazdy i zloty, Pamiętnik- wspomnienia i wrażenia, Pomoc techniczna- pytania i informacje od moderatora, Każda z tych głównych kategorii posiadała by również głębszy podział ale na to jeszcze nie pora bo żeby to zrobić to muszę uporządkować wszystkie informacje na tym forum, a jak sami zauważacie niestety troszke je zaniedbaliśmy.


Witaj, witajcie
Michu mi się podoba. Chłop chce się zabrać szybko do pracy.

Ja myślę , że nasz dział będzie częścią ogólnego forum o szkle, a wiec witraże, na początku, bo od nich się zaczęło, następnie fusing, później...
na pewno dojdą i inne działy. Myślę, ze nie możemy decydować za wszystkich bo nam się tak podoba czy inaczej.Będzie zapewne tak jak postanowi ktoś czy ktosie o ogóle.

Ja jestem przekonany, że dział pogaduszek mogliby czytać wszyscy, nawet z kosmosu.
Wypowiadać się jeśli by chcieli, zarejestrowani, ale idąc za myślą Kenta, mogłyby być pół tajne działy, gdzie dostać mogliby się wybrani.
Nie jestem zwolennikiem tajności, ale niech będzie.
jakby coś to się z czasem zmieni.

Forum musiałoby być całością i byłyby tam tematy dla wszystkich, te o których mówił Michu, ale działy byłyby już specjalistyczne, z tym, że każdy zarejestrowany na Forum mógłby zaglądać a nawet się wypowiadać. Porządku pilnowałby - MODERATOR - jak coś to w... no najpierw ostrzeżenie , a później za burtę. To do uzgodnienia.
Teraz sprawa tego co zapodał KENT i ja o tym myślałem. Poddział, nie do dyskusji, (podręcznikowy) gdzie byłyby, artykuły, streszczenia dyskusji, no podręcznik, którego w kraju nie ma.
Aha, Kent, koresponduję obecnie z Panią, która skończyła ASP we Wrocławiu na wydziale szkła, obecnie chce założyć bodajże filię ASP Wrocław na Śląsku, i ona twierdzi, ze nie mieli żadnych skryptów ani podręczników. Wszystko wykładowcy tłukli z głowy.
Wracając do podręcznika. Musiałaby to być wydzielona część tekstowo - obrazkowa, którą po prostu by się czytało a nie jak Forum czytało wypowiedzi.
Ja bym to zrobił jeszcze tak, że zastrzeżone "artykuły", === bo niektórzy mogą chcieć ujawnić wszystko w całości === mogłyby pojawić się w części np 10 - 15 zdań a następnie byłaby informacja, że resztę można oglądać po zarejestrowaniu SPECJALNYM.

Co do szefa FUSINGU, to proponuję Kenta, bo i pisze, i tłumaczy i ma "dostęp" do pięknej grafiki a najważniejsze, że mu się chce!!!! :lol:

_________________
Drzwi muz są otwarte - ale nie każdy może wejść do krainy sztuki.

pozdrowienia Trebor. :lol:
Moje wypociny znajdziecie tu: www.zakrecona-galeria.pl
i tu: www.zakrecona-galeria.pl/galeria


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 22 lipca 2008, o 18:11 
Offline

Dołączył(a): 25 stycznia 2008, o 02:00
Posty: 1044
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Trebor, Ty jesteś cwaaany, rozpętałeś całą aferę, a teraz typujesz ludzi do roboty :lol: .
Ja już się określiłem, w miarę możliwości i czasu pomogę, ale nie mogę robić wszystkiego.
Już teraz czuje się jak młoda małżonka w miesiącu miodowym, w Paryżu, oglądam tylko sufit i od czasu do czasu ściany ;) . Przecież adaptuję pomieszczenie na pracownię i w chwili wytchnienia zjawiam sie na forum.

Lecę doro
Nara


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 22 lipca 2008, o 20:15 
Offline

Dołączył(a): 2 września 2007, o 02:00
Posty: 2070
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 1 time
NO wiesz , (Kent) , to ja chciałem Cię uhonorować moją propozycją, a Ty myślisz tak źle o mojej propozycji.
Myślę, że więcej i lepiej wiesz co i jak, ode mnie, stąd ta propozycja.
Ja, daję słowo, że będę dużo pomagał, albo jeszcze więcej, tylko z komputerem mam małą styczną i tu jest cały problem. Potrafię coś napisać, sfotografować i to tyle. A może kilku wzajemnie sobie pomagających?? wtedy i ja się dopiszę, bo jak coś pochrzanię to inni to wyprostują.
Też jestem zawalony pracą, reorganizuję warsztat, a jeszcze nie mam nawet porządnej koncepcji.

_________________
Drzwi muz są otwarte - ale nie każdy może wejść do krainy sztuki.

pozdrowienia Trebor. :lol:
Moje wypociny znajdziecie tu: www.zakrecona-galeria.pl
i tu: www.zakrecona-galeria.pl/galeria


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 22 lipca 2008, o 20:50 
Offline

Dołączył(a): 12 września 2007, o 02:00
Posty: 700
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
kent napisał(a):
Marlenko, co to jest SUP, nigdzie takiego skrótu nia znalazłem, wygląda na Skrót Umyślnie Pokręcony ;) .h


:D To stowarzyszenia użyteczności publicznej.
Pa


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 22 lipca 2008, o 21:38 
Offline

Dołączył(a): 2 września 2007, o 02:00
Posty: 2070
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 1 time
Marlena napisał(a):
Śledzę dyskusję, choć temat fusingu bezpośrednio mnie nie dotyczy. Uważam, że macie rację z ograniczeniem dostępu do materiałów i zgadzam się z Kentem w kwestii odpłatności za korzystanie z nich. Dlaczego jednak odpłatność ma wpływać na konta SUP itp.? To nie będą znaczące kwoty ale powinny rekompensować choć w minimalnym stopniu nakłady ponoszone przez easyArt.
Pozdrawiam


Marlenko, Tu się z Tobą nie zgadzam.
Wiedza powinna być ogólnie dostępna, no prawie.
Płacić za dostarczenie wiedzy, niby można, ale nie jesteśmy serwerem zarobkowym, trzeba by płacić od tego podatki itp.
Jak gdzieś wyżej pisałem jestem wpisany do kilku Forum, jedno sam zakładałem i nigdzie nie płacimy składek, natomiast (są to serwery bez reklam), jak trzeba zapłacić za serwer to... to się zrzucamy ile kto może.
Ostatnio potrzebowaliśmy chyba ok 900 zł a wpłynęło 15 000 zł, I to same składki dobrowolne. Nikt nikogo nie zmuszał.

Wszystko zależy od ludzi na Forum i od tego co się na nim dzieje.
Warto się nad tym zastanowić. Widzę, że są to fajni ludzie, coś chcą robić i nikt nie mówił o pieniądzach. Dlatego tu siedzę ( na tym Forum), bo jak zaczniemy liczyć: kto, komu, i za ile , to się Forum rozpadnie. Wierz mi bo mam trochę doświadczenia w tych sprawach.

_________________
Drzwi muz są otwarte - ale nie każdy może wejść do krainy sztuki.

pozdrowienia Trebor. :lol:
Moje wypociny znajdziecie tu: www.zakrecona-galeria.pl
i tu: www.zakrecona-galeria.pl/galeria


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 23 lipca 2008, o 08:35 
Offline

Dołączył(a): 25 stycznia 2008, o 02:00
Posty: 1044
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Trebor, odbierz pocztę ;)
Marlenko, co oznacza te "h" na końcu Twojego ostatniego postu? ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 23 lipca 2008, o 09:44 
Offline

Dołączył(a): 12 września 2007, o 02:00
Posty: 700
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Trebor, propozycja odpłatności za dostęp do niektórych materiałów nie jest moja.
Kent, nie czepiaj się, to h na końcu to kawałek Twojego postu, którego przez nieuwagę nie wykasowałam Embarassed
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 23 lipca 2008, o 17:04 
Offline

Dołączył(a): 2 września 2007, o 02:00
Posty: 2070
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 1 time
kent napisał(a):
Trebor, odbierz pocztę ;)
Marlenko, co oznacza te "h" na końcu Twojego ostatniego postu? ;)


NIc nie ma ani na mojej prywatnej, ani na forumowej :roll:

_________________
Drzwi muz są otwarte - ale nie każdy może wejść do krainy sztuki.

pozdrowienia Trebor. :lol:
Moje wypociny znajdziecie tu: www.zakrecona-galeria.pl
i tu: www.zakrecona-galeria.pl/galeria


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 24 lipca 2008, o 09:15 
Offline

Dołączył(a): 25 stycznia 2008, o 02:00
Posty: 1044
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Rzeczywiście, pomyliłem, adres, zamiast biuro@...., napisałem office@... :lol:
Zwracam honor.
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
SitemapIndex SitemapIndex
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group Nasz Senior - serwis internetowy dla seniorów
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO