Forum miłośników witraży

Odkrywamy świat witraży. Forum witrażowe założone przez easy-Art. Techniki i narzędzia witrażowe. Wystawy witrażu, wernisaże. Szkolenia witrażowe. Centrum wymiany wiedzy i doświadczeń.
Teraz jest 29 marca 2024, o 00:34

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 15 marca 2011, o 10:25 
Offline

Dołączył(a): 3 stycznia 2008, o 02:00
Posty: 1083
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Mati napisał(a):
.....W tajemnicy pochwalę się, że mamy tutaj nawet potrójnie dobrze, bo to właśnie nasz sklepik je oferuje, więc mam do sklepu ze szkłem jakieś 3,5m. :-)

Pozdrawiam serdecznie. :-)


Witam,
Więc ja w "tajemnicy" się zapytam, czy Wasz sklepik oferuje sprzedaż
wysyłkową do grodu Kraka, bo jeśli ciekawa oferta .... to semikolon byłby chętny na takie sformatowane formatki :mrgreen:
Pozdrawiam,


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 18 marca 2011, o 14:51 
Offline

Dołączył(a): 4 sierpnia 2008, o 02:00
Posty: 399
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Semi - jak trzeba to i do Bangladeszu się wyśle, a do Grodu Kraka to i podrzucić można na upartego. :-)

Czy oferta ciekawa? Hmmm. To zależy. :-)
Mam nadzieję, że żaden z moich klientów nie odczuł do tej pory dyskomfortu. Wręcz przeciwnie. Staram się bazować na szybkości obsługi klienta, zadowoleniu z kupowania w miejscu, gdzie wystarczy zadzwonić, przyjść i przetestować, wysłać maila i zasięgnąć niezobowiązującej porady, zamiast szukać trzy dni i zastanawiać się, czy wybieramy dobrze.

Ceny?
Staramy się utrzymać konkurencyjne, chociaż w naszym kraju to nie łatwe. Na pewno będziemy nad tym pracować. Nie jesteśmy chyba tacy straszni pod tym względem, bo zarówno hobbyści jak i pracowni zaopatrują się u nas regularnie. Nawet w naszym forumowym gronie znajdzie się kilka osób.

Asortyment?
W tej chwili staramy się mieć wszystko, co wiąże się z witrażem. Narzędzia i materiały, chemię i kaboszony, profile itp.
Chciałbym również sprawić, żeby u nas znaleźli swoje miejsce pasjonaci fusingu, flameworkingu i wszelkich sportów związanych z kolorowaniem świata. Mam nadzieję, że niebawem uda się wprowadzić również nietypowy asortyment, który pozwoli wyżywać się artystycznie do woli.

Chciałem uniknąć reklamowania się na forum ze względów etycznych. Nie chcę podbierać nikomu klientów i stwarzać niezdrowych sytuacji, więc nie trąbiłem o tym. Gdzieś ukazała się notka o otwarciu pracowni i już. Wystarczy, że ostatnio zaczęło niektórym służyć do reklamowania własnych działalności i zrobiło się trochę zamieszania. Wszak idea naszej wspólnej BAŁAKUPI była zawsze nieco inna.
Wielu z nas mogłoby zaoferować tutaj swoje produkty, ale z pewnych powodów tego nie robi.


A może tak zebrać się w... grupę i uporządkować nasze forum? Chyba już mu się należy co?

Nie chodzi o sterylny styl, ale można by było pozbierać niektóre posty i wrzucić do odpowiednich tematów. - Co Wy na to?
Na przykład posty z przywitaniami nowych użytkowników. W tej chwili już są wszędzie, a przecież mamy temat stworzony specjalnie do tego celu. Nie mam do nikogo pretensji (broń Boże), ale łatwiej byłoby się po nim poruszać. Stara wiara już wie gdzie czego szukać, ale jakbym był tu po raz pierwszy... :-)

A przy okazji:
Właśnie trwa "MANIEKalny" konkurs, w którym można wygrać warsztaty pierwszego stopnia lub zamiennie nóż do szkła. Szczegóły na Facebooku i na stronie.

No i wyszedł elaborat - wybaczcie 8-)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 18 marca 2011, o 16:06 
Offline

Dołączył(a): 3 stycznia 2008, o 02:00
Posty: 1083
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Mati,
Fajny z Ciebie Gościu :P dzięki za "elaborat" ale ważne w nim wieści !
Mam do Ciebie telefonek, pewnie się odezwę niebawem i napiszę
maila.
__________***___________

a co do porządku na Forum :cry:
to już horror, ale trochę sami sobie jesteśmy winni, powinno być połowę mniej tematów i bardziej przejrzyście i nie twórzmy tematów jak nie potrzeba - ale to sprawa Moderatorów.

Pozdrawiam,


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 18 marca 2011, o 23:48 
Offline

Dołączył(a): 4 sierpnia 2008, o 02:00
Posty: 399
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
8-)
Pisz, dzwoń, albo przyjeżdżaj na kawkę. Może coś porż... zarysujemy jakąś tafelkę? :-)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
SitemapIndex SitemapIndex
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group Nasz Senior - serwis internetowy dla seniorów
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO