Forum miłośników witraży

Odkrywamy świat witraży. Forum witrażowe założone przez easy-Art. Techniki i narzędzia witrażowe. Wystawy witrażu, wernisaże. Szkolenia witrażowe. Centrum wymiany wiedzy i doświadczeń.
Teraz jest 28 marca 2024, o 22:30

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 99 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 28 sierpnia 2009, o 19:47 
Offline

Dołączył(a): 12 września 2007, o 02:00
Posty: 700
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Kart, jesteśmy po sąsiedzku (Szczecin) i jak się wystawisz w Stargardzie, daj miejsce i czas. Przyjadę uścisnąć Ci dłoń i obejrzeć Twoje prace. Również po sąsiedzku masz innych easyArtowców: Anię (Stargard), Elę, Bartka i mnie (Szczecin). Jak będzie potrzebna pomocna dłoń to pakuję młotek, taśmę na krokodyla, żyłkę, lutownicę a jak potrzebny cięższy sprzęt to wyrzynarkę, wiertarkę itp. cokolwiek będzie potrzebne do Twojej wystawy. Przyjadę do pomocy. EasyArt everywhere!!!
Pa


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 29 sierpnia 2009, o 09:30 
Offline

Dołączył(a): 20 sierpnia 2009, o 02:00
Posty: 30
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Dziękuję Marleno za ofertę pomocy :-) Sprzęt mam, więc nie ma problemu. Co do wystawy, to mam to narazie w planach. Nie obiecuję sobie za wiele, ale jak się uda, to dam znać, to można coś wspólnie pomyśleć:-). Nie mam za bardzo doświadczenia w te klocki-manager by się przydał :lol:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 30 sierpnia 2009, o 11:06 
Offline

Dołączył(a): 2 września 2007, o 02:00
Posty: 2070
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 1 time
No i widzicie
Już zbiera się grupa. O to właśnie chodzi. Potrzeba tylko impulsu.

_________________
Drzwi muz są otwarte - ale nie każdy może wejść do krainy sztuki.

pozdrowienia Trebor. :lol:
Moje wypociny znajdziecie tu: www.zakrecona-galeria.pl
i tu: www.zakrecona-galeria.pl/galeria


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 31 sierpnia 2009, o 23:07 
Offline
Site Admin

Dołączył(a): 24 października 2007, o 02:00
Posty: 318
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 3
UWAGA.
No to zakręcę po raz kolejny, czyli dorzucę do pieca. A może nakręcę ponownie "dyskutantów".
Dużo mówimy o pracach, o pasji a w potekście i tak jest biznes i kasa.
Po co gadać po próżnicy. Kupię dziesięć prac w technice tiffany. Interesują mnie prace ciekawe, ambitne i śmiałe - raczej prace większe,czyli co najmniej formatu A4.
Wy proponujecie, ja negocjuję a jeżeli praca będzie ciekawa, to trafi do serwisu Polskie Muzy i oczywiście będzie przeznaczona do dalszej sprzedaży lub na jakiś zbożny cel, albo bedzie cieszyła moje oczy.
Zróbmy z tego warsztaty z technik sprzedaży - to dla propagatorów cenienia siebie - więce pokory (zawsze ją miałem i siedziałem cichutko jak myszka realizując swój plan po 14 godzin na dobę).
Poważnie - chcę kupić dziesięć prac.
I co Wy na zetknięcie z "krwiopijczym kapitalizmem" ?

_________________
Czasopismo Witrażowe | Lampy Witrażowe | Forum Witrażowe


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 1 września 2009, o 07:25 
Offline

Dołączył(a): 5 maja 2008, o 02:00
Posty: 816
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Kapitalizm nie jest "krwiożerczy" Raczej socjalizm, bo zżera wszystko do kości. Łącznie z mózgiem.
Mógłbym przyjąć takie wyzwanie. Jak wiadomo ja z tego żyję. Ale nie powiem, że to dla mnie tylko czysty biznes. Mam i z tego zadowolenie.
"Rób to co lubisz, a nigdy nie będziesz pracował" - jak powiedział pewien filozof.
Dziesięć prac o formacie min. A4 to około 1,2 m.kw.( nie uwzględniając odpadów) i nie ryzykowałbym takiego materiału dla niepoważnej sprawy. Dlatego mam kilka pytań.
1. Czy będzie zaliczka?
2. Jaka tematyka prac?
3. Czy są gotowe projekty?
4. Jaki termin wykonania?
Jeśli na pierwsze pytanie odpowiedź będzie negatywna, to na pozostałe już nie trzeba odpowiadać.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 1 września 2009, o 07:53 
Offline

Dołączył(a): 3 stycznia 2008, o 02:00
Posty: 1083
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
:P No to oliwka do ogionka dolana :P


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 1 września 2009, o 10:47 
Offline

Dołączył(a): 7 lipca 2009, o 02:00
Posty: 187
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
jendrek...wyzwanie rzucone... to za fagoniem zapytam tylko o tematyke prac... rozumiem ,że nie koniecznie chodzi Ci o 10 prac od jednej osoby a raczej o zbiór różnych. Dobrze rozumiem?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 1 września 2009, o 19:39 
Offline
Site Admin

Dołączył(a): 24 października 2007, o 02:00
Posty: 318
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 3
Moi mili,w temaie oliwki, propozycja jest jak najbardziej poważna.
Tematyczną, czyli taką z moimi projektami,składałem jakiś czas temu. Zainteresowani załapali się i prace są w przygotowaniu lub w uzgodnieniach. Kto z Easyartowców podjął wyzwanie ten wie.
Nawiasem mówiąc na wiosnę będzie drugi cykl 12 prac.
Aktualna propozycja oliwka, to propozycja polegająca na kupieniu gotowych prac. Zauważyłem że komentarze są pełne goryczy, że robicie a zainteesowania nie ma. Wczoraj byłem w dobrym, bardzo dobrym humorze, mocno winnym, wprost szampańskim. To ja chcę. Macie, proponujecie, negocjujemy, jeśli się dogadamy to ja płacę, Autor wysyła.
Są jakieś pytania?
A może stosuję techniki manipulacji o czym wspomniał swojego czasu Albert.
Ściskam serdecznie wzystkich. Więcej wiary w ludzi.
Jesień jest piękna a drzewo Dyrygenta piękne we wszystkich porach roku (superpomysł - trawię od miesiąca).

_________________
Czasopismo Witrażowe | Lampy Witrażowe | Forum Witrażowe


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 2 września 2009, o 06:22 
Offline

Dołączył(a): 5 maja 2008, o 02:00
Posty: 816
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Nadal nie uzyskałem odpowiedzi na pierwsze pytanie. I kto tu mówi o konkretach. Rzuca się wyzwanie. Podpiera się biznesem, kapitalizmem. Rękawica została podjęta. I co?
Róbta ludzie, róbta, a my wam za to: nie bójta się...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 2 września 2009, o 08:38 
Offline

Dołączył(a): 3 stycznia 2008, o 02:00
Posty: 1083
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Witam,
No to "odkryjmy" jendrka :lol:
To prawda, temat był juz wcześniej poruszany, nawet atmosferka się podgrzała, ale zakończyło się tym, że zainteresowani mieli napisać na priv.
Wiem, że kilka osób było zainteresowanych, ale nie wiem, czy pisali,
a Ci co pisali też nie wiem, czy współpracują. Wiem, że ja pisałem, nawet dostałem wzór, ale później jakoś .... cisza zapadła, albo "poczta" nawala :P
Zreszta nie powinienem pouczać na Forum - sorry.
Ale uważam, że jak temat sie zaczyna, to powinno się go zakończyć, co też niniejszym czynię, bo nie lubię "zwiadów" :? i zaczynania tematu z kilku stron na zasadzie: jakby tu zjeść dobry obiad w restauracji nie wydając kasy :mrgreen:
Pozdrawiam muzycznie "zakręconych"


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 99 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
SitemapIndex SitemapIndex
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group Nasz Senior - serwis internetowy dla seniorów
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO