Forum miłośników witraży

Odkrywamy świat witraży. Forum witrażowe założone przez easy-Art. Techniki i narzędzia witrażowe. Wystawy witrażu, wernisaże. Szkolenia witrażowe. Centrum wymiany wiedzy i doświadczeń.
Teraz jest 28 marca 2024, o 20:16

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 1 listopada 2009, o 23:03 
Offline

Dołączył(a): 2 września 2007, o 02:00
Posty: 2070
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 1 time
Mati, ja tam jestem stałym klientem i nie odniosłem takiego wrażenia, choć.. ale to na PW
Kupuję tam stale szkło i... 2 piece. Mają b. dobre ceny (dla pieców)
a szkło - średnie, stąd moje pytanie o dichro.

_________________
Drzwi muz są otwarte - ale nie każdy może wejść do krainy sztuki.

pozdrowienia Trebor. :lol:
Moje wypociny znajdziecie tu: www.zakrecona-galeria.pl
i tu: www.zakrecona-galeria.pl/galeria


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 2 listopada 2009, o 00:53 
Offline

Dołączył(a): 4 sierpnia 2008, o 02:00
Posty: 399
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Trebor - kobiety na pewno potwierdzą, że jesteś przystojnym facetem, więc może masz jakieś względy u pani przy kasie. Kto wie? Może i nawet właściciel ma do Ciebie słabość... ;). Jest jeszcze inna opcja. Mianowicie - oni dla wszystkich są mili, ale mnie jakoś sobie upatrzyli i uważają za jakiegoś nieprzyjemnego klienta. Nie mam pojęcia która z tych możliwości jest bliższa prawdy. :-) A może jestem w błędzie? Może kiedyś mieli napad w biały dzień, a ja jestem podobny do któregoś z napastników? Poza tym tak samo jak w ZUSie czy Urzędzie Skarbowym: przez telefon to i może powiedzą, ale niekonkretnie. Na pewno dostaniesz fachową odpowiedź nr:35 Dziennika Zachowań Urzędowych w postaci: "Proszę do nas przyjechać. Wtedy sprawdzimy". Więc zastrzegam, że to nie zniechęcanie nikogo do tego sklepu, tylko subiektywne odczucie oparte na jeszcze niestety polskich realiach sprzedaży przez monopolistów na danym terenie.
Już - przepraszam za te dywagacje, ale nie mogłem się powstrzymać :-) Jakieś takie gadanie mi się włączyło bo czekam aż mi farma na fejsbókó (facebooku) dojrzeje. Wszelkie przetensje wyłącznie do nich. To przez ten znany i lubiany przez naszego portal społecznościowy nasze forum jest pozaśmiecane zbyt długimi tekstami. ;)
Przepraszam. :-)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 2 listopada 2009, o 23:50 
Offline

Dołączył(a): 2 września 2007, o 02:00
Posty: 2070
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 1 time
Mati, Mówiłem, że szczegóły na PW albo na gg. Moje znasz?? 2618987

_________________
Drzwi muz są otwarte - ale nie każdy może wejść do krainy sztuki.

pozdrowienia Trebor. :lol:
Moje wypociny znajdziecie tu: www.zakrecona-galeria.pl
i tu: www.zakrecona-galeria.pl/galeria


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: 31 grudnia 2009, o 23:47 
Offline

Dołączył(a): 23 września 2009, o 02:00
Posty: 55
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
O żeś ja Ciebie proszę nie mogę!

Właśnie dopiero teraz dowiedziałem się, że zakupiłem około 8 tafli Baoli 2 mm - 40x50 mm i to chyba wielki niewybaczalny błąd! O tym, że jest to szkło do fusingu dowiedziałem się ze strony A&H. W Niemczech jak zakupiłem owe szkło nie było żadnych podziałek na typy szkieł, aczkolwiek zauważyłem tajemniczy napis COE 85. I przychodziły mi wówczas myśli, że to szkło jest wykorzystywane również do fusingu. Również, ponieważ mam nadzieję, że mogę je wykorzystać do zwykłych witraży tudzież lamp. Mam nadzieję, wielką nadzieję.. Co wy o tym myślicie. Czy to szkło nie będzie mi się źle ciąć?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
SitemapIndex SitemapIndex
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group Nasz Senior - serwis internetowy dla seniorów
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO