Forum miłośników witraży

Odkrywamy świat witraży. Forum witrażowe założone przez easy-Art. Techniki i narzędzia witrażowe. Wystawy witrażu, wernisaże. Szkolenia witrażowe. Centrum wymiany wiedzy i doświadczeń.
Teraz jest 28 marca 2024, o 11:49

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Szaro i smutno
PostNapisane: 3 grudnia 2007, o 12:26 
Offline

Dołączył(a): 2 września 2007, o 02:00
Posty: 620
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
:cry: :cry: :cry: Przygnębiające są te powroty z warsztatów :cry: :cry: :cry: .
Nie słychać Marleny, rozglądającej się za swoją Agnieszką, nie ma szans na chińskie ostrzeżenie, Dawid Cię nie pochwali, Alutka też w swoich wypowiedziach nie zasuwa jak pośpieszny z Poznania do Katowic, nie ma przy stole Gienka z laserem w ręce, Wojtek nie buduje atmosfery tajemniczości, i Bartek gdzieś się zagubił.... :cry: :cry: :cry:
Niektórzy z grupy primo, nie mogli przybyć, więc to też jest smutne.
Szaro, buro i ponuro :cry:
Ciężko się było z Wami rozstać, nie wiedząc, czy się jeszcze w takim gronie spotkamy i kiedy to będzie :?: .
Grupie Duo, dziękuję za to, że była tak sympatyczna i szybko się z nami zintegrowała. Cieszę się, że Was poznałem i żałuję, że już wszystko co związane z Drugimi Warsztatami za nami.
Jednakże jakiś ślad po nas zostanie i kiedy nasze dzieło zostanie dostarczone do WOŚP, będzie to wielkie przeżycie. Mieć świadomość, że jest w tym cząstka swojej pracy, że jest to coś, co się "tymi ręcamy dotykało i teraz patrzy na to cały świat, to cholerna satysfakcja.
Ciekawi mnie jak to będzie wyglądać po skończeniu, przekonany jestem, że piękne to będzie :lol: . Nie udało się nam, tego dzieła ukończyć w tak, krótkim czasie, chociaż każdy z nas dawał z siebie wszystko. Teraz zostali z tym tematem Dawid i Michu i oni to za nas skończą. Życzmy im, by siły ich nie opuściły i doprowadzili to do końca. Wspierajmy ich mentalnie, wysyłając w ich kierunku pozytywną energię.
Pozostaną na razie wspomnienia i nadzieja, że jeszcze tyle przed nami.
Dziękuję opatrzności, za to, że pozwoliła mi Was spotkać na swojej drodze.
Do szybkiego zobaczenia i usłyszenia. :arrow:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 3 grudnia 2007, o 12:51 
Offline

Dołączył(a): 2 września 2007, o 02:00
Posty: 143
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Brogre , niedugo sie napewno spotkamy, nie wyobrażam sobie że miałbym sie z wami wszystkimi znowu nie zobaczyć, może, to bedziej maj, może czerwiec a moze wrzesień, ale napewno znowu sie spotkamy, napewno znowu wszyscy beda opowiadac, o tym co zrobili, i dalej uczyć sie ciąć , ciąć i znowu ciąć :-):-) wiec optymistycznie :-):-) do zobaczenia niedługo :-):-)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 3 grudnia 2007, o 13:05 
Offline

Dołączył(a): 2 września 2007, o 02:00
Posty: 620
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
:D Wiem bartolini, że tak będzie - natura nie lubi próżni. ;)
Już od dziś, żyję nadzieją, a kalendarz na Nowy Rok kupię sobie skrócony ;) ;) ;)
I znowu będzie Game Over.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 4 grudnia 2007, o 02:10 
Offline

Dołączył(a): 24 października 2007, o 02:00
Posty: 34
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Szczerze powiedziawszy "game over" do ostatniego weekendu kojarzyło mi się z filmem z serii "PIŁA", gdzie na zakończenie zawsze padały te słowa, ale po ostatnich warsztatach zwrot ten zupełnie się przeinaczył w mojej głowie i ja już chcę "game over" :-)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
SitemapIndex SitemapIndex
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group Nasz Senior - serwis internetowy dla seniorów
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO