Forum miłośników witraży

Odkrywamy świat witraży. Forum witrażowe założone przez easy-Art. Techniki i narzędzia witrażowe. Wystawy witrażu, wernisaże. Szkolenia witrażowe. Centrum wymiany wiedzy i doświadczeń.
Teraz jest 28 marca 2024, o 22:45

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2 czerwca 2008, o 12:42 
Offline

Dołączył(a): 20 stycznia 2008, o 02:00
Posty: 210
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Cześć, :-) zawsze wiedziałam, że w każdym jest trochę megalomanii.
OK!!!. Macie jej dużo :-).
Ja też na jej brak nie narzekam. Zatem tak trzymajcie :-) :-)
Pozdrawiam serdecznie i czekam na dalsze informacje.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 5 czerwca 2008, o 16:11 
Offline

Dołączył(a): 29 stycznia 2008, o 02:00
Posty: 60
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Cześć, dorwałam się do internetu (po godzinach zaznaczam) i wszystkich bardziej i mniej znanych serdecznie pozdrawiam. Podtrzymuję deklarację Joli. JEDZIEMY i cieszymy się ze spotkania. Buźka i do zobaczenia. Delfiku nie zawiedź nas. :D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 10 czerwca 2008, o 19:30 
Offline

Dołączył(a): 12 września 2007, o 02:00
Posty: 700
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Gośka załatwiła nam zaprzyjaźniony namiot no i mamy problem, chłopaki, pomożecie nam go rozbić? Możecie wierzyć lub nie ale ja nigdy w życiu nie składałam namiotu. A ostatnio w namiocie spałam jakieś ... 28 lat temu, rany, ależ ten czas szybko.... A tak rzeczowo: w pobliżu nie ma agroturystyki, hotelu, hostelu, schroniska turystycznego, prywatnych kwater, campingu itp. Bezowocnie grzebałam w sieci przez 3 dni i nawet prywatnie skontaktowałam się z dwójką mieszkańców Jeziora-Nowina - wniosek - w najbliższej okolicy (znaczy szybko i na piechotę) nie ma miejsc noclegowych. Jerzy dał namiary na najbliższe miejsce, to ok. 8 km na piechotkę, czyli Przykory http://www.rancho.pl/ Nie piszę się na taki spacerek ciemną nocką i wczesnym porankiem, ale jeżeli ktoś sobie życzy, to daję link. Będę spać w namiocie (aż trudno mi w to uwierzyć) i koniecznie potrzebny nam wszystkim zaklinacz pogody albo ktoś z mocami. Kosmitkaaaa, załatw nam ładną pogodę, bardzo Cię proszę. A tak przy okazji, nie zdziwcie się kiedy dostaniecie emalię ode mnie. Na hasło od Dyrekcji przystępuję do pracy czyli spodziewajcie się newsletterów. Musimy się zorganizować.
Strrrasznie się cieszę i serdecznie pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 10 czerwca 2008, o 21:37 
Offline

Dołączył(a): 2 września 2007, o 02:00
Posty: 620
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
:D Marlena spoko! Jak Ci nie pójdzie zadzwonisz do kenta ;) :D
Ja przecież też jestem na miejscu, to razem damy sobie jakoś radę, najpierw pomożesz mi stawiać mój, a jak już kapniesz o co w tym idzie, to swój postawisz sobie sama ;)
Ja się też bardzo cieszę, a pogodą się nie zrażaj, mam znajomego w Opolu ;) coś tam wymyśli :idea:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 10 czerwca 2008, o 22:22 
Offline

Dołączył(a): 12 września 2007, o 02:00
Posty: 700
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Brogre, Ty mi nie mów spoko, ja tu cała w nerwach :-) Nie pomogę Ci składać pięcioosobowego bo nie złożę nawet jednoosobówki, może do podawania śledzi się nadaję no i młotek do wbijania też obsłużę. A telefon do kenta mi nie pomoże, być może kent wpadnie do nas przelotem ale taki kentowy przelot nie złoży mi namiotu. Dzięki za pociechę.
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 10 czerwca 2008, o 23:26 
Offline

Dołączył(a): 25 stycznia 2008, o 02:00
Posty: 1044
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Marlena, Ty lepiej mu nie "stawiaj namiotu" ;) . Jak to przeżyje Benia?.
Jak będziecie się zwijać, zamówię silną wichurę i będzie po sprawie :lol: .


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 11 czerwca 2008, o 09:15 
Offline

Dołączył(a): 12 września 2007, o 02:00
Posty: 700
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Kent, zdecydowanie protestuję, żadnej wichury :!: :!: :!: I bez podtekstów proszę. Znasz przecież Brogre, nie da się go nie lubić.
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 11 czerwca 2008, o 09:55 
Offline

Dołączył(a): 2 września 2007, o 02:00
Posty: 620
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
No to powiem tak, Benia by nic przeciwko " namiotowi " zapewne nie miała; ale tylko pod warunkiem, że to będzie na jej podwórku -:-)
W kwesti namiotowej - to jest proste jak drut LC60 na szpulce.
Obowiązuje jedna zasada - bez kompasu ani rusz. Przywiozę ze sobą busolę AK i Was poustawiam -:-)
Potrzebujemy go, by ukierunkować namiot w osi N-S. Pamiętać należy by wejście było skierowane w kierunku N. Jeśli będzie inaczej, to dam znać.
A jeśli ma się jeszcze wykrywacz metali - to jest super. Mam nadzieję, że przywieziesz go ze sobą Marlenko -:-)
Z doświadczenia wiem, że rozkładanie nie jest wielkim problemem, gorzej jak to wszystko trzeba potem tak złożyć, by nic nie zostało i jeszcze zmieściło się w pokrowcu z którego to było wyciągnięte ( o ile go znajdziemy ).
Ja już w każdym bądź razie ostrzę, swoją finkę, pucuję lilijkę i szykuję się do wyjazdu. Zaklepałem już sobie urlop, pogodę załatwiłem u kolegi z OPOLA, bo on wszystko potrafi, a gdyby nawet padał śnieg, to i tak przyjadę.
Może dzisiaj zrobię na wszelki wypadek przegląd namiotu, i jeśli się potwierdzi, że jest to 5-tka, to mam jeszcze wolne jedno miejsce.
Kochani, to wydarzenie przejdzie do historii, a my będziemy niepocieszeni, że to już koniec. Do zobaczenia wkrótce.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 11 czerwca 2008, o 13:57 
Offline

Dołączył(a): 14 marca 2008, o 02:00
Posty: 16
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Jade!, ja tez jade jestem nie mniej podekscytowana jak Marlena.
Wy tu tak o namiotach, a ja chce sie do kogos usmiechnac o jedno miejsce. Kto mnie przygarnie?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 12 czerwca 2008, o 21:02 
Offline

Dołączył(a): 20 stycznia 2008, o 02:00
Posty: 210
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
No Marlenko, masz siłę przekonywania :-). Ty i Gosia w namiocie, to i my do tego zatęskniłyśmy. Razem z Iwoną zaczęłyśmy poszukiwać namiotu i chyba namierzyłyśmy go u znajomych. Jak się bawić, to się bawić :-), brak stabilnego dachu nad głową nie zmniejszy naszej radości spotkania w gronie "zakręconych". Jeśli miejsc pod strzechą zabraknie, to mogą być miejsca pod gołym niebem na trawce.
Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
SitemapIndex SitemapIndex
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group Nasz Senior - serwis internetowy dla seniorów
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO