Forum miłośników witraży

Odkrywamy świat witraży. Forum witrażowe założone przez easy-Art. Techniki i narzędzia witrażowe. Wystawy witrażu, wernisaże. Szkolenia witrażowe. Centrum wymiany wiedzy i doświadczeń.
Teraz jest 28 marca 2024, o 18:10

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 90 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 18 lipca 2008, o 15:59 
Offline

Dołączył(a): 2 września 2007, o 02:00
Posty: 620
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Wspaniale Jerzy, ale tenże łamacz to wrócił ze mną, natomiast zagubił się płasko wypukły o szerokości 10mm i noszący nazwę obłamywacz. To nasza przedłużenie palców i podstawowe narzędzie. Nie ma się co gorączkować - znajdzie się.
Dziękuję Ci za mimo tego za pomoc.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 18 lipca 2008, o 18:08 
Offline

Dołączył(a): 1 lutego 2008, o 02:00
Posty: 39
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
brogre wszystko działa :-) otwieram zdjęcia,słucham muzyczki i jest dobrze :-),są super, piękne witraże, nieustająco czekam na zdjęcie z projektem drzewa od Alusi


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 18 lipca 2008, o 18:35 
Offline

Dołączył(a): 12 września 2007, o 02:00
Posty: 700
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Chciałabym sprostować wypowiedź brogre: nie dobierałam szkła, robiła to jednoosobowo Al, ja byłam od podawania tafelek. Kompozycja kolorystyczna, pomysły i projekty to dzieło Al. Zosia narysowała drzewo a moich jest zaledwie kilka kresek w drzewie.
Czy Wy wiecie, że Tania też owijała? Bardzo szybko się tego nauczyła a jej pierwsze próby cięcia i łamania zakończyły się powodzeniem.
Brogre, bardzo Cię proszę przestań nazywać Al Alutką :!: :!: :!: Żle mi się kojarzy z postacią w pewnym odcinkowcu.
Pozdrawiam serdecznie


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 19 lipca 2008, o 08:20 
Offline

Dołączył(a): 25 stycznia 2008, o 02:00
Posty: 1044
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Czytam i wygląda ta cała rozmowa jakby nadal trwał ten "odcinkowiec" towarzyski. Jedni szukają łamaczek, inni linijek, obszczypywaczek. Michu gotuje strawy. Niektórym nie podoba się nazwa Alutka, chociaż mi kojarzy się ze słowem Milutka i sądzę, że lepiej przeżywać życie swoje, niż telewizyjne. Istne rozdawanie kart przez easy-ert. Fajnie ;) .


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 19 lipca 2008, o 08:42 
Offline

Dołączył(a): 2 września 2007, o 02:00
Posty: 620
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Marlena, ja to robię bez żadnych al-uzji w stronę postaci z serialu -:-)
Ale jak Ci się źle kojarzy, to dla Ciebie zrobię wyjątek.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 19 lipca 2008, o 10:04 
Offline

Dołączył(a): 2 września 2007, o 02:00
Posty: 620
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Właśnie wrzuciłem zdjęcie projektu drzewa od Alusi :arrow: aby spełnić Twoje delf, oczekiwania.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 19 lipca 2008, o 11:10 
Offline

Dołączył(a): 1 lutego 2008, o 02:00
Posty: 39
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
o to super, brogre dziękuje chyba Jerzy i Tania nie pogniewają się jak zrobię u siebie w domu taki sam tylko,że trochę w innym kolorze?one super odzwierciedlają miejsce wychodka,jeden fale w wannie,a drugi niezłą zawieruchę hihihihi


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 19 lipca 2008, o 14:49 
Offline

Dołączył(a): 5 września 2007, o 02:00
Posty: 32
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Niestety Tania nie otrzymała jeszcze maila potwierdzającego rejestrację i nie może aktywować swojego konta. Poprosiła mnie bym podziękował Ci Marleno za ciepłe słowa oceniające jej witrażowe początki... Męczy mnie byśmy zabrali się za urządzanie prawdziwej pracowni, zaczniemy to robić w przyszłym tygodniu jak uporamy się z "zakwaterowaniem" drobiu. Na dziś ograniczyłem się do gromadzenia zdjęć do fotoreportażu opisującego krok po kroku powstawanie przyzwoitej (mam nadzieję) pracowni. Teraz jest to jedynie jeden totalny bałagan - zagraciła się nieco przy sprzątaniu garażu...
delfiku oczywiście projekt nie jest zastrzeżony (Al_uzja???) będzie mi bardzo miło gdy pomyślę, że wykonałaś podobny.
Serdeczne pozdrowienia od Tani dla wszystkich uczestników Zjazdu, zapewne powtórzy je osobiście po uzyskaniu pełnego dostępu do Forum.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 19 lipca 2008, o 21:12 
Offline

Dołączył(a): 2 września 2007, o 02:00
Posty: 143
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
A ja mam pytanie kiedy wreszcie będzie nowy wyciskacz łez produkcji Dawida z ostatniego spotkania i pobytu u Jerzego ??:-) nie mogę sie już doczekać :-):-)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 21 lipca 2008, o 14:43 
Offline

Dołączył(a): 3 września 2007, o 02:00
Posty: 84
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Prawdę mówiąc, ja nie poczuwam się zbytnio do brania na siebie całego splendoru za projekty. Jest mi strasznie miło, ze pytacie, ale myślę, ze wszystkie projekty jakie robimy na warsztatach są do przetwarzania przez każdego z nas. I tak każdy witraz wyjdzie inaczej (już takie rzeczy próbowałam) zreszta wystarczy obok sibie otworzyć zdjęcia fali zielonej i niebieskiej. Są zupełnie inne choć wg jednego pomysłu :-) Pozdrawiam wszystkich i oczywiście także przebieram nogami w oczekiwaniu na filmik i inne fotki... hmmmm


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 90 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
SitemapIndex SitemapIndex
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group Nasz Senior - serwis internetowy dla seniorów
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO