Forum miłośników witraży

Odkrywamy świat witraży. Forum witrażowe założone przez easy-Art. Techniki i narzędzia witrażowe. Wystawy witrażu, wernisaże. Szkolenia witrażowe. Centrum wymiany wiedzy i doświadczeń.
Teraz jest 19 marca 2024, o 11:07

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 26 września 2007, o 08:57 
Offline

Dołączył(a): 16 września 2007, o 02:00
Posty: 202
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Ciesze sie Marleno że podchodzisz do tego tak poważnie. naprawdę zabawa szkłem nie nalezy do niebezpiecznych zajęc ale nieumiejętne posługiwanie sie nażędziami do jego obrobki powoduje to że mamy nieprzyjemne sytuacje.
Konkluzja: czapka czy tam jeszcze jakies inne nakrycie głowy obowiązkowo, okulary,plastry i płyn odkazający obowiązkowe.
bartolinii1 taczka dla mięsnia piwnego znajdzie sie na miejscu a kilka kursów do sklepu spowoduje że poczujesz sie lżejszy;)
Niestety cisza i spokój Krzywińskiego krajobrazu okupiona jest tym że wszędzie jest dalego a po 20 pozostaje całodobowa stacja benzynowa na rogatkach miasta. Cisza i nadzwyczajne powietrze pojezierza krzywińskiego wynagrodzi nam wszystkim tródy warsztatów i gwarantuje że będziecie zauroczeni(szczegulnie mieszczuchy) klimatem i nadzwyczajnym spokojem jaki panuje u Nas


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 26 września 2007, o 09:24 
Offline

Dołączył(a): 2 września 2007, o 02:00
Posty: 620
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Ja zaczynam już odliczanie - chociaż Górny Śląsk, to dla wielu krajobraz szybów i kominów, oraz hałd, to ja mieszkam na jego skraju i powiem, że wcale nie narzekam. Odnoszę wrażenie, jak się rozejrzę wokoło, że mieszkam na leśnej polanie, dookoła lasy, wód "kąpalnych" też nie brakuje, sielanka jednym słowem.
Jednakże, dobrze jest się gdzieś od czasu do czasu wybrać poza dom i swoje środowisko. Dlatego, już się nie mogę doczekać tego co na razie jest jeszcze wielką niewiadomą, a zapewne na długo zostanie w mojej pamięci.
Jak to Friedman mówi " Ahoj przygodo" i niech moc będzie z Wami .


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 26 września 2007, o 09:27 
Offline

Dołączył(a): 12 września 2007, o 02:00
Posty: 700
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Okularki zamówiłam, plastry przywiozę, wodę utlenioną dostarczy Jerzy, a inne płyny odkażające zapewne będą mieli wszyscy. I zapewniam Cię, że nasza ekipa zakłóci wasz "nadzwyczjny spokój". Michu, powiedz mi proszę czy gdzieś bliżej niż 1,5 km jest sklep w którym będę mogła w sobotę kupić np. świeży chlebek, masło i ewentualnie kiełbaski na patyk o ile będzie ognisko? Nie uśmiecha mi się targanie tego wszystkiego ze Szczecina.
Marlena


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 26 września 2007, o 10:29 
Offline

Dołączył(a): 16 września 2007, o 02:00
Posty: 202
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Marlena napisał(a):
Michu, powiedz mi proszę czy gdzieś bliżej niż 1,5 km jest sklep w którym będę mogła w sobotę kupić np. świeży chlebek, masło i ewentualnie kiełbaski na patyk o ile będzie ognisko? Nie uśmiecha mi się targanie tego wszystkiego ze Szczecina.
Marlena



Oczywiście że nie ma bliżej żadnego sklepu ale w drodze z Cichowa do Krzywinia będzie wiele sklepów przy drodze czy wręcz wygospodarujemy chwilke przed rozpoczeciem warsztatów na zrobienie niezbędnych zakópów.
NIestety obiady u Pani Zosi wiążą się równiez ze spacerkiem więc i w tym momencie bedzie można dokonac niezbednych zakupów.
Z tego co pamiętam wizualnie (a jestem wzrokowcem jak wiekszośc facetów) to w Cichowie od noclegowni do sklepu nie ma wiecej niz 200metrów więc i tam będzie można dokonać jakiegoś podręcznego zaopatrzenia.
Chlebek polecam nasz Krzywiński zawsze świerzy do wyboru z dwuch piekarni wiec nie zabierajcie sucharów ze sobą


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 26 września 2007, o 11:28 
Offline

Dołączył(a): 2 września 2007, o 02:00
Posty: 143
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Dlaczego niestety cisza i spokój, wąłsnie dobrze że cisza i spokój , jak to napisałeś my mieszczuchy hihihi (ja mieszczuch hihiih ) wbrew pozorom uwielbiamy cisze i spokój, a zapas paliwka hyba jednak zabiore ze soba :D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: 28 września 2007, o 13:23 
Offline

Dołączył(a): 12 września 2007, o 02:00
Posty: 33
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
...no właśnie...opiłek w oku, miałam wątpliwą przyjemność być świadkiem kiedy koleżanka przy cięciu szkła ( oczywiście bez okularów ) takie fiki-miki zrobiła, nie do końca wiadomo jakie i mały odprysk szkła utkwił jej w oku. Najgorsze, że do najbliższego pogotowia było 30 km...a jak tam dojechaliśmy, nie było żadnej kompetentnej osoby...wysłali nas do szpitala na ostry dyżur...mówię wam, co się nasłuchałyśmy od lekarza to nasze...ale miał rację. Więc okularki musowo.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 3 grudnia 2007, o 21:59 
Offline

Dołączył(a): 15 września 2007, o 02:00
Posty: 60
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Właśnie dostałem wiadomość od Marleny, że prawdopodobnie będziemy skazani na własne WOKALE, więc JA zabieram CD, ale stawiam jeden warunek...!!! Nie lubię góralskiej muzyki..!!!! I małych kieliszków... Po za tym jestem ZAAAAA...!!!


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 4 grudnia 2007, o 10:26 
Offline

Dołączył(a): 3 września 2007, o 02:00
Posty: 84
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
dzisiaj w Wyborczej w dodatku moje pieniądze jest artykuł o witrażach i zarabianiu na nich pieniędzy... polecam lekturę


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 4 grudnia 2007, o 11:05 
Offline

Dołączył(a): 2 września 2007, o 02:00
Posty: 143
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
al_uzja napisał(a):
dzisiaj w Wyborczej w dodatku moje pieniądze jest artykuł o witrażach i zarabianiu na nich pieniędzy... polecam lekturę



W którym miejscu?? bo ja nie znalazłem żadnego artykułu na temat witraży :( moze do jest tylko w wydaniu warszawskim :(


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 5 grudnia 2007, o 11:19 
Offline

Dołączył(a): 3 września 2007, o 02:00
Posty: 84
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Bart,
będę miała ten artykuł ze sobą... ale tak na prawdę to nic szczególnego jak się okazało po jego lekturze... tak czy inaczej sami ocenicie...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
SitemapIndex SitemapIndex
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group Nasz Senior - serwis internetowy dla seniorów
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO