Forum miłośników witraży

Odkrywamy świat witraży. Forum witrażowe założone przez easy-Art. Techniki i narzędzia witrażowe. Wystawy witrażu, wernisaże. Szkolenia witrażowe. Centrum wymiany wiedzy i doświadczeń.
Teraz jest 19 marca 2024, o 05:40

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 23 września 2007, o 11:29 
Offline

Dołączył(a): 2 września 2007, o 02:00
Posty: 143
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Mysle ze na wstępie powinno byc umieszczone ostrzeżenie o treśći :
UWAGA WYJAZD NA WARSZTATY GROZI POWAżNYM USZCZERBKIEM NA ZDROWIU, A NAWET śMIERCIA ......................ZE śMIECHU :-):-):-):-)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 23 września 2007, o 14:11 
Offline

Dołączył(a): 12 września 2007, o 02:00
Posty: 700
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
bartolinii1 nie strasz ludzi!!! Będzie przecież szkolenie BHP. Nie wiem czy obejmuje sposoby walki z bólem przepony, ale jeżeli zajdzie konieczność proponuję utworzenie grupy wsparcia. Może zimne okłady albo nacieranie rozgrzewającymi płynami, albo jak stwierdził brogre płyny dezynfekcyjno - rozgrzewające o odpowiednim stężeniu stosowane wewnętrznie.
Marlena


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 23 września 2007, o 14:25 
Offline

Dołączył(a): 2 września 2007, o 02:00
Posty: 620
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Proponuję, aby każdy się przed wyjazdem zważył. Śmiech to jeden ze sposobów na zrzucenie wagi.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 23 września 2007, o 15:46 
Offline

Dołączył(a): 5 września 2007, o 02:00
Posty: 95
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Wczoraj miałem dzień bez kompa bo migło na chwile światło i nie mogłem go już załączyć. Dziś pogrzebałem i udało się załączyć, a już liczyłem kasę na nowy. :? :roll:
C.d. tematu:
To trzeba duże auto żeby to wszystko zabrać. Osobistą pielęgniarkę, worek specyfików do opatrywania i "usztywniania" tzn. unieruchamiania chciałem powiedzieć. Karetka za drzwiami. :shock: :lol:
Zaraz, to idziemy na wojnę? ze szkłem? Myślę że wygramy, co? to i trza gogle, chełm. Nożem go, a co! i zaraz pęknie, tak jak chcemy! Nie ma litości, będziemy ciąć i łamać, a jak się nie da to w kleszcze. Nie ma takiego, co po takich torturach by nie pękł :twisted:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 23 września 2007, o 17:11 
Offline

Dołączył(a): 12 września 2007, o 02:00
Posty: 700
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
O rany, na wypadek urazu poproszę o tę profesjonalną, osobistą pielęgniarkę, za usztywniacze podziękuję. Może któryś z Panów będzie zainteresowany. Kolczugi nie biorę bo nie mam, jako nakrycie głowy czapka z daszkiem lub z pomponem i daszkiem, zamiast pomponu może być antenka. Nóż mam, profesjonalny, drugi olejowy zamówiłam w sklepie. Jak nimi potraktuję szkło to faktycznie, przy instruktażu Dydrygenta, pęknie tam gdzie chcę. Zestaw kleszczy też mam w różnych rozmiarach i kształtach. Łamać jeszcze nie umiem ale będę pilną uczennicą. A tak przy okazji, w sklepie z art. dla artystów (znaczy nas) trafiłam na młotek. Młotek jak młotek, rozmiary niewielkie ale waga słuszna. Co najciekawsze cały był w różyczki. Cudo!!!


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 23 września 2007, o 17:30 
Offline

Dołączył(a): 2 września 2007, o 02:00
Posty: 143
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
dobra to ja do bagażu dorzucę jeszcze miecz i łuk i troche strzał żeby jakby co to z dystansu potraktować hihihi, sprawiedliwość sprawiedliwością ale my my musimy wygrać hihihihi :-):P


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 23 września 2007, o 18:25 
Offline

Dołączył(a): 5 września 2007, o 02:00
Posty: 95
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Marlena napisał(a):
A tak przy okazji, w sklepie z art. dla artystów (znaczy nas) trafiłam na młotek. Młotek jak młotek, rozmiary niewielkie ale waga słuszna. Co najciekawsze cały był w różyczki. Cudo!!!



A, bo to damski młotek! :shock: :lol: ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: 23 września 2007, o 18:33 
Offline

Dołączył(a): 12 września 2007, o 02:00
Posty: 33
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
hihihi no tak widzę, że wesoła ekipa jedzie. Marlena, mam nadzieję że dobry nastrój nie opuści Cię podczas warsztatów, bardzo na to liczę, zwłaszcza że będziesz moją kompanką w podróży ( mam nadzieję )
Kurczaki...muszę kompletować warsztat...moja lutownica nie nadaje się na wyjazdy Embarassed ale mam za to czapkę z DASZKIEM, w sumie sam daszek też mam. Marleno, Ty jako koordynator na pewno wiesz ile osób jedzie, jestem bardzo ciekawa...ze swojej strony mogę zaproponować darmową terapię ( to na wypadek ogólnej psychozy ) ups, jak ogólnej to przecież i mnie nieszczęsną ogarnie. Rany, ale sie cieszę, że Was poznam-do miłego...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 23 września 2007, o 19:49 
Offline

Dołączył(a): 2 września 2007, o 02:00
Posty: 143
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
No i sie skończy tym ze pani psycholog wyląduje na ...kozetce hihihihi, ciekawe ilu jeszcze z nas tak skończy po tych warsztatach :-):-) Ciesze sie ze to będzie grupa ludzi z olbrzymim poczuciem humoru :-):-) z takim poczuciem humoru to i góry poprzenosimy hihihiih :-)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 24 września 2007, o 09:47 
Offline

Dołączył(a): 10 września 2007, o 02:00
Posty: 10
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Marlena, gdzie jest ten sklep z młoteczkami w różyczki? Może mają też kilofy :lol: do przenoszenia gór taki sprzęcior by się przydał 8-)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
SitemapIndex SitemapIndex
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group Nasz Senior - serwis internetowy dla seniorów
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO