Forum miłośników witraży

Odkrywamy świat witraży. Forum witrażowe założone przez easy-Art. Techniki i narzędzia witrażowe. Wystawy witrażu, wernisaże. Szkolenia witrażowe. Centrum wymiany wiedzy i doświadczeń.
Teraz jest 28 marca 2024, o 10:26

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 3 grudnia 2007, o 23:54 
Offline

Dołączył(a): 2 września 2007, o 02:00
Posty: 143
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
i.media jest serwer ale nie pamiętam jakie jest hasło:( michu niestety usuną ze swojego postu te dane, a ja mam wbite w comandera na sztywno wiec zamiast hasła widzę same gwiazdki :P, wiec niestety tylko michu może podać pełna ścieżkę dostępu :-)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 3 grudnia 2007, o 23:56 
Offline

Dołączył(a): 12 września 2007, o 02:00
Posty: 700
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Bartolini, jeżeli chcesz przeżyć nie podawaj. Toż to Michowe. NIech sam zapyta Micha. Jeżeli podasz hasło usunie to czego nigdy nie było :P :P :P :P :P


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 4 grudnia 2007, o 00:03 
Offline

Dołączył(a): 2 września 2007, o 02:00
Posty: 143
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Spokojnie :-) nawet gdybym pamiętał i podał to i tak już jest u mnie na kompie i nie da sie w żaden sposób tego usnąć !!:-) wiec pozostanie na wieki i dla potomnych, :-):-) śpiący los_zborros :-):-):-) niech ja skonam Marlena super zdjęcia !!:-) bo zdjęć jest kilka tak dla ścisłości :-):-)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 4 grudnia 2007, o 18:36 
Offline

Dołączył(a): 10 września 2007, o 02:00
Posty: 58
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
i u mnie na kompie już tez są te zdjęcia

a w ogóle co to za porządki, że sie siedzi w pracowni ;)
duo nie mogli siedziec to i los_zborosy chyba też nie


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 5 grudnia 2007, o 14:38 
Offline

Dołączył(a): 3 września 2007, o 02:00
Posty: 84
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
helo, moi kochani, pamiętacie witrażyk z rybkami, ten taki zielonkawo - niebieski z pomarańczowo-brązowymi rybkami... z wyciętym kółkiem na kaboszon w tafli :-) tak tak... już znalazł się u właścicieli, którzy nie moga się do dziś pozbierać. Zobaczyli i od razu złapali za młotki, żeby wykuwać dziury w ścianie na następne dzieło (dziura potrzebna na podświetlenie... ) Jeszcze raz zatem z tego miejsca chłopakom dziękuję za to, że wytrzymali ze mną tak długo, że poświęcili czas, sen i siły, zdolności i doświadczenie po to, abyśmy mogli razem dokonać tak wielkiej dla mnie sprawy. Ja jeszcze nie odespałam tego małego maratonu, ale już tnę na moim nikenie, szlifuję na moim kristalku i jestem najszczęśliwszą osobą pod słońcem... Nie wiem co bym dzisiaj robiła, gdybym Was nie spotkała.... DZIĘKI :-)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 5 grudnia 2007, o 17:39 
Offline

Dołączył(a): 29 października 2007, o 02:00
Posty: 12
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Witam!
W końcu i ja się do kompa dopchałm i mam nadzieję, mi moje słonka z kontaktu wtyczki nie wyciągną jak to zwykle czynią. Ja mojego małżonka wysałm od razu do pracy "tworzy" mi hihi "pracownię"- prąd wznieca. Mam nadzieję, że przeżyję pierwsze uruchomienie wellerki. Nie sądziłam, że taki zapał tchną we mnie te wycinanki i lutowanki. Muszę powiedzieć, że było super i czekam na kontynuację. Pozdro dla wszystkich i dzięki szczególnie podziękownie dla Micha za ciepłe słowa na pocżątek "o spóźnialskie " hihi
Było fantastico.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 5 grudnia 2007, o 22:14 
Offline

Dołączył(a): 24 października 2007, o 02:00
Posty: 34
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
A było sie spóźniać?? :-)

Ale nie przejmuj się.... punktualni zostali jeszcze skromniej potraktowani :-) hehe

Przyszli do pracowni o godzinie 8:50, a warsztaty zaczynały się o 9:00
Efekt nadgorliwości był taki, że trza było spędzić przymusowe 10 min na papierosku przed bramą piekieł :-)

Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 5 grudnia 2007, o 23:03 
Offline

Dołączył(a): 10 września 2007, o 02:00
Posty: 58
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
smieszne było to, ze razem z haniusią byłysmy półtorej godziny przed czasem - ale dzieki temu zjadłysmy śniadanko i wypiłysmy kawkę na parkingu przed sklepem a potem zwiedziłysmy las ;)

ale niczego nie żałujemy

tylko co jest w tym iziarcie, ze ja trzeci dzień o nim myslę .....


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 6 grudnia 2007, o 02:18 
Offline

Dołączył(a): 24 października 2007, o 02:00
Posty: 34
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
hehe... od myślenia jeden został myśliwym :-)

Według mnie to nie jest tak, że coś w "iziarcie" jest i dlatego myślisz o tym trzeci dzień...

easy-Art to jesteście Wy... przynajmniej tak mnie się wydaje :-)... nie wiem co na to Dyrygentura z Miśkiem...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 6 grudnia 2007, o 02:44 
Offline

Dołączył(a): 2 września 2007, o 02:00
Posty: 143
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
I sądzę że tu masz racje easy-Art to my i my to easy-art :-):-)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
SitemapIndex SitemapIndex
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group Nasz Senior - serwis internetowy dla seniorów
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO