Forum miłośników witraży

Odkrywamy świat witraży. Forum witrażowe założone przez easy-Art. Techniki i narzędzia witrażowe. Wystawy witrażu, wernisaże. Szkolenia witrażowe. Centrum wymiany wiedzy i doświadczeń.
Teraz jest 28 marca 2024, o 19:35

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 113 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lipca 2009, o 22:34 
Offline

Dołączył(a): 3 lutego 2009, o 02:00
Posty: 76
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Uf.... działo się :-)))))
Dawidzie zacznij kręcić filmy pełnometrażowe!!!! :-)))
Pozdrowienia dla wszystkich fajnie było Was znowu zobaczyć :-))))))


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lipca 2009, o 22:54 
Offline

Dołączył(a): 23 listopada 2008, o 02:00
Posty: 1222
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
No cóż przyszło na chwilę wspomnień, co miłe szybko się kończy, pozostają wspomnienia, życie okrutne toczy się dalej. A więc do pracy nakręceni easy-Artowcy i twórzmy piękne dzieła ze szkła malując szkłem na szkle.
Sam osobiście Ninja obejrzałem ze dwadzieścia razy przed pokazem na zjeździe. Dlatego nadal twierdz, że diabeł tkwi w szczegółach a właśnie w filmie są pokazane zawiłe drobnostki których nie da się przedstawić w różnego rodzai opisach, bo i tak diable szczegóły umkną, a co widać to widać.
Pozdrowienia kolorowe śle Albert


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lipca 2009, o 22:56 
Offline

Dołączył(a): 13 lutego 2008, o 02:00
Posty: 235
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
może znowu się zobaczymy, jakieś warsztaty 3 stopnia , ?
a jeszcze do micha; żarełko było jak poezja...pieczeń , zupki, a jajeczka bez pieczątek w niedzielę.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lipca 2009, o 03:06 
Offline

Dołączył(a): 5 września 2007, o 02:00
Posty: 32
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Doskonały film, gratulacje dla Dawida, słowa uznania dla Micha za wspaniałe dania, które mi filmik przypomniał! Niecierpliwie czekam na następny zjazd, bo po Waszym wyjeździe zrobiło się trochę pusto… Niewykluczone, że spotkamy się jeszcze w tym roku jesienią, ale ponieważ są to jeszcze mgliste plany „kijem na wodzie pisane” nie będę drążył tematu.

Serdecznie dziękuję (także w imieniu Mai i Tani) wszystkim wspaniałym entuzjastom szkła, za radość i optymizm jaki przywieźliście do Jezior. Było nam bardzo miło, że ponownie mogliśmy Was gościć. Niemal zapomniałem dodać, że wszystkie trzy pieski wspominają zjazd z łezką w oku…


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lipca 2009, o 07:35 
Offline

Dołączył(a): 2 września 2007, o 02:00
Posty: 2070
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 1 time
A szkoda, że mnie tam nie ma, ale moja wina. Po'com tak szybko wyjeżdżał

_________________
Drzwi muz są otwarte - ale nie każdy może wejść do krainy sztuki.

pozdrowienia Trebor. :lol:
Moje wypociny znajdziecie tu: www.zakrecona-galeria.pl
i tu: www.zakrecona-galeria.pl/galeria


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lipca 2009, o 17:12 
Offline

Dołączył(a): 23 listopada 2008, o 02:00
Posty: 1222
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Witam serdecznie wszystkich zainteresowanych tworzeniem, spotkaniem i debatą na tematy różne. Tak się zastanawiam czy aby nie za mocno wychwalamy dyrekcję, jak obrosną w piórka za te pochwały to im odechce się cokolwiek działać i spoczną na laurach. Może tak trochę krytyki by się przydało. Odwagi, jak się pokazuje błędy to człowiek bardziej zaczyna się angażować do lepszego działania.
Pozdrowienia kolorowe śle Albert


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lipca 2009, o 22:41 
Offline

Dołączył(a): 2 września 2007, o 02:00
Posty: 2070
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 1 time
Brawoooooooooo Albert, brawoooooooooo

_________________
Drzwi muz są otwarte - ale nie każdy może wejść do krainy sztuki.

pozdrowienia Trebor. :lol:
Moje wypociny znajdziecie tu: www.zakrecona-galeria.pl
i tu: www.zakrecona-galeria.pl/galeria


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 16 lipca 2009, o 07:39 
Offline

Dołączył(a): 5 maja 2008, o 02:00
Posty: 816
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Nie wiem co się dzieje, ale w moich komputerach (praca i dom) nie działają żadne filmy Dawida (vimeo). Tutaj jest chyba jakaś czarna dziura. Może lepiej będzie na You Tube, albo przegrać to w innym programie?
Po najechaniu myszą ekran jest czarny, a pasek sie przesuwa, tylko nie widać obrazu, ani nie ma dźwięku.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 16 lipca 2009, o 10:28 
Offline

Dołączył(a): 3 września 2007, o 02:00
Posty: 84
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Ja też obejrzałam, popłakałam, pośmiałam i zatęskniłam za wszystkimi, któży dają mi taki power do życia i chęć do pracy... Nie wiem jak dziś wyglądałoby życie, gdybym nie spotkała Easy Art - u, ale na pewno byłoby szare i bezpłciowe. Jesteście niesamowici, za każdym razem zaskakujecie mnie czymś nowym a zaskok zostaje na mojej twarzy i trzyma mnie do teraz w tej niewygodnej pozycji... Uwielbiam Zjazdy, warsztaty i każde najmniejsze wpisy na forum...
Ściskam Was mocno i dziękuję, że jesteście...
Dawid Adam i Maciek (operator) kawał świetnej roboty...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 16 lipca 2009, o 17:37 
Offline

Dołączył(a): 23 listopada 2008, o 02:00
Posty: 1222
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Tak rzeczywiście film dobry ale mógłby być lepszy. Tak na mój gust bardzo szybkie odzwierciedlanie przeszłości ze wspaniałego spotkania to jest jak karuzela dla pijanego.

Chyba iż to jest super streszczenie a film prawdziwy jest w realizacji.

Jest niezaprzeczalnym faktem to, że w 100% wszyscy łącznie z dyrekcją jesteście wspaniali, fantastyczni, realistyczni, mili, serdeczni a na dodatek kochani za tak miłą atmosferę jaką można stworzyć wspólnymi swoimi siłami "Ja", tak trzymać dalej.

Serdeczne kolorowe pozdrowienia śle Albert.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 113 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
SitemapIndex SitemapIndex
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group Nasz Senior - serwis internetowy dla seniorów
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO