Forum miłośników witraży

Odkrywamy świat witraży. Forum witrażowe założone przez easy-Art. Techniki i narzędzia witrażowe. Wystawy witrażu, wernisaże. Szkolenia witrażowe. Centrum wymiany wiedzy i doświadczeń.
Teraz jest 28 marca 2024, o 18:36

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 170 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 6 sierpnia 2008, o 22:07 
Offline

Dołączył(a): 13 lutego 2008, o 02:00
Posty: 235
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
wracam do rockmana.
Fagonio , skąd u niego takie włosy, jak to zrobiłeś?
bardzo fajna postać , tylko rockman powinien być dynamicznie wygięty, albo wgięty.
ale i tak jest super


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 7 sierpnia 2008, o 07:56 
Offline

Dołączył(a): 5 maja 2008, o 02:00
Posty: 816
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Włosy to zwinięty drut mosiężny 0,25mm (ok. 100 zwojów). Kupiłem kiedyś przez pomyłkę (wysyłkowo) drut 0,25 zamiast 0,5 mm i już zostawiłem. Pomyślałem, że coś z tego zrobię. No i robię przeważnie włosy do aniołów. Co do wygięcia rockmana to mam wątpliwości. On gra spokojnie kawałki ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 7 sierpnia 2008, o 21:25 
Offline

Dołączył(a): 20 stycznia 2008, o 02:00
Posty: 210
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Lampa bajer. Efekt bardzo fajny. Zawsze myślałam, że łatwiej zrobić coś z różnych kawałków, a nie z tak bardzo symetrycznych. Symetria mnie niepokoi. Mam wrażenie, że gdzieś czyha niemiła niespodzianka, która zepsuje dobry efekt.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 9 sierpnia 2008, o 10:06 
Offline

Dołączył(a): 5 maja 2008, o 02:00
Posty: 816
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Idąc do pracy znalazłem kamień. Zamieniłem go w pająka.
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a66 ... ac80d.html
Mam kolegę, który zajmuje się wideofilmowaniem. Zrobiłem dla niego wizytownik na biurko.
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/edb ... ceee7.html
Dostałem od Marleny piękny wzór "Pani Nurek". Klientka zaakceptowała. Będę robił w przyszłym tygodniu. Po zrobieniu wrzucę zdjęcia. Chwalmy się swoja pracą Embarassed


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 9 sierpnia 2008, o 18:26 
Offline

Dołączył(a): 13 lutego 2008, o 02:00
Posty: 235
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Fagonio
to już coś więcej niż witraż, to są witrażowe rzeźby. odjazdowe.
masz lekką rękę do drucików, pięknie Ci to wychodzi. mnie to ostatnio nawet uchwyty oderwały się od medalionu( na szczęście nie stłukł się0.
może to chodzi o lata wprawy...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 13 sierpnia 2008, o 22:30 
Offline

Dołączył(a): 2 września 2007, o 02:00
Posty: 2070
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 1 time
Olek
Brawooooooooooooo !!!!!

_________________
Drzwi muz są otwarte - ale nie każdy może wejść do krainy sztuki.

pozdrowienia Trebor. :lol:
Moje wypociny znajdziecie tu: www.zakrecona-galeria.pl
i tu: www.zakrecona-galeria.pl/galeria


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 14 sierpnia 2008, o 19:58 
Offline

Dołączył(a): 12 września 2007, o 02:00
Posty: 700
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Fagonio, bardzo się cieszę, że pani nurek została zaakceptowana i przyznam, że z niecierpliwością czekam na zdjęcie efektu. Podoba mi się ten szablon i zastanawiam się, jak go uprościsz (dłonie i ogonek z bąbelkami). A ci, co nie wiedzą o co chodzi muszą - wind dancer Spectrum - wygooglować hehe :shock: :?: :roll: :twisted: - a później poczekać na na zdjęcia Fagonia.
Pa googlusie


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 16 sierpnia 2008, o 07:04 
Offline

Dołączył(a): 5 maja 2008, o 02:00
Posty: 816
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Marleno, szablony mam już wycięte i teraz zastanawiam się czy nie zrobić "pani nurek" z tłem? Miałbym z głowy problem wystających i narażonych na uszkodzenie elementów?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 16 sierpnia 2008, o 16:57 
Offline

Dołączył(a): 12 września 2007, o 02:00
Posty: 700
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Myślę, że to świetny pomysł. Jeszcze raz obejrzałam szablon i przyznam, że jest to, to nad czym się zastanawiałam i wcześniej pisałam - jak uprościsz szablon. Najbardziej narażony na wyłamanie jest element z lewej ale prawa strona też wymagałaby wzmocnienia. Tło załatwi sprawę i nie trzeba będzie zmieniać szablonu. Tło transparentne przezroczyste lub satynowane albo transparentne bardzo jasne pastelowe z inną fakturą niż bąbelki - mam rację? Strasznie żałuję, że tak daleko mieszkasz, bo chętnie przydreptałabym do Twojej pracowni zobaczyć artystę w czasie pracy. A dla wszystkich tych, którzy nie wiedzą o czym rozmawiamy: http://i236.photobucket.com/albums/ff30 ... fearth.jpg
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 16 sierpnia 2008, o 19:52 
Offline

Dołączył(a): 2 września 2007, o 02:00
Posty: 2070
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 1 time
Marlena napisał(a):
Myślę, że to świetny pomysł. Jeszcze raz obejrzałam szablon i przyznam, że jest to, to nad czym się zastanawiałam i wcześniej pisałam - jak uprościsz szablon. Najbardziej narażony na wyłamanie jest element z lewej ale prawa strona też wymagałaby wzmocnienia. Tło załatwi sprawę i nie trzeba będzie zmieniać szablonu. Tło transparentne przezroczyste lub satynowane albo transparentne bardzo jasne pastelowe z inną fakturą niż bąbelki - mam rację? Strasznie żałuję, że tak daleko mieszkasz, bo chętnie przydreptałabym do Twojej pracowni zobaczyć artystę w czasie pracy. A dla wszystkich tych, którzy nie wiedzą o czym rozmawiamy: http://i236.photobucket.com/albums/ff30 ... fearth.jpg
Pozdrawiam


No właśnie. Ciekawym jakie będzie tło. Myślałem bardziej o niebieskim, ale postać jest już niebieska, więc może właśnie lekki szmaragd.

_________________
Drzwi muz są otwarte - ale nie każdy może wejść do krainy sztuki.

pozdrowienia Trebor. :lol:
Moje wypociny znajdziecie tu: www.zakrecona-galeria.pl
i tu: www.zakrecona-galeria.pl/galeria


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 170 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
SitemapIndex SitemapIndex
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group Nasz Senior - serwis internetowy dla seniorów
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO