Forum miłośników witraży

Odkrywamy świat witraży. Forum witrażowe założone przez easy-Art. Techniki i narzędzia witrażowe. Wystawy witrażu, wernisaże. Szkolenia witrażowe. Centrum wymiany wiedzy i doświadczeń.
Teraz jest 28 marca 2024, o 16:57

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 17 sierpnia 2009, o 13:27 
Offline

Dołączył(a): 5 maja 2008, o 02:00
Posty: 816
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Hurtownie szkła tudzież innych akcesoriów tak nam niezbędnych do utrwalania naszego hobby czy też, w niektórych przypadkach, miłego sercu naszemu - zawodu ( w moim przypadku), pewnie siedzą z wypiekami na twarzy, gryząc palce i śledzą nasze opinie sączone na ich temat ;) .
Jeśli tak jest, to jest to nagroda dla tych chwalonych oraz mobilizacja do lepszej pracy. Dla tych niechętnych naszemu sercu okazja do wyciągnięcia wniosków.
Jeśli ktoś zasługuje na pochwałę to nie reklama tylko pozytywna ocena jego pracy. I niech tak trzyma i cieszy sie , że doceniamy jego wysiłek. Jeśli ktoś nie szanuje klientów zasługuje na to by zwinął interes.
I my też będziemy mieli w tym swój udział.
To chyba dobrze.
Prawda?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 17 sierpnia 2009, o 13:57 
Offline

Dołączył(a): 3 stycznia 2008, o 02:00
Posty: 1083
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
:P Prawda :P


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 17 sierpnia 2009, o 16:42 
Offline

Dołączył(a): 4 sierpnia 2008, o 02:00
Posty: 399
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Hihi - i znowu nam się zrobił bałaganik w temaciku. :-)
Ja się zaopatruję tutaj:
Hurtownia szkła witrażowego
41-219 Sosnowiec
ul. Kosynierów 28

Szkła pod dostatkiem w różnych cenach (nie porównywałem z innymi), obsługa taka sobie, oprócz tego trochę profili, kilka rodzajów kaboszonów i podobnych, taśmy, cyna i kilka innych rytyntów.
Największą zaletą tej hurtowni jest to, że jest. :-) Nie ma konkurencji (chyba) w regionie, więc spokojnie mogę uchronić niektórych przed kupowaniem wysyłkowo szkła.

Pozdrawiam serdecznie.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 17 sierpnia 2009, o 18:51 
Offline

Dołączył(a): 2 września 2007, o 02:00
Posty: 620
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
I ja też :D - a dodatkowo zakupowywuję szkliwo i inne rytynta w m&B :!: :!: , co nie ogranicza mnie do kupowania pod wymogi hurtowni " albo połowę tafli, albo całą, a najlepiej 1m. kw :evil: .


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 17 sierpnia 2009, o 20:02 
Offline

Dołączył(a): 2 września 2007, o 02:00
Posty: 2070
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 1 time
Bronek
Hurt to hurt. Jak chcesz w małych kawałkach to do A&H, ale za to se policzą. Takie czasy.
W Sosnowcu są co prawda wymogi 1/2 tafli, ale możesz kupić utłuczone, więc troszkę mniej - nie taniej.
Fakt, ze nie za bogato zaopatrzona w akcesoria, ale jak pisał Mati - jest.
Resztę, jak mi się nie śpieszy dokupuję w USA.

_________________
Drzwi muz są otwarte - ale nie każdy może wejść do krainy sztuki.

pozdrowienia Trebor. :lol:
Moje wypociny znajdziecie tu: www.zakrecona-galeria.pl
i tu: www.zakrecona-galeria.pl/galeria


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 18 sierpnia 2009, o 08:31 
Offline

Dołączył(a): 5 maja 2008, o 02:00
Posty: 816
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Nie rozumiem wymagań hurtowni, że wymagany jest zakup minimum pół tafli. W "mojej" (Pruszków) kupuję nawet 10 cm i nie ma problemu :shock:
Nie ma czegoś takiego "hurt to hurt". Jest tylko hurt. Niech mi ktoś pokaże sklep detaliczny. A&H to też hurt. Trzeba co niektórych właścicieli przyzwyczajać, że to my istniejemy dla nich i dzięki nam mają na kieliszek chleba. A niektórzy jeszcze tkwią jedną nogą w PRL-u.
... w mordę ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 18 sierpnia 2009, o 09:03 
Offline

Dołączył(a): 2 września 2007, o 02:00
Posty: 620
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Dla jasności :idea: - jeżeli na regale pomiędzy taflami jest jakaś niewymiarowa część tafli, ponieważ z jakichś tam powodów tak się stało, to i owszem, policzą pole i wycenią; to można kupić bez problemów :-) . Niestety nie ma mowy, by ze standardowego rozmiaru, kupić sobie jakiś ułamek :evil: . Może coś w stłuczce się trafić, ale to raczej z przypadku. Jest jak jest, i pani Kasia " w tem temacie" konserwatywna jest :? . Może od ostatniego razu, jak tam byłem coś się zmieniło, ale myślę, że to wie najlepiej Mati, ponieważ niedawno tam był. Ja wybieram się za niedługo, po 1.5 m. kw. czegoś na bardzo przeźerne tło, to sobie zrobię "obgląd autopsji" na miejscu :shock: :D .


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 18 sierpnia 2009, o 14:29 
Offline

Dołączył(a): 4 sierpnia 2008, o 02:00
Posty: 399
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Z tymi ułamkami jest tak, jak pisał Bronek. Kiedyś spytałem czy uchlasną mi kawałek tafli i popatrzyli na mnie takim wzrokiem, że poczułem się jakbym spytał, czy mogę przewrócić im jeden regał, żeby sprawdzić czy polecą następne. :-)
Opcja dla odważnych: Chlasnąć pomiędzy regałami i donieść do kasy część tafli. Hihh - nie gwarantuję braku awantury ;)
Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 18 sierpnia 2009, o 21:40 
Offline

Dołączył(a): 13 lutego 2008, o 02:00
Posty: 235
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
to we wrocku sprzedadzą nawet 10 cm pasek. nie ma problemu . pani się pyta ile, z dużej tafli. ja pokazuję rękami , na oko , i ona tnie. a że mnie już zna, to tzw. złomki, dość duże odrzuty, daje .
jest taka nieprzyjemna sytuacja dla mnie, że kupię szkło, kawałek ,świetny, przyjeżdżam za miesiąc, i nie ma go już. kicha.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 18 sierpnia 2009, o 22:18 
Offline

Dołączył(a): 2 września 2007, o 02:00
Posty: 2070
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 1 time
Mati
pół tafli dają bez problemu.
Fakt, ze dla amatorów to za dużo, ale ja najczęściej biorę po pół lub jakieś stłuczki.
Zawsze myślę, ze starczy na pól roku a po miesiącu jadę dokupować.
A Sosnowiec ma taki obrót towarem, ze się amatorami nie przejmuję, tym bardziej, ze bez faktur chyba nie sprzedają.

_________________
Drzwi muz są otwarte - ale nie każdy może wejść do krainy sztuki.

pozdrowienia Trebor. :lol:
Moje wypociny znajdziecie tu: www.zakrecona-galeria.pl
i tu: www.zakrecona-galeria.pl/galeria


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
SitemapIndex SitemapIndex
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group Nasz Senior - serwis internetowy dla seniorów
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO