Forum miłośników witraży

Odkrywamy świat witraży. Forum witrażowe założone przez easy-Art. Techniki i narzędzia witrażowe. Wystawy witrażu, wernisaże. Szkolenia witrażowe. Centrum wymiany wiedzy i doświadczeń.
Teraz jest 28 marca 2024, o 22:21

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 11 grudnia 2008, o 17:42 
Offline

Dołączył(a): 6 września 2008, o 02:00
Posty: 242
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Michu :-) Wszystko ładnie, pięknie, ale...Tak jak pisałam nie mam jak się do was dostać. Nie mogę liczyć na rodzinę w żadnym stopniu, a nie posiadam własnego samochodu i przede wszystkim nie mam prawa jazdy. O ile wiem w moim mieście nie można wynająć samochodu, żeby pojechać tak daleko. Na pociąg też nie mam co liczyć, nie ma połączenia z Krzywiniem.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 11 grudnia 2008, o 17:44 
Offline

Dołączył(a): 16 września 2007, o 02:00
Posty: 202
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Uayo napisał(a):
Michu :-) Wszystko ładnie, pięknie, ale...Tak jak pisałam nie mam jak się do was dostać. Nie mogę liczyć na rodzinę w żadnym stopniu, a nie posiadam własnego samochodu i przede wszystkim nie mam prawa jazdy. O ile wiem w moim mieście nie można wynająć samochodu, żeby pojechać tak daleko. Na pociąg też nie mam co liczyć, nie ma połączenia z Krzywiniem.



Pociągiem masz dojechać do Poznania, Kościana lub Leszna a specjalny easyArtolot odbiera cie z dworca. Nie ma spraw nie do załatwienia sa tylko ludzie którzy zamiast rozwiązań widza problemy


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 11 grudnia 2008, o 19:37 
Offline

Dołączył(a): 2 września 2007, o 02:00
Posty: 620
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Ostatnio grupa ludzi z takimi problemami jak Twoje, zdobyła Kilimandżaro.
Czy sądzisz, że Krzywiń jest nie do zdobycia?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 11 grudnia 2008, o 21:26 
Offline

Dołączył(a): 2 września 2007, o 02:00
Posty: 2070
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 1 time
a czy ktoś wspomniał o terminie??

_________________
Drzwi muz są otwarte - ale nie każdy może wejść do krainy sztuki.

pozdrowienia Trebor. :lol:
Moje wypociny znajdziecie tu: www.zakrecona-galeria.pl
i tu: www.zakrecona-galeria.pl/galeria


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 11 grudnia 2008, o 22:21 
Offline

Dołączył(a): 2 września 2007, o 02:00
Posty: 620
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Oj Treborku!! !- stoi jak byk napisane, na tej żóltej karteczce.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 12 grudnia 2008, o 12:01 
Offline

Dołączył(a): 2 września 2007, o 02:00
Posty: 2070
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 1 time
Przeca ja stary i ślepy. Trzeba mnie łopatą wkładać do głowy

_________________
Drzwi muz są otwarte - ale nie każdy może wejść do krainy sztuki.

pozdrowienia Trebor. :lol:
Moje wypociny znajdziecie tu: www.zakrecona-galeria.pl
i tu: www.zakrecona-galeria.pl/galeria


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 12 grudnia 2008, o 12:02 
Offline

Dołączył(a): 4 sierpnia 2008, o 02:00
Posty: 399
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Hejka.
W obliczu klęski z totalitaryzmem (na moim osiedlu) TPSA - moje wizyty na forum stały się rzadkością. W związku z tym podaję mój numer telefonu - 694-901-401. Sigi - przepraszam za zwłokę w przesyłce zdjęciowej. Jeśli byłbyś tak uprzejmy i podał mi jeszcze raz adres to wyślę jak najszybciej. Jeśli ktoś jeszcze chciałby (nie są tak fajne jak Trebora) to na razie tylko telefonicznie możemy to załatwić. Nie wiem jak to jeszcze długo potrwa, ale walczę z tymi cholerami od września, kiedy to skończyłą mi się umowa i postanowiłem zrobić cesję. Wtedy oznajmili mi, że mają błąd w systemie i do dzisiaj się to wlecze.
Mam nadzieję, że do świąt będę już z Wami.
Pozdrawiam wszystkich. :-)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 12 grudnia 2008, o 17:41 
Offline

Dołączył(a): 12 września 2007, o 02:00
Posty: 700
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Uayo, jechałam easyAutolotem na zjazd z Leszna do Warszawy, wyjątkowo bezpieczny z wyjątkową obsługą. Jedź do Leszna PKP, z pociągu wysadzi obsługa, reszta to pikuś. Do bram piekieł (oglądałaś filmiki? jak nie to koniecznie obejrzyj) prowadzi zjazd. Nikt Cię nie nauczy tyle co easyArt. Mówię to z własnego doświadczenia. Rusz pupencję i nie kombinuj, że masz wózek i słaby wzrok. Wózek potraktuj WD 40 a okularki wypucuj. Na wyjazd zapakuj piżamkę, szczoteczkę do zębów, okularki ochronne i nóż do szkła, no może jeszcze wykałaczki albo nitkę dentystyczną bo Pani Zosia świetnie gotuje a jej porcje są ogromne. W twoim przypadku jedynym niebezpieczeństwem jest zaśnięcie po sutym obiadku. Serdecznie pozdrawiam Panią Zosię vel Rondelek.
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 12 grudnia 2008, o 18:05 
Offline

Dołączył(a): 6 września 2008, o 02:00
Posty: 242
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Nie chcę żebyście pomyśleli, że sama sobie robię problemy, ja tylko realnie oceniam swoją sytuację. Oczywiście, że byłoby super się z wami spotkać i wziąć udział w warsztatach...Pomyślcie przez chwilę logicznie. Ja mieszkam w bloku na parterze, mimo tego mam schody, których sama nie pokonam. Następnym problemem jest dostanie się na dworzec. Tak jak pisałam w Elblągu nie ma taksówki przystosowanej dla niepełnosprawnych ani niczego podobnego. Jest jeszcze kwestia wsiądnięcia do pociągu. Dowiadywałam się i nie mają żadnej tzw platformy, która jest np w Wawie, dzięki której osoba na wózku może wejść do pociągu. Pozostaje jeszcze podróż przez pół Polski pociągiem stojąc w korytarzu, bo tak to się zazwyczaj odbywa, ponieważ jak wiadomo, nasze pociągi nie są przystosowane. Tak więc, mimo najszczerszych chęci, nie mogę dołączyć do grana uczestników warsztatów.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 12 grudnia 2008, o 18:17 
Offline

Dołączył(a): 25 stycznia 2008, o 02:00
Posty: 1044
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Może znajdzie się kiedyś jakiś warsztatowiec z okolic Elbląg, który zaprosi wszystkich - jak to zrobił Jerzy - na swoje włości. Innej możliwości skorzystania przez Ciebię ze szkolenie nie widzę. Szkoda.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
SitemapIndex SitemapIndex
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group Nasz Senior - serwis internetowy dla seniorów
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO