Forum miłośników witraży

Odkrywamy świat witraży. Forum witrażowe założone przez easy-Art. Techniki i narzędzia witrażowe. Wystawy witrażu, wernisaże. Szkolenia witrażowe. Centrum wymiany wiedzy i doświadczeń.
Teraz jest 28 marca 2024, o 17:47

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 113 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 16 lipca 2009, o 17:42 
Offline

Dołączył(a): 23 listopada 2008, o 02:00
Posty: 1222
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
fagonio z tym odtwarzaniem filmu to jest czysta konspiracja, jak nie znasz szyfru to nie odtworzysz, próbuj na wszystkie sposoby aż trafisz. Przyciskaj wszystkie kwadraciki i może na coś trafisz.
pozdrowienia kolorowe śle Albert


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 16 lipca 2009, o 18:07 
Offline

Dołączył(a): 7 lipca 2009, o 02:00
Posty: 187
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Szczerze mówiąc , nie mam pojecia dlaczego fagonio nie potrafi odtworzyc filmu . U mnie na obu komputerach ( na tym w pracy też :-)) odtwarza sie bez zająknięcia.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 16 lipca 2009, o 19:14 
Offline

Dołączył(a): 6 września 2008, o 02:00
Posty: 242
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
fagonio może brakuje ci kodeków audio lub video. Pobierz i zainstaluj ffdshow napisz czy pomogło.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 16 lipca 2009, o 22:30 
Offline

Dołączył(a): 11 stycznia 2009, o 02:00
Posty: 49
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
buuuuu.żałuje że nie dozleciałem.buuuuuu.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 17 lipca 2009, o 12:35 
Offline

Dołączył(a): 5 maja 2008, o 02:00
Posty: 816
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Z tego co wiem to nic mi nie brakuje. Inne filmy, np. z You Tube odtwarzają sie bez problemów. Tutaj mam czarny ekran i biegnącą na dole kreskę. Ale dzięki za podpowiedzi. Będę próbował dalej. Ale chyba nic z tego nie będzie...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 17 lipca 2009, o 17:05 
Offline

Dołączył(a): 23 listopada 2008, o 02:00
Posty: 1222
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
fagonio nie załamuj się ja też miałem problemu kreska idzie i czarny ekran. Ale nie dałem za wygraną i za każdym razem coś wychodzi po naciśnięciu jakiścik tam ikon. Kolejności nie podam bo sam różnie próbuję i coś wychodzi i pokazują się ludziki na ułamek sekundy i znikają. Na niektórych filmikach są konkretne i zrównoważone wypowiedzi uczestników zjazdu.
kolorowe pozdrowienia śle Albert


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: 17 lipca 2009, o 18:49 
Offline

Dołączył(a): 4 września 2007, o 02:00
Posty: 119
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Specjalnie dla fagonia

http://www.youtube.com/watch?v=C3kZM02yIOI
skasowali, bo za długi był:((( , ale coś pokombinuję.


Dziękuję za pochlebne opinie:), nie napawają mnie one lenistwem jak to co poniektórzy skrzętnie starają się insynuować :-), tylko znajdują w mojej głowie uzasadnienie, że poświęcenie prawie tygodnia życia

na zrobienie tego shorta, wspominki, dokumentu emocjonalnego, flashbacka, filmu, który zawiera w pigułce wszystko, ale tylko dla tych, którzy tam byli...
i ma tak niewiele poza frajdą i emocjami, które z moich filmów mają wyzierać dla tych, którzy nie byli...
... ma sens.

Jak zapewne co poniektórzy zauważyli nie zajmuję się tym zarobkowo, tylko z chęci sprawiania radości innym.... wiem zabrzmiało pompatycznie:), ale coś w tym racji jest i jeśli ktokolwiek wierzy, że powstaje jakiś dłuższy film, jakiś drugi, cokolwiek.... niech przestanie. Bo z 10 godzin materiału video wybrać 10 minut to moim zdaniem jest najtrudniejsza robota, nie mówiąc o podpięciu danego motywu do dźwięku i zsynchronizowania tego.
Poza tym ten film, zresztą jak każdy, który robię (tnę:-))) ma swoją historię, przekazuje treść.... lecz nie każdemu dane będzie ją odczytać... więc jesli szukasz tutaj drogi widzu "mody na su...s" nie znajdziesz i zamiast krytykancko krytykować, może obejrzyj jeszcze raz i drugi i trzeci, by dogłębnie go zrozumieć, a nie dopatruj się karuzeli dla pijanych...
no to tyle :-)

Pozdro kolorowe dla ewribadi :-)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 17 lipca 2009, o 20:04 
Offline

Dołączył(a): 1 lutego 2008, o 02:00
Posty: 39
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
wow :-) prześliczne oko ! gratuluję wszystkim szkoda ,że mnie i Yello nie było ,ale cóż nie zawsze się to udaje, to był nasz pierwszy wspólny urlop z resztą bardzo udany i to rekompensuje nam brak spotkania z Wami :-) a tak w ogóle to nieźle rozrabialiście, na moim zjeździe byliśmy grzeczniejsi hihihi pozdrawiam cieplutko


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 17 lipca 2009, o 22:09 
Offline

Dołączył(a): 13 lutego 2008, o 02:00
Posty: 235
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
jak miło zobaczyć znowu nasze uśmiechnięte gęby,
sorry , buśki.
serdeczne pozdrowienia dla WAS


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 17 lipca 2009, o 22:21 
Offline

Dołączył(a): 23 listopada 2008, o 02:00
Posty: 1222
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
No tak zawsze należy czytać kilka razy aby zrozumieć sens wypowiedzi, jak również kilka razy należy obejrzeć filmik aby wspomnienia były przemiłe. Tak też zostało to odebrane. Uderz pięścią w stół a nożyce się odezwą.
A tak pozwolisz, że wyjaśnię Ale możesz odebrać jak uważasz.
"Ci co najbardziej zasługują na pochwałę, najlepiej znoszą krytykę. Mała wiedza to rzecz niebezpieczna" Alexander Pope poeta angielski.
"Krytycy to krwiożerczy bandyci, grasujący na drogach ku sławie" Ambrose Bierce nowelista amerykański.
"Krytyk opowiada przygody swojej duszy pośród arcydzieł" Anatole France pisarz francuski.
"Krytykować to nie znaczy burzyć, ale precyzować" papież Paweł VI.
'Krytykować to znaczy przekonywać autora, że nie robi czegoś tak, jak ja bym to zrobił, gdybym potrafił" Karel Capek pisarz czeski.
"O wiele łatwiej jest krytykować kogoś niż być poprawnym samemu" Benjamin Disraeli brytyjski mąż stanu, pisarz.
Biorąc pod wielką wagę powyższe cytaty, tak na prawdę powinieneś Dawidzie być bardzo zadowolony z tego iż chociaż jedna osoba potrafiła coś wyszukać, a czy miała rację to jest inna para kaloszy. W życiu jest tak, że 1000 pochwał jest mniej ważna jak jedna skarga, a więc cofam swą wypowiedź " pijanego na karuzeli" i bądź zadowolony z 1001 pochwały.
Serdeczne pozdrowienia kolorowe całej ekipie easy-Art śle Albert


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 113 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
SitemapIndex SitemapIndex
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group Nasz Senior - serwis internetowy dla seniorów
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO