Forum miłośników witraży

Odkrywamy świat witraży. Forum witrażowe założone przez easy-Art. Techniki i narzędzia witrażowe. Wystawy witrażu, wernisaże. Szkolenia witrażowe. Centrum wymiany wiedzy i doświadczeń.
Teraz jest 28 marca 2024, o 18:28

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 1 grudnia 2009, o 14:12 
Offline

Dołączył(a): 13 stycznia 2009, o 02:00
Posty: 9
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Znając Was będzie tam gorąco. Mimo, że W-wa stosunkowo niedaleko nie będę mógł być z Wami osobiście. Akurat ten weekend zajęty.Ale jestem pewien, że ludzie przekonają się iż witraż to nie tylko sztuka sakralna. Zobaczą. że witraż ma również inne zastosowania.
Będę wspierał Was duchowo z Lublina.
Pozdrawiam,
Darek


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 1 grudnia 2009, o 18:05 
Offline

Dołączył(a): 23 listopada 2008, o 02:00
Posty: 1222
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
JAK MI WIADOMO TO BĘDZIE BARDZO DUŻO WYSTAWCÓW W TYM KILKU WITRAŻYSTÓW, JAK RÓWNIEŻ SZTUKA LUDOWA. Ale życzę powodzenia wszystkim wystawiającym razem swoje przecudne dzieła.
Pozdrowienia Albert


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 1 grudnia 2009, o 18:47 
Offline

Dołączył(a): 11 stycznia 2009, o 02:00
Posty: 49
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
DODAM MOJE ZACISNIĘTE KCIUKI.MAŁA PRZERWA NA KLIKNIĘCIE NAPOJU W PUSZCE.POWODZENIA-NICH MOC BĘDZIE Z WAMI!!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 2 grudnia 2009, o 18:40 
Offline

Dołączył(a): 23 listopada 2008, o 02:00
Posty: 1222
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
A więc na koń i do ataku uUUUUUUUUUUUUrRRRRRRRRRRRaAAAAAAAAA
Ździwko Was weźmie, ile narodu się zjawi na występy, a przy okazji polatają po stoiskach.
Główka do góry jest tam Was kilku więc będziecie się wspomagać psycho-analitycznie.
Pozdrowienia Albert


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 2 grudnia 2009, o 20:13 
Offline

Dołączył(a): 12 września 2007, o 02:00
Posty: 700
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Też razem z Sosenką trzymamy!!!


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 2 grudnia 2009, o 20:24 
Offline

Dołączył(a): 6 września 2008, o 02:00
Posty: 242
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
ja również mocno zaciskam paluszki, żeby wszystko wam się udało :-)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 2 grudnia 2009, o 21:36 
Offline

Dołączył(a): 22 maja 2009, o 02:00
Posty: 124
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Trzymajcie się!!!!!! Jestem pewna, że przebojem zdobędziecie Warszawę i wrócicie "z tarczą". Jadwiga


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 3 grudnia 2009, o 21:13 
Offline

Dołączył(a): 23 listopada 2008, o 02:00
Posty: 1222
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Witam. Ponieważ tak mocna potrzeba wsparcia potrzebna więc i ja na koń i na Warszawę.
Pierwsza relacja to taka , że jak to warszawiacy liczy się tylko kasa--brrr. I jeszcze raz kasa. Musiałem dwa razy płacić wejściówkę, ponieważ przy pierwszym wejściu z małżonką zapłaciliśmy 20zł, chodziliśmy po stoiskach. Poszliśmy na obiad i chcemy wejść a tu jeszcze raz płacić i następne 20zł brrr.
Chodząc po hali spotkałem o gęstych czarnych włosach poczochrańca w zielonej koszulce. Podobny był do naszego Micha-jest do czego się przytulić. Zwątpiłem. I ten poczochraniec jak się nie rzuci na mnie z wielkim okrzykiem WITAM SERDECZNIE. Przytulił mnie do siebie więc mi nic innego nie pozostało jak również go przytulić. Dopiero jak zaczął swą mowę akcentową rozpoznałem prawdziwego MICHA.
Pogadaliśmy sobie trochę i wskazał kierunek dokąd mamy wraz z małżonką się udać.
Zgodnie z nakazem poszliśmy w wyznaczonym kierunku. Z daleka widoczny był szyld naszej branży easy-Art. Więc pomalutku zbliżamy się do tego stoiska.
Zauważyliśmy dwie niewiasty jedna bardzo młoda a zarazem bardzo ładna, jak również druga niewiasta również bardzo ładna trochę starsza na mój wzrok ok 28lat.
Podeszliśmy do stoiska i tylko się odezwałem jak na mnie się nie rzuci ponownie z czarnymi gęstymi włosami w zielonej koszulce poczochraniec. Serce mi stanęło w gardle ze strachu używając słów JAK CIĘ MIŁO WIDZIEĆ. W tych słowach rozpoznałem po gwarze naszego Dawidka. Dwie niewiasty okazały się bardzo uroczymi i serdecznymi przyjaciółkami po fachu. Zdradzać nie będę kto za tym osobami płci pięknej się kryje- wiedzę taką przekażą nasi dyrygenci.
Rozmowa rozmową była bardzo serdeczna i przyjazna, nie pozbawiona powagi jak zarówno i żartu, ale moje i mojej lubej oczy przyciągnęły wyroby wystawione. CUDA. Jednym słowem mówiąc. Artyzm i jeszcze raz artyzm profesjonalizm na każdym kroku. Wariat (poczochraniec) mógłby doszukiwać się jakiś niedociągnięć w wystawionych wyrobach.
Więc reasumując nasi dyrektorzy to wielcy twórcy wraz z współuczestnikami tejże wystawy, a zarazem wielkie czajniki. Witraże tylko dwa są znane naszemu gronu, pozostałe to dopiero pokażą sami. Mówię Wam wszystkim dzieła!!!!!!!!!!!!!

To na tyle z dnia pierwszego. O drugim dniu może ktoś inny napisze, ponieważ już jestem w Suwałkach.
Serdeczne kolorowe pozdrowienia od ekipy e-art wystawowej oraz i mojej lubej śle Albert


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 4 grudnia 2009, o 00:38 
Offline

Dołączył(a): 13 lutego 2008, o 02:00
Posty: 235
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
dzięki, Albercie za reportaż , z którego dowiedziałam się nic o cudownych witrażach, a dużo o niewiastach, co się okazały Michem i Dawidem. hoho!
pozdrawiaki
thymir, (niewiasta)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 4 grudnia 2009, o 08:12 
Offline

Dołączył(a): 22 maja 2009, o 02:00
Posty: 124
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Dzięki Albercie za wiadomości z "artchannel". Planowałam tam dojechać - niestety leczę jakiegoś paskudnego bakcyla przed zbliżającymi się warsztatami II stopnia.
Ciekawy reportażyk - Dawid obiecywał jakiś filmik, ale to i tak nie to samo, co osobiście. Zazdroszczę i pozdrawiam kolorowo Jadwiga


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
SitemapIndex SitemapIndex
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group Nasz Senior - serwis internetowy dla seniorów
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO