Forum miłośników witraży

Odkrywamy świat witraży. Forum witrażowe założone przez easy-Art. Techniki i narzędzia witrażowe. Wystawy witrażu, wernisaże. Szkolenia witrażowe. Centrum wymiany wiedzy i doświadczeń.
Teraz jest 28 marca 2024, o 19:29

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lipca 2009, o 18:41 
Offline

Dołączył(a): 23 listopada 2008, o 02:00
Posty: 1222
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
"Trzeba przemyślęc i napisać taką instrukcję - krop po kroku, by postępując wg niej łatwiej było dotrzeć do właściwych placówek."
Mam pytanie czy czasem spotkałeś się z instrukcją jeżeli nie to gdzie by szukać, może prawnik?
Pozdrowienia kolorowe śle Albert


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lipca 2009, o 20:48 
Offline

Dołączył(a): 2 września 2007, o 02:00
Posty: 2070
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 1 time
Albert. To taczej powinny być dobre rady.
Początek to:
- jak się do tego zabrać. Wytypować co i kto i w jakich ilościach chcecie wystawiać.
Przemyśleć jak widzisz taką wystawę, jej aranżację.
Jak już wiemy jak powinna wyglądać wystawa, należy rozejrzeć się i pomyśleć
- gdzie. Znaleźć potencjalne miejsca. Jak już pisałem pomyśleć o domach kultury, kinach, teatrach i tp - może galerie , jeśli są.
- trzeba pomyśleć o finansowaniu wystawy. Skąd znaleźć sposoby finansowania - to alternatywnie , bo może domy kultury mają na to fundusze.
Teraz zaczyna się chodzenie i rozmowy.
Masz już przecież zarys jak będzie wyglądała wystawa. To jest atutem w rozmowach.
Wg mnie najlepsze są domy Kultury. Oni mają na takie imprezy kasę.
Musisz się liczyć jednak z własnymi kosztami. Choćby transport, ulotki, afisz.
W rozmowach staraj się poruszyć ten temat, może znajdą na to fundusze.
Samo przygotowanie wystawy już jest proste.

Może niech zainteresowani piszą co ich trapi, a wspólnie spróbujemy odpowiedzieć i powstanie ta "instrukcja".

_________________
Drzwi muz są otwarte - ale nie każdy może wejść do krainy sztuki.

pozdrowienia Trebor. :lol:
Moje wypociny znajdziecie tu: www.zakrecona-galeria.pl
i tu: www.zakrecona-galeria.pl/galeria


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 10 lipca 2009, o 18:43 
Offline

Dołączył(a): 23 listopada 2008, o 02:00
Posty: 1222
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Ja pomału będę drążył ten temat, aż coś wyciągnę ze wszystkich stron jak najwięcej i przekażę na forum.
Tak sobie pomyślałem iż wykonam herb Suwałk i bym chciał przekazać władzom w zamian za wystawę. W tym Herbie są szaty białe i czarne fałdy, które nie idą do końca gdzie można by było dokonać cięcia, jak również twarze, trzeba by było dokonać wypału. Reszta to jest betka.
Pozdrowienia kolorowe śle Albert


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 11 lipca 2009, o 20:24 
Offline

Dołączył(a): 9 stycznia 2008, o 02:00
Posty: 83
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
W moim miasteczku jest muzeum malutkie. I ono wystawia twórców różnych. Obrazy, koronki, fotografia, tkanina, szkło, decoupage, ceramika, haft, itp. Artyści i hobbyści. Znane nazwiska (rzadko) i okoliczna ludność. I dlatego namawiałabym Cię Fagonio na rozmowy w muzeach. Wydaje mi się to bezpieczniejsze niż Dom Kultury (chyba, że ma specjalną salę i tradycje w tym zakresie). A muzea organizację wernisaży mają w małym palcu i na pewno znajdzie się ktoś kto posłuży dobrą radą.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
SitemapIndex SitemapIndex
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group Nasz Senior - serwis internetowy dla seniorów
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO