Forum miłośników witraży

Odkrywamy świat witraży. Forum witrażowe założone przez easy-Art. Techniki i narzędzia witrażowe. Wystawy witrażu, wernisaże. Szkolenia witrażowe. Centrum wymiany wiedzy i doświadczeń.
Teraz jest 28 marca 2024, o 19:23

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 118 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 7 grudnia 2009, o 00:20 
Offline

Dołączył(a): 28 lipca 2009, o 02:00
Posty: 222
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
ok, już nic nie mówię. Po prostu nie podoba mi się zaśmiecanie forum bezsensownymi linkami, bo za jakiś czas nic się tu nie da znaleźć. Ale już nic nie mówię. Ja tam zawsze znajdę co mnie interesuje, żal mi tylko tych co przyjdą za jakiś czas i będą w te linki klikać...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 7 grudnia 2009, o 01:00 
Offline

Dołączył(a): 22 maja 2009, o 02:00
Posty: 124
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
EUBLE i ALBERT!!!! A może zwyczajnie się pogodzicie?, albo nie będziecie zauważać wzajemnych wpisów, lub je zwyczajnie ignorować? Zadbajcie proszę troszku o dobrą aurę na NASZYM forum. Troszku więcej wzajemnej tolerancji!!!! Pozdrawiam kolorowo; Jadwiga


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 7 grudnia 2009, o 13:18 
Offline

Dołączył(a): 4 sierpnia 2008, o 02:00
Posty: 399
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Euble napisał(a):
ok, już nic nie mówię. Po prostu nie podoba mi się zaśmiecanie forum bezsensownymi linkami, bo za jakiś czas nic się tu nie da znaleźć. Ale już nic nie mówię. Ja tam zawsze znajdę co mnie interesuje, żal mi tylko tych co przyjdą za jakiś czas i będą w te linki klikać...


Euble - Nie zauważyłeś może, że posty w tym stylu są dużo bardziej bez sensu niż to, co sądzisz o linkach Alberta? To zaczyna być poniżej jakiejkolwiek krytyki.
Mam głęboko w dupie to, co myślisz na temat Alberta i powiem Ci więcej proszę szanownego kolegi. Sądzę, że większość forumowiczów ma to głęboko - powtarzam - w dupie jakie dywagacje uda Ci się sklecić na ten temat. W kilku postach, w których pisałeś, że dajesz sobie spokój z tymi komentarzami dałeś świadectwo, że nie traktujesz nas wszystkich poważnie. To były takie obiecanki cacanki, a głupiemu... Nie wiem czy jesteś zwyczajnie uparty, czy kryjesz jakieś swoje wewnętrzne kompleksy, ale rzygać mi się chce jak czytam kolejny naciągany komentarz niezależnie czy dotyczy cen z BurkinaFaso, Kataru, Bangladeszu, czy może dodatkowych mielęgownic nitrowytycznych bulgulatorów ośmioprzełożeniiowych.
Otóż ja klikam w te linki i Twój żal na mój temat też mam głęboko wiesz gdzie, ale mimo wszystko chciałbyś pewnie wiedzieć co mnie sprowokowało do napisania tego posta. Chociaż pewnie zaraz odpiszesz, że masz to... wiem gdzie. Nie musisz pisać.

Pozdrawiam Cię i życzę unormowania emocji.
Z poważaniem Mateusz


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 7 grudnia 2009, o 13:25 
Offline

Dołączył(a): 13 lutego 2008, o 02:00
Posty: 235
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
to może wszyscy damy sobie po buziaku, czyli cmoku?

Alberciku, nie przejmuj się , ja chętnie oglądam twoje strony, chociaż nie wszystkie mi pasują, to czekam na następne.!.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 7 grudnia 2009, o 17:26 
Offline

Dołączył(a): 23 listopada 2008, o 02:00
Posty: 1222
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Witam serdecznie. Widzę że na naszych forumowych stronach jest więcej ludzi dobrego usposobienia i to się chwali. Tak należy dalej trzymać. Jeżeli coś wspaniałego znajdę to podrzucę stronę, może to mi się podobać ale innym nie, więc proszę przymrużyć oczko.
Pozdrawiam Albert


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 7 grudnia 2009, o 17:42 
Offline

Dołączył(a): 4 sierpnia 2008, o 02:00
Posty: 399
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Albert - tylko jedna sugestia. Staraj się zamieszczać strony zgodnie z tematem, w którym je zamieszczasz oki?
Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 7 grudnia 2009, o 18:47 
Offline

Dołączył(a): 23 listopada 2008, o 02:00
Posty: 1222
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Ok tu są proste prace do zrobienia o tematyce fantastycznej;
http://www.fantasyinglass.com/SiteDoc/patterns.html
pozdrawiam Albert


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 9 grudnia 2009, o 08:33 
Offline

Dołączył(a): 3 stycznia 2008, o 02:00
Posty: 1083
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Hello
Panowie Euble i albert235 ja właściwie też już pisałem, co o Waszej "korespondencji" myślę.... :evil:
Mogę jedynie podpowiedzieć, (bo pewnie na tym nie skończycie), aby mądrość któregoś z Was zwyciężyła i niech mądrzejszy wreszcie przestanie i zacznie ignorować posty tego ... drugiego - lub po prostu piszcie sobie "słodkie" słowa na priv -w koncu nie musimy wszyscy tego czytać, bo to nie temat Forum - ani żadna pomoc.
Przemyślcie to proszę.
Swoją drogą jakbym był adminem na tym Forum to juz jednego z Was bym "zbanował".
Mimo wszystko pozdrawiam :-)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 9 grudnia 2009, o 12:38 
Offline

Dołączył(a): 28 lipca 2009, o 02:00
Posty: 222
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
To ja się podstawiam na ochotnika do tego bana. W końcu jako niezalogowany też mogę czytać forum więc co mi tam :D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 9 grudnia 2009, o 17:40 
Offline

Dołączył(a): 7 lipca 2009, o 02:00
Posty: 187
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Euble... czy Ty koniecznie chcesz do siebie zniechęcić czytaczy forum? Po co ? Nie lepiej się pracuje w przyjaznej atmosferze? A zablokowanie forum dla niezalogowanych to dwa kliknięcia, więc nie wiem czy warto się podkładać pod tego bana:)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 118 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
SitemapIndex SitemapIndex
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group Nasz Senior - serwis internetowy dla seniorów
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO