Forum miłośników witraży

Odkrywamy świat witraży. Forum witrażowe założone przez easy-Art. Techniki i narzędzia witrażowe. Wystawy witrażu, wernisaże. Szkolenia witrażowe. Centrum wymiany wiedzy i doświadczeń.
Teraz jest 28 marca 2024, o 18:59

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 3 kwietnia 2008, o 23:31 
Offline

Dołączył(a): 25 stycznia 2008, o 02:00
Posty: 1044
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Mam szlifierkę do szkła, która nie posiada automatycznego wył/włącznika, uruchomieniowego po naciśnięciu kratki.

Wałesając się po internecie natrafiłem na taki wyłącznik w dość niskiej cenie, w stosunku do podobnego w katalogu "artshobby".

Jeżeli ktoś ma chęć taki wyłącznik sobie zainstalować, a nie wie jak połączyć przewody, to przesyłam zdjęcie.
Działa on w ten sposób: po naciśnięciu stopą, uruchamia szlifierkę, jak zdejmiemy nogę wyłącza ją.
Jak w maszynie do szycia. Bardzo wygodne urządzenie. Nie trzeba manipulowąć ręcznym wyłacznikem na szlifierce, szczególnie gdy mamy zajęte obie ręce.

W ten sposób można kupić tańszą szlifierkę, bez wyłącznika pod kratką.
Nawiasem mówiąc, jak taki wyłącznik się zepsuje, to będzie z naprawą, przesyłkami (nie każdy potrafi go wymienić) itp., kilka razy droższy od pedału. ;)

Pedał w "artshobby" kosztuje 117 zł + przesyłka tj. około 140zł. :shock:

Pod tym adresem można kupić za 25,50zł + 15zł przesyłka = 40,50 zł: :lol: http://lemi.pl/sklep/product_info.php?products_id=953

Dokupić należy zwykłe sieciowe gnizdko natynkowe i kawałek przewodu z wtyczką.

Jeszcze rada wynikająca z mojego doświadczenia. Przed zakupem szlifierki lub innego urządzenia należy zawsze prosić o przysłanie instrukcji obsługi urządzenia, które chcemy nabyć i instrukcji podobnych urządzeń. Przeanalizować wyposażenie, wszystkie za i przeciw. I wybrać taki sprzęt, który nam odpowiada. W innym przypadku możemy być srodze zawiedzeni wyposażeniem. Sklep będzie dosyłał nam kolejne elementy, mnożac koszty przesyłek. Ale nie pofatyguje się, aby przygotować właściwie stronę WWW i oferować klientowi pełną ofertę i informcję o towarze.
Myślę, iż ten lumpo-marketing zostanie niedługo wyprostowany przez rynek.

Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 7 kwietnia 2008, o 21:58 
Offline

Dołączył(a): 4 września 2007, o 02:00
Posty: 119
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
SitemapIndex SitemapIndex
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group Nasz Senior - serwis internetowy dla seniorów
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO