Forum miłośników witraży

Odkrywamy świat witraży. Forum witrażowe założone przez easy-Art. Techniki i narzędzia witrażowe. Wystawy witrażu, wernisaże. Szkolenia witrażowe. Centrum wymiany wiedzy i doświadczeń.
Teraz jest 28 marca 2024, o 20:30

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 15 września 2009, o 13:49 
Offline

Dołączył(a): 3 stycznia 2008, o 02:00
Posty: 1083
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
A po udanych zakupach ....
to można się udać :

http://www.zywiec.com.pl/


Dyć to tyż dla Nas :P :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 15 września 2009, o 14:42 
Offline

Dołączył(a): 2 września 2007, o 02:00
Posty: 620
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Oczywiście i to obowiązkowo :!: A jeszcze jak mają portera i to zimnego, to aż.... :lol:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: 16 września 2009, o 00:47 
Offline

Dołączył(a): 4 września 2007, o 02:00
Posty: 119
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
szczerze mówiąc... to smutno mi troszkę, że sklep, który po nocach zakładałem, byście wysyłkowo zakupy móc robić przez internet jest w Waszych opiniach i opisach pomijany.

Tylko Bronuś gdzieś tam pokątnie m&b napisał.

www.moreandbetter.pl brzmi dumnie!!!!
a że w połączeniu z najlepszą obsługą i najszybszą wysyłką i to w formatkach 30x30, by za tą samą kase mieć więcej kolorów (ile z tym było latania i negocjacji... całą Polskę zjeździliśmy z Michem każdą hurtownię odwiedziliśmy zanim powiązałem sklep internetowy z hurtownią poznańską, o której tak miło się wyrażacie.

a odnośnie patyny.... powiem wymijająco... a jak myślicie po jaką cholerkę na stronie hotlline zalożyłem??? to znaczy nr telefonu.

a poza tym skąd mam wiedzieć jak ulepszyć sklep... jak nic o nim mi nie piszecie....

http://www.moreandbetter.pl
pierwszy i jedyny w Polsce sklep internetowy z akcesoriami dla witrażystów amatorów!!!


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 16 września 2009, o 02:52 
Offline

Dołączył(a): 28 lipca 2009, o 02:00
Posty: 222
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Samego sklepu nie ma co ulepszać bo jest OK. Jedyną drobną wadą jest że okno z które się otwiera z podglądem zdjęcia jest mniejsze niż samo zdjęcie. Przynajmniej w Firefoxie. Ale to nie jest jakaś znacząca wada.
Natomiast trochę męczące jest że w czasie zakupów po kliknięciu na "Kontynuuj zakupy" wraca się do 1 ekranu danego działu a nie do miejsca w którym się było ostatnio. Ale to obserwuję w wielu sklepach i da się to przeżyć.
Co do asortymentu to może przydało by się umieścić przy szkle informacje o COE to by fusingowcy się ucieszyli :-)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 16 września 2009, o 08:14 
Offline

Dołączył(a): 2 września 2007, o 02:00
Posty: 2070
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 1 time
Dawid.
Nie masz czym się martwić.
To jest jak w życiu. Wszystkich się chwali tylko nie swoich, ale za to się o nich dobrze myśli.

_________________
Drzwi muz są otwarte - ale nie każdy może wejść do krainy sztuki.

pozdrowienia Trebor. :lol:
Moje wypociny znajdziecie tu: www.zakrecona-galeria.pl
i tu: www.zakrecona-galeria.pl/galeria


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 16 września 2009, o 11:16 
Offline

Dołączył(a): 3 stycznia 2008, o 02:00
Posty: 1083
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Witam,
Dawid - sklep moreandbetter jest jak najbardziej OK, a nikt nie "wrzucił" linka,
bo każdy Go zna i wie, że można do niego wejść prosto ze strony głównej easy-Art
Ale o rzeczach zrozumiałych mówimy .... tak mało :mrgreen:
Pozdrawiam,


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 16 września 2009, o 12:45 
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2008, o 02:00
Posty: 17
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Dawidzie - ja zakupy w moreandbetter już poczyniłam i szykuję się właśnie do kolejnych. No i na pewno nie ostatnich ;) .
Pozdrawiam Wszystkich :D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: 17 września 2009, o 20:46 
Offline

Dołączył(a): 9 stycznia 2008, o 02:00
Posty: 83
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Dawid Zborowski napisał(a):
a odnośnie patyny.... powiem wymijająco... a jak myślicie po jaką cholerkę na stronie hotlline zalożyłem??? to znaczy nr telefonu.
a poza tym skąd mam wiedzieć jak ulepszyć sklep... jak nic o nim mi nie piszecie....


Iii tam, jak siedzę przy komputerze, to nie chce mi się latać do telefonu. A patynka z opisem użycia i zdjęciami efektów? Sklep dla amatorów - dla nich to ważne.
To margines był. Dla mnie ważne byłoby, żeby szkiełka były obfotografowane ze światłem i pod światło (a obok, ale to już rozpusta, fragmencik jakiejś pracy, żeby było widać zestawienie z kolorkiem zgodnym i kontrastowym, i jeszcze numerek do tego, co obok). Ja mam prezentację z II warsztatów i zaglądałam tam przy zamawianiu, ale coś mi to celowanie po cyferkach nie wyszło najlepiej.
I jeszcze to całe badziewie miedziano-mosiężno-drucikowo-kółeczkowo-haczykowo-łańcuszkowo-blaszkowe by się przydało. I profilki. I kaboszony.
He, he Dawidku - chciałeś, to masz. Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 18 września 2009, o 09:31 
Offline

Dołączył(a): 3 stycznia 2008, o 02:00
Posty: 1083
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Woow, :shock:
No, ale zdjątka faktycznie przydałyby się, bo to trochę jak kiciuś w worku, choćby tych patyn.
Pzdr.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 18 września 2009, o 12:22 
Offline

Dołączył(a): 4 września 2007, o 02:00
Posty: 119
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
no to mam :-)

troszkę to potrwa, ale przypuszczam, że do końca roku to już usprawnię, ponieważ cały sklpe trza wymienić...

Dawajcie co jeszcze??? i dzieki za dotychczasowe :-)
pozdro


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
SitemapIndex SitemapIndex
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group Nasz Senior - serwis internetowy dla seniorów
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO