Forum miłośników witraży

Odkrywamy świat witraży. Forum witrażowe założone przez easy-Art. Techniki i narzędzia witrażowe. Wystawy witrażu, wernisaże. Szkolenia witrażowe. Centrum wymiany wiedzy i doświadczeń.
Teraz jest 29 marca 2024, o 01:31

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 290 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 29  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 4 listopada 2007, o 15:38 
Offline

Dołączył(a): 29 października 2007, o 02:00
Posty: 12
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Witam!
Monk dał mi cynk, że się niecierpliwicie - przepraszam za ociąganie.
Monk wyciąga i wciąga mnie w witraż, specjalnie talentem nie grzeszę ale jak to mówi moje dizecko "musi mówić bo się udusi", tak ja mimo "porażającego talentu" hihi chcę tworzyć.
Dzięki czujności Moniki będę miała okazję Was poznać i odpocząć od moich piskalków.
Pozdro kwoka Hania


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 15 listopada 2007, o 13:28 
Offline

Dołączył(a): 16 września 2007, o 02:00
Posty: 202
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
witam serdecznie wszystkich szklanych rycerzy i rycerki.
szkoda, że tak późno odnalazłem to forum. ale z drugiej strony wszystko przedemną.
Nazywam się Marcin jestem grafikiem terapeutą i pedagogiem specjalnym. mieszkam w górach wcześniej 8 lat w szczecinie. Pracuje z młodzieżą i osobami niepełnosprawnymi. zajmuje się też ceramika i wszystkim co wziązane jest z twórczym wykorzystaniem własnych rąk.
zbieram i zbieram az w końcu uzbieram i kupie sprzęt do witraży - taki mam plan, a z wasza pomocą chyba nauczę się ciąć to piękne kolorowe szkło.
pozdrawiam i zapraszam w góry

Ten Post został przeniesiony, napisał go Śróba


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 16 listopada 2007, o 14:01 
Offline

Dołączył(a): 2 września 2007, o 02:00
Posty: 620
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
:D Dziękuję w imieniu własnym (sądzę , że pozostałych członków grupy pro warsztato timo po primo również) wszystkim nowym użytkownikom forum, którzy mieli ochotę nam się przedstawić, za garść informacji o sobie. Przyszłym użytkownikom dziękuję z góry.
Może kiedyś, w niedalekiej przyszłości, uda się nam spotkać razem na I Zlocie Ludzi przez których, świat byłby szary. :D :idea:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 29 listopada 2007, o 21:27 
Offline

Dołączył(a): 29 listopada 2007, o 02:00
Posty: 6
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Witam wszystkich, pojawiłam się tu dzięki Marlence Pozdrawiam Was Wszystkich, Pragnę do was dołączyć :D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 3 grudnia 2007, o 12:29 
Offline

Dołączył(a): 2 września 2007, o 02:00
Posty: 620
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
brogre napisał(a):
:D Dziękuję w imieniu własnym (sądzę , że pozostałych członków grupy pro warsztato timo po primo również) wszystkim nowym użytkownikom forum, którzy mieli ochotę nam się przedstawić, za garść informacji o sobie. Przyszłym użytkownikom dziękuję z góry.
Może kiedyś, w niedalekiej przyszłości, uda się nam spotkać razem na I Zlocie Ludzi bez których, świat byłby szary. :D :idea:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 5 grudnia 2007, o 13:19 
Offline

Dołączył(a): 6 listopada 2007, o 02:00
Posty: 8
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Witam!
Śledzę od dłuższego czasu Was na forum i postanowiłam się ujawnić...
Mam na imię Krzysztofa- imię tak oryginalne, że nick nie potrzebny.
Magia szkła pochłonęła mnie już daaaaawno... Ale wydawało mi się, że to coś dla mnie totalnie niedostępnego. Starałam się choć trochę jej dotknąć malując na szkle. To niestety dawne czasy.
Teraz wracam do swoich pasji po sześciu latach bycia dla dzieci. Rozpoczynam pracę architekta wnętrz i z pewną nieśmiałością wykonuję swoje pierwsze, nieporadne zawieszki witrażowe. Trochę wiedzy liznęłam na zajęciach w MDKu w Chorzowie a teraz to już tylko kombinuję...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 5 grudnia 2007, o 13:22 
Offline

Dołączył(a): 6 listopada 2007, o 02:00
Posty: 8
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Acha, no i jestem z Tarnowskich Gór. tak jak Brogre.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 6 grudnia 2007, o 19:56 
Offline

Dołączył(a): 7 listopada 2007, o 02:00
Posty: 8
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Hej, hej z Sowiej Doliny! Jestem Tereska i tak lubię, jak się do mnie mówi:) Kiedys byłam belfrem od języka polskiego, a teraz zajmuję się energoterapią ( jestem Mistrzem Reiki). Mam czasami szalone pomysly i jestem optymistką w całej rozciąglosci. Lubię niezaleznosc i wolnośc osobistą. Kocham zwierzaki i mam ich co niemiara: 6 kotów w tym 2 polpersy: czarnego Pioruna, pregowaną Lanę,płową Szelmę i najmłodsze Maraskę i Fraszkę w trzech kolorach oraz sukę berneńczyka, Tepasę. W lesie sowy, a ogródku myszy i jaszczurki. I jeszcze do tego jezioro i piękne skały wapienne w okolicy. I jest mi po prostu bosko. Brakowało mi tylko witrazy:)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 6 grudnia 2007, o 20:06 
Offline

Dołączył(a): 7 listopada 2007, o 02:00
Posty: 8
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
chyba jednak w dobrym miejscu się przedstawiłam:) To jeszcze jedna uwaga. Sowia Dolina jest pod Krakowem nad Wisłą:-)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 6 grudnia 2007, o 20:15 
Offline

Dołączył(a): 10 września 2007, o 02:00
Posty: 58
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Tereska,
Ty to sie rozgadałaś ;)
super - na zajęciach skupienie, pózniej - głosna muzyka i sie nie dało pogadać

przynajmniej z postów sie dowiem czegos o Tobie

i żeby mnie Michu nie wyrzucił: jak wiecie jestem Monk Monika, mam 17 lat i jestem sliczna ;))))


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 290 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 29  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
SitemapIndex SitemapIndex
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group Nasz Senior - serwis internetowy dla seniorów
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO