Forum miłośników witraży

Odkrywamy świat witraży. Forum witrażowe założone przez easy-Art. Techniki i narzędzia witrażowe. Wystawy witrażu, wernisaże. Szkolenia witrażowe. Centrum wymiany wiedzy i doświadczeń.
Teraz jest 28 marca 2024, o 17:37

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 290 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 29  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 3 września 2008, o 09:20 
Offline

Dołączył(a): 2 września 2007, o 02:00
Posty: 620
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Witaj na Forum i pytaj - bo kto pyta....
Marlena słusznie zauważyła - Śląsk się na forum rozrasta - i tak ma być.
Moja uwaga - podaruj sobie Euro, a weź się za szkło, będziesz miał więcej satysfakcji.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 3 września 2008, o 19:08 
Offline

Dołączył(a): 2 września 2007, o 02:00
Posty: 2070
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 1 time
No to wygląsa że Ślązaków jest już co najmniej 5 sztuków, a na forum. a na Forum znalazłem także kogoś z Tychów, tylko się nie ujawnia.
No no, to będzie spotkanie !!!

_________________
Drzwi muz są otwarte - ale nie każdy może wejść do krainy sztuki.

pozdrowienia Trebor. :lol:
Moje wypociny znajdziecie tu: www.zakrecona-galeria.pl
i tu: www.zakrecona-galeria.pl/galeria


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 19 września 2008, o 17:29 
Offline

Dołączył(a): 6 września 2008, o 02:00
Posty: 242
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Witam wszystkich forumowiczów. Mam na imię Sylwia, jestem z Elbląga i mam 22 lata. Od urodzenia poruszam się na wózku inwalidzkim. Witrażem zajmuję się od ponad roku, od kiedy zaczęłam chodzić na zajęcia. Bardzo mnie wciągnęło :-) Mam wspaniałego instruktora, dzięki któremu uwierzyłam, że ja też mam prawo marzyć i spełniać marzenia...Załapałam takiego bakcyla, że zamierzam pójść na studia na wiadomy kierunek :-) Tylko jest jedno, a właściwie dwa ale...Nie mam kompletnie talentu do rysowania i słaby wzrok, z racji mojej choroby. Na jedno oko w ogóle nie widzę a w drugim mam -14 dioptrii...Czy Waszym zdaniem mam jakąś szansę żeby zajmować się witrażem na poważnie ?? Powiem wam. że jak na razie mam tylko problem z oklejaniem szkła. Reszta wychodzi mi chyba nie aż tak tragicznie. Pozdrawiam i witam jeszcze raz :-)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 19 września 2008, o 18:30 
Offline

Dołączył(a): 12 września 2007, o 02:00
Posty: 700
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Witaj Sylwio w naszym gronie. Też załapałam TEGO bakcyla. To świetnie, że masz możliwość studiowania wiadomego kierunku :D ja nie mam tej możliwości. I nie opowiadaj, że nie masz talentu do rysowania. Jeżeli zainteresowałaś się witrażem, to talent masz w sobie gdzieś tam głęboko i na pewno się to uzewnętrznia. Jeżeli masz problem tylko z oklejaniem to spoksik i luzik. Sądząc z Twojego wpisu świetnie sobie radzisz z pisaniem czyli czytaniem też. Gdybyś miała jakieś pytania - pisz - na pewno uzyskasz odpowiedź.
Pozdrawiam Cię serdecznie


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 19 września 2008, o 19:40 
Offline

Dołączył(a): 5 maja 2008, o 02:00
Posty: 816
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Sylwio z Elbląga, tutaj znajdziesz samych"witrażowariatów", którzy pomogą w każdej sprawie. Pozdrawiam. Fagonio.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 19 września 2008, o 20:26 
Offline

Dołączył(a): 2 września 2007, o 02:00
Posty: 2070
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 1 time
Uayo napisał(a):
Witam wszystkich forumowiczów. Mam na imię Sylwia. Witrażem zajmuję się od ponad roku, od kiedy zaczęłam chodzić na zajęcia. Bardzo mnie wciągnęło :)Tylko jest jedno, a właściwie dwa ale...Nie mam kompletnie talentu do rysowania i słaby wzrok, z racji mojej choroby. . Pozdrawiam i witam jeszcze raz :-)


Witaj
Nie musisz być od razu artystą, możesz być dobrym rzemieślnikiem. Nie ma więc żadnych przeciwskazań, jeśli tylko podołasz.
Co do studiów, to...
Witraż jest na ASP we Wrocławiu. Jak przejdziesz egzamin rysunku, skoro nie umiesz rysować?
Nie przejmuj się jednak , chyba żadne z nas nie ma studiów w tym kierunku.
Mamy zamiar na tym forum (przynajmniej na razie) rozpropagować sztukę witrażownictwa i fusingu. Chcemy wzajemnie sobie pomagać, więc na pomoc zawsze możesz liczyć.
UFFFFFFFF to tyle.

_________________
Drzwi muz są otwarte - ale nie każdy może wejść do krainy sztuki.

pozdrowienia Trebor. :lol:
Moje wypociny znajdziecie tu: www.zakrecona-galeria.pl
i tu: www.zakrecona-galeria.pl/galeria


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 19 września 2008, o 22:19 
Offline

Dołączył(a): 4 sierpnia 2008, o 02:00
Posty: 399
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Trebor napisał(a):

Mamy zamiar na tym forum (przynajmniej na razie) rozpropagować sztukę witrażownictwa i fusingu. Chcemy wzajemnie sobie pomagać, więc na pomoc zawsze możesz liczyć.
UFFFFFFFF to tyle.


Mogę jedynie potwierdzić słowa trebora.
I ja też Cię witam serdecznie. Fajnie, że jesteś i mamy nadzieję, że zostaniesz z nami dłużej. :-)
Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 19 września 2008, o 22:52 
Offline

Dołączył(a): 2 września 2007, o 02:00
Posty: 620
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
I Ty zostaniesz witrażystką - bo nie ma rzeczy niemożliwych jak pisze w swoim motto mój przyjaciel Majgeniusz.
Witam Cię również i cieszę się, że dołączyłaś do naszego "zakręconego" grona.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 20 września 2008, o 09:04 
Offline

Dołączył(a): 6 września 2008, o 02:00
Posty: 242
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Może to i głupie ale zastanawia mnie jedna rzecz. Jak mówicie większość z Was nie ma tzw "papierka" na witrażystę. W związku z tym mam pytanie. Czy ktoś zajmuje się witrażem zawodowo i ludzie nie pytają o jakiś dyplom albo referencje ? Tak jak pisałam zamierzam uczynić z witrażu nie tylko hobby, ale i pracę. Dlatego pytam :-)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 20 września 2008, o 09:57 
Offline

Dołączył(a): 5 maja 2008, o 02:00
Posty: 816
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Ja zajmuję sie robieniem witraży zawodowo od 6 lat. Tylko, że same witraże to jakieś 10% zamówień. To samo z lampami. Głowne utrzymanie to drobiazgi, nowe pomysły, bizuteria. Na początek radzę zacząć od drobiazgów. Wstawić gdzieś do galerii. Najlepiej do jakiejś zaprzyjaźnionej. Zobaczysz czego oczekują klienci. Czy pomysł trafiony? Jednak rób zawsze tak, jakbys sama chciała mieć tęn przedmiot. Dbaj o jakość. No, a ten diabełek jak zwykle tkwi w szczegółach :twisted:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 290 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 29  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
SitemapIndex SitemapIndex
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group Nasz Senior - serwis internetowy dla seniorów
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO