Forum miłośników witraży

Odkrywamy świat witraży. Forum witrażowe założone przez easy-Art. Techniki i narzędzia witrażowe. Wystawy witrażu, wernisaże. Szkolenia witrażowe. Centrum wymiany wiedzy i doświadczeń.
Teraz jest 28 marca 2024, o 21:06

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 25 listopada 2009, o 21:57 
Offline

Dołączył(a): 3 kwietnia 2009, o 02:00
Posty: 11
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
...semikon,dzieki :shock: .Juz myslalem ze bedzie kicha.Spoinki poprawie jak gdzies w okolicy namierze dobra cyne i stacje lutownicza w przyzwoitej cenie ,bo to czym dysponuje teraz to :cry: tylko zyly sobie podciac.Obiecuje poprawic sie :lol:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 25 listopada 2009, o 23:07 
Offline

Dołączył(a): 4 sierpnia 2008, o 02:00
Posty: 399
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Witek - myślę, że dobra lutownica byłaby dla Ciebie dużą ulgą w pracy, a i dzieła pozyskałyby jeszcze większy blask. Poza tym gdzieś w gąszczu tematów znajdziesz okazały ekwipunek narzędzi, które można mieć w warsztacie, które trzeba mieć, które są konieczne, albo nawet takie, co głównie leżą na półce i czekają na swój wielki projekt, ale na codzień niewiele dają. Lepiej od razu zaopatrzyć się w te najpotrzebniejsze. Potem powoli kompletować resztę. :-)
To moje zdanie na ten temat, ale sprawdzony na własnej skórze. :-)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 25 listopada 2009, o 23:40 
Offline

Dołączył(a): 3 kwietnia 2009, o 02:00
Posty: 11
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Mati-doskonale zdaje sobie z tego sprawe.Problem jednak polega na tym ze tu gdzie mieszkam nie ma dobrego wyboru,a w budowlanym nazwijmy go "Liroju" jest lekka padaka,juz nie wspomne o cynie,ktorej koszt to 5 euro za 100 gram.Powiedzmy, ze zaczynam ta przygode,bo to dopiero poczatek.Napewno :D sie zarazilem i bede wszystko czynil zeby skompletowac caly niezbedny sprzet,a moze nawet uda mi sie kiedys dotrzec do Was na warsztaty,zeby poznac kilka magicznych sztuczek.Postanowienie weekendowe:zrobic zakupy w sklepiku internetowym i isc do przodu.Pozdrawiam!


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 26 listopada 2009, o 09:20 
Offline

Dołączył(a): 3 stycznia 2008, o 02:00
Posty: 1083
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
witekteneryfa napisał(a):
Postanowienie weekendowe:zrobic zakupy w sklepiku internetowym i isc do przodu.Pozdrawiam!


_________________ ***____________________
Noo, i już mi się podoba Twoje postanowienie :P
ale.... nie podcinaj sobie żył ! nawet kolorowym szkłem :D
Pomysł jest, trzeba go zrealizować - a jeśli się powiedzie, to jest podbudowa
i motywacja do dalszych prac i o to chodzi :mrgreen:
3mam kciuki :-)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 27 listopada 2009, o 19:48 
Offline

Dołączył(a): 4 sierpnia 2008, o 02:00
Posty: 399
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Witek - pozostaje rzucić wszystko i przyjechać na warsztaty. :-) Im szybciej, tym lepiej.
Same korzyści. przy okazji warsztatów, które ujawnią niektóre sekrety szkła, doposażysz sobie warsztat narzędzi, a i niewykluczone, że jak dasz znać wcześniej to umówimy się jakoś większą grupą w jednym miejscu? Co wszyscy na to? Taki "jakby" zlocik? Spiknięcie weekendowe? Może tym razem na Śląsku?
Zainteresowanym, krzyczącym "Ja jestem z północy Polski i się nie pojawię bo to za daleko, przemycę informację, że żyjemy w czasach, kiedy do Szkocji, Włoch, czy innego Bangladeszu (?!?) latamy w dwie godziny w dodatku za parę złotych. :-)
Pozdrawiam serdecznie :-)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 27 listopada 2009, o 23:52 
Offline

Dołączył(a): 3 kwietnia 2009, o 02:00
Posty: 11
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Powiem tak:odbyc warsztaty z Wami to moje marzenie.Niestety zycie jest takie ze moge tylko w okresie wakacyjnym :cry: a po drugie z mojego "Bangladeszu" leci sie 5 godzin.Bedac jednak w Ojczyznie,a jestem z Wroclawia zawsze jade na tydzien do Rzeszowa zaliczajac Slask,Krakow i pare jeszcze miejscowosci po drodze.Tak wiec chetnie gdzies Was odwiedze.
...a co do lotow za pare zlotych to moze trzeba byloby pomyslec o zlocie w"Bangladeszu" u mnie. :lol: Wszystko jest do zorganizowania,tylko troche checi.Zakwaterowanie lezaloby w mojej gesti,a reszta to juz pestka.Loty np. bezposrednie sa z Katowic lub Warszawy.Moze powstalyby jakies witrarze z palmami :lol: Trzeba to przedyskutowac. :idea: Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 28 listopada 2009, o 01:25 
Offline

Dołączył(a): 2 września 2007, o 02:00
Posty: 2070
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 1 time
no, no ciekawa propozycja
Warto się zastanowić
Zapraszam na Śląsk

_________________
Drzwi muz są otwarte - ale nie każdy może wejść do krainy sztuki.

pozdrowienia Trebor. :lol:
Moje wypociny znajdziecie tu: www.zakrecona-galeria.pl
i tu: www.zakrecona-galeria.pl/galeria


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 28 listopada 2009, o 02:12 
Offline

Dołączył(a): 25 marca 2009, o 02:00
Posty: 107
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Cześć. Warsztaty to trochę za dużo sprzętu (szlifierki) i szkło, ale zlot na czarnej plaży z pracą nad wspólnym projektem na krańcach starego świata -
to jest coś. Trzeba tylko chętnych. Logistycznie do zrobienia.

Pozdrawia ziomal z Dolnego Śląska Piotr ze Świdnicy


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 28 listopada 2009, o 12:31 
Offline

Dołączył(a): 4 sierpnia 2008, o 02:00
Posty: 399
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Pewnie!
Trzeba policzyć koszty i ustalić odpowiednio odległy czas i wszystko może wypalić :-).
Ja już jestem zapalony :-)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 28 listopada 2009, o 14:47 
Offline

Dołączył(a): 4 września 2007, o 02:00
Posty: 119
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
no wreszcie jest odzew na moje pytanie odnośnie warsztatów na teneryfie :-)
Witek ja w to wchodzę:-)
i dam sobie włosy z głowy ściąć jak Cię tam nie odwiedzimy... tylko ilu nas pomieścisz. Daj znać>

Potrzebuję jednej osoby z forum do koordynacji tego, kto na ochotnika? proszę na mail zborowski@easy-art.pl temat TENERYFA.

Pozdro i do obaczyska na teneryfie :-)))
Dawid


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
SitemapIndex SitemapIndex
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group Nasz Senior - serwis internetowy dla seniorów
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO