Forum miłośników witraży

Odkrywamy świat witraży. Forum witrażowe założone przez easy-Art. Techniki i narzędzia witrażowe. Wystawy witrażu, wernisaże. Szkolenia witrażowe. Centrum wymiany wiedzy i doświadczeń.
Teraz jest 28 marca 2024, o 18:21

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 109 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 22 grudnia 2009, o 01:07 
Offline

Dołączył(a): 7 lipca 2009, o 02:00
Posty: 187
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Roting...leszczu nie leszczu...dobrze myślisz i chwała Ci za zamiane Metina na kolorowanie szkiełkowe:) Wrzuć w galerie jakies swoje dziełko koniecznie :-)
I witaj w zakręconym świecie :-)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 22 grudnia 2009, o 12:02 
Offline

Dołączył(a): 4 sierpnia 2008, o 02:00
Posty: 399
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Roting - i ja również spieszę przywitać całą Waszą grupkę. Gratuluję odnalezienia fantastycznego hobby (może i więcej) i służę wszelką pomocą, oczywiście w zakresie mojej mózgownicy. :-)
Pozdrawiam serdecznie.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 22 grudnia 2009, o 16:22 
Offline

Dołączył(a): 19 grudnia 2009, o 02:00
Posty: 15
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Neshka napisał(a):
Roting...leszczu nie leszczu...dobrze myślisz i chwała Ci za zamiane Metina na kolorowanie szkiełkowe:) Wrzuć w galerie jakies swoje dziełko koniecznie :-)
I witaj w zakręconym świecie :-)



Ależ iż właśnie że ;D Ja nie grałem w Metina - nigdy , żeby nie było. Jakoś od początku podchodziłem do takich gier dość sceptycznie. Dzisiaj ostatni dzień był szkoly ... Skrzynkę rzeczy swoich z pracowni na święta zwiozłem ... szkło także , powycinam różyczki dwie albo 3 ;) Galerie założe jak będzie troche więcej moich wypocin :-) Narazie zrobiłem Gołąbka (projekt z neta) , 3 różyczki (też z neta) , 4 aniołki z czym trzy wzięli koledzy bo mi się już niechciało ich kończyć to tak je gdzieś sprzedali żeby było na szkło z Jasła ;)

Co do zdjęć ... coś tam wrzuce , ale musze poczekać na nową płytę główną bo mi się USB wypaliło i niewykrywa aparatu ... + aparat teraz też się już skotlił ;| Nieszczęście ... ;| Ostatnio same wydatki ... jeszcze się zastanawiam czy sobie nie wziąść zestawu z easy-Artu to może bym w końcu miał już wszystko w domu i nie ograniczał bym się do szkolnych zajęć , ale też troche w domciu popracować :-)

Dobra , Ja lece ... Pozdrawiam Gorąco ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 23 grudnia 2009, o 00:02 
Offline
Site Admin

Dołączył(a): 24 października 2007, o 02:00
Posty: 318
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 3
Pozdrowienia dla Rotinga.
W Brzozowie jestem kilka razy w roku, bo zaglądamy do przyjaciół do Izdebek. Jak będziesz miał ochotę to chętnie poznam Waszą grupę przy najbliższej wizycie.
A nożyk, cyna z kalafonią, to wszystko głupstwo, bo tego trzeba się nauczyć. Najważniejsze, że macie NINJA i SAMURAJA, bo to podstawa.
Życzę dużo cierpliowści i zapraszam do konkursu na forum na lampion. Taki cel, to mobilizacja i ze dwa paluszki przycięte.
Przy okazji Radosnych Świąt.

_________________
Czasopismo Witrażowe | Lampy Witrażowe | Forum Witrażowe


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 24 grudnia 2009, o 18:19 
Offline

Dołączył(a): 19 grudnia 2009, o 02:00
Posty: 15
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Dzisiaj Wyjątkowy Dzień. Życzę Wam Spełnienia wszystkich marzeń , by wasze serducha zawsze było pełne miłości do innych ludzi. Byście się cieszyli przyjściem Pana Jezusa w gronie najbliższych oraz żeby nowy rok przyniósł Wam wiele miłych doznań i wrażeń. Oczywiście życzę Wam także wielkiego , przeogromniastego zapału w tworzeniu kolejnych przepięknych prac witrażowych ;) Pozdrawiam Gorąco w Wigilijny wieczór ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 24 grudnia 2009, o 23:25 
Offline

Dołączył(a): 12 września 2007, o 02:00
Posty: 700
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Leszczu, z takim podejściem wkrótce będziesz rekinem. I nie używaj cyny z topnikiem.
Pozdrawiam serdecznie


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 25 grudnia 2009, o 12:17 
Offline

Dołączył(a): 23 listopada 2008, o 02:00
Posty: 1222
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Zważaj co mówi zacna osoba, posiadająca praktykę jak również bogaty zasób wiedzy praktycznej i teoretycznej.
Pozdrawiam Albert


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 3 listopada 2010, o 11:29 
Offline

Dołączył(a): 1 listopada 2010, o 02:00
Posty: 4
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
ale numerek;)))z tymi nożami...Warto pomyśleć dwa razy zanim coś się zrobi...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 14 stycznia 2011, o 00:24 
Offline

Dołączył(a): 4 sierpnia 2008, o 02:00
Posty: 399
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
adriana ryng napisał(a):
ale numerek;)))z tymi nożami...Warto pomyśleć dwa razy zanim coś się zrobi...



Na szczęście niewiele firm na polskim rynku robi "taki numerek".
Jeśli coś jest za 1/3 ceny, należy się dokładnie temu czemuś przyjrzeć i ocenić czy jest jej warte. :-)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 109 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
SitemapIndex SitemapIndex
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group Nasz Senior - serwis internetowy dla seniorów
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO