Forum miłośników witraży

Odkrywamy świat witraży. Forum witrażowe założone przez easy-Art. Techniki i narzędzia witrażowe. Wystawy witrażu, wernisaże. Szkolenia witrażowe. Centrum wymiany wiedzy i doświadczeń.
Teraz jest 28 marca 2024, o 18:15

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 22 stycznia 2010, o 20:15 
Offline

Dołączył(a): 23 listopada 2008, o 02:00
Posty: 1222
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Odnośnie filcu większej ilości. Wejdź na allegro tam znajdziesz. Jeżeli chcesz tylko do swoich dwóch szlifiereczek precyzyjnych to jest prosta sprawa. Kupujesz filc w arkuszach jakiej Ci pasuje grubości. A wycięcie to jest drobiazg ponieważ do tego służą wycinaki okrągłe jak nie masz to najlepiej udać się do sklepu i zakupić sobie jakiej średnicy potrzeba. Uderzenie jedne młotkiem w wycinak i masz krążek filcowy. Wówczas będziesz mógł wycinać większą ilość krążków jakiej średnicy zapragniesz w filcu i nie tylko, ponieważ będziesz mógł wycinać również i w papierze gumie i. t. d.
Pozdrawiam Albert


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 22 stycznia 2010, o 20:41 
Offline

Dołączył(a): 2 września 2007, o 02:00
Posty: 2070
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 1 time
albert235 napisał(a):
No szanowny koleżko widzisz sam nie wiesz co masz, to znaczy, że za dużo masz-hi hi.
Trebor, tak jak pisał Mati u producenta lub w marketach tam gdzie ją nabywałeś. Nic dodać nic ująć.
Pozdrawiam Albert



Albercik - za mało. U mnie jedna maszyna służy do jednej rzeczy. Nie lubie urządzeń uniwersalnych bo brak mi czasu na zmienianie, stąd u mnie sporo narzędzi takich samych, ale każde służy do czegoś innego.Będę musiał kupić jeszcze jedną do profilowania, tylko gdzie ten wycinak dostać. Kiedyś nie było sprawy teraz takich narzędzi nie można dostać.
Co do części zamiennych ( głowica) to wybij sobie z głowy. Łatwiej kupić nową wiertarkę nić jakąś część do niej. To wszystko - teraz - jednorazówki bez części zamiennych.

_________________
Drzwi muz są otwarte - ale nie każdy może wejść do krainy sztuki.

pozdrowienia Trebor. :lol:
Moje wypociny znajdziecie tu: www.zakrecona-galeria.pl
i tu: www.zakrecona-galeria.pl/galeria


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 22 stycznia 2010, o 21:04 
Offline

Dołączył(a): 23 listopada 2008, o 02:00
Posty: 1222
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Kwestia wycinaków to na pewno dostaniesz w sklepach metalowych gdzie prowadzą sprzedaż wierteł narzynek przebijaków i innych specyjałów z branży metalowej.

Co do zamiennych części to z jednej strony masz rację, ale ja posiadam też adres i mejla gdzie mogę zamówić w razie czego te części zamienne. Albo kłamią albo mi się trafiło takie coś. Na razie pół roku mi służy i odpukać w niemalowane drewno.
Pozdrawiam Albert


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 22 stycznia 2010, o 21:06 
Offline

Dołączył(a): 23 listopada 2008, o 02:00
Posty: 1222
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
W razie byś nie dostał wycinaków to podaj jaka średnica interesuje? Postaram się załatwić.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 23 stycznia 2010, o 15:36 
Offline

Dołączył(a): 2 września 2007, o 02:00
Posty: 2070
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 1 time
Albert
fi od 1, 2 i 3 cm. Znajdziesz gdzieś takie??

_________________
Drzwi muz są otwarte - ale nie każdy może wejść do krainy sztuki.

pozdrowienia Trebor. :lol:
Moje wypociny znajdziecie tu: www.zakrecona-galeria.pl
i tu: www.zakrecona-galeria.pl/galeria


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
SitemapIndex SitemapIndex
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group Nasz Senior - serwis internetowy dla seniorów
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO