Forum miłośników witraży

Odkrywamy świat witraży. Forum witrażowe założone przez easy-Art. Techniki i narzędzia witrażowe. Wystawy witrażu, wernisaże. Szkolenia witrażowe. Centrum wymiany wiedzy i doświadczeń.
Teraz jest 28 marca 2024, o 15:11

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 17 grudnia 2007, o 05:03 
Offline

Dołączył(a): 5 września 2007, o 02:00
Posty: 32
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Byłem bardziej niż zadowolony, kiedy dowiedziałem się, że Dyrygent zakwalifikował mnie na I Stacjonarne Warsztaty easy-Artu. Nie miałem wówczas świadomości jak będą te warsztaty wyglądały. Spodziewałem się, że być może nauczę się trzymać nóż i wykonywać proste cięcia. Jako zupełnie zielony witrażysta in spe bałem się trochę obnażenia mojej praktycznej ignorancji.
Na miejscu okazało się, że moje oczekiwania i obawy całkowicie rozmijały się z rzeczywistością. Jeśli chodzi o obawy to poza mną było jeszcze kilka zupełnie zielonych osób. Natomiast zdobyte umiejętności umożliwiły mi jeszcze podczas warsztatów samodzielne wykonanie ciekawego witrażu!!! Mój pierwszy witraż wisi już na honorowym miejscu
Dawidzie i Michu77 jeszcze raz serdecznie wam dziękuję!
Trudno w kilku słowach opisać to co się wydarzyło w czasie tych dwu dni wypełnionych nauką i pracą. Mam nadzieję, że swoimi wrażeniami podzielą się z wami także inni członkowie tej wspaniałej grupy jaka brała udział w tym cudownym przedsięwzięciu. Dziękuję wam za wspaniałą atmosferę, życzliwość, poczucie humoru, pomoc i wspólne dyskusje. Marlenie za namaszczanie pleców należą się szczególne podziękowania. Bartolinii Ciebie jeszcze raz przepraszam za chrapanie...
Zapewne jeszcze powrócę do wspomnień z warsztatów, bo jest wiele do wspominania (choćby obiadki u Pani Zosi).


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 17 grudnia 2007, o 09:22 
Offline

Dołączył(a): 2 września 2007, o 02:00
Posty: 143
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Z tego co mówiłes też dałem niezgorszy popis chrapania hihi wiec ja również Ciebie przepraszam i chyba jestesmy kwita hihi. Na następnych warsztatach nie widze przeszkód na dalsze wspólne koncerty chrapania :-):-), oby były jak najszybciej. Niedosć ze wspaniali wykładowcy ( Dyrygent i Michu) to jeszcze grupa super sympatyczna. :-):-)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 17 grudnia 2007, o 20:05 
Offline

Dołączył(a): 12 września 2007, o 02:00
Posty: 700
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Jerzy, skończyłeś słonecznika! Widziałam na zdjęciach Al-uzji jaki byłeś dumny. Gratulacje!
Pozdrawiam
Marlena


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 18 grudnia 2007, o 00:24 
Offline

Dołączył(a): 5 września 2007, o 02:00
Posty: 32
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Marlena byłeś, to mało powiedziane - w dalszym ciągu jestem. Myślę, że dopiero jak zabiorę się w sobotę do następnego projektu to trochę mi przejdzie...
Serdecznie (i gorąco) pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 18 grudnia 2007, o 09:31 
Offline

Dołączył(a): 2 września 2007, o 02:00
Posty: 620
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Jak wiecie, to musiałem Was ze względu na połączenia kolejowe wcześniej opuścić.
Nie mieliście więc możliwości zobaczenia mojej pracy. Zabrałem szkiełka i szablony do domu i tu dokończę swojego dzieła. Dzisiaj będzie gotowe. Zrobię zdjęcie i wrzucę do brogre na serwerze Micha. Ponieważ do wczoraj po południu pracowałem do 22.00 na drugim etacie, to nie miałem kiedy. Od dziś w związku z tym, iż " obecnie nie mamy tylu zamówień, więc i pracy mniej, jakby co to my damy znać", jestem bez dodatkowej kasy, ale za to mam wolny czas na witraże. Ta kasa jaką zarobiłem, przeznaczona jest na zainwestowanie w materiały, ale obawiam się, że moja "główna księgowa", ma wobec niej inne plany. Oj będzie się działo!
Zamierzam również spróbować zaczepić się na umowę zlecenie, w położonym niedaleko mnie studiu witraży. Może się uda. Ale było by fajnie. Za pieniądze robił bym to co lubię. To chyba niewyobrażalne i nierealne. Oczywiście niema to jak na swoim i dla siebie, ale to musi trochę poczekać.
Pozdrawiam gorąco, całe grono.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 18 grudnia 2007, o 10:38 
Offline

Dołączył(a): 10 września 2007, o 02:00
Posty: 10
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Brogre, trzymam kciuki, żeby Ci się udało załapać do tej pracowni :-) Mi też marzy się coś takiego i mam nadzieję, że kiedyś uda mi się zrealizować plany. Jednego jestem pewna - połknęłam bakcyla witrażownictwa. :D Wielkie podziękowania dla Dyrygenta i Michu77. Chłopaki, jesteście niesamowici! Przyznam się szczerze, że do ostatniej chwili miałam wątpliwości, czy dobrze zrobiłam decydując się na udział w warsztatach. Mimo, że od dawna chciałam spróbować robić witraże, w domu kompletnie mi to nie wychodziło i trochę się bałam, że na warsztatach dam plamę, tym bardziej, że w planach było samodzielne wykonanie witrażu. Okazało się jednak, że dzięki bardzo pomocnym wskazówkom Dyrygenta i Michu77 mogłam wyjechać z warsztatów z moim pierwszym, własnoręcznie wykonanym witrażem. :D :D :D Jeszcze raz bardzo dziękuję i z niecierpliwością czekam na kolejne "etapy wtajemniczenia" :lol:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 21 grudnia 2007, o 17:58 
Offline

Dołączył(a): 15 września 2007, o 02:00
Posty: 60
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Pierwsze warsztaty Easy-Art....!!

Wrażenia, jakie na Mnie wywarły ?


Brak słów, aby opisać pobyt na warsztatach najlepiej było by samemu w nich uczestniczyć
Od pierwszego dnia, gdy dowiedziałem się o tym, że jestem uczestnikiem do dzisiaj jestem pod ogromnym wrażeniem.
Profesjonalizm, z jakim zostały stworzone pozostaje dla innych tylko marzeniem.
Sam kurs BHP przeprowadzony na samym początku zapowiadał, że do cioci na imieniny to my nie przyjechaliśmy nic dodać nic ująć pełen profesjonalizm ( oczywiście w wykonaniu Micha 77 jeśli chodzi o BHP itp..)
Do pierwszego cięcia aż do ostatniego lutu nikt nie zostawał sam, zawsze można było liczyć na fachowe rady Dyrygenta albo Micha a gdy ich zabrakło to zostawał ktoś z grupy warsztatowiczów, na których mogliśmy i że tak śmiało się wypowiem MOŻEMY polegać liczyć.
Proszono Mnie o jak najszybsze napisanie wrażeń póki emocje nie opadły.!
I tu jest problem, bo raczej emocje związane z warsztatami Mnie nie opuszczają wręcz jeszcze bardziej się podkręcam, bo pomimo powrotu do domu nadal nie zostaje sam!
Dyrygent z Michem nadal nas zaskakują i mam nadzieje że nadal będą nas zaskakiwać ciekawymi pomysłami i wizjami.
Nie chciałbym powielać opinii innych, że było fajnie super odjazdowo.
Chciałem tylko nie rozpisując się zbytnio podsumować moje wrażenia
Świat naprawdę bez....Was.... Byłby szary.....!!!

Gorące podziękowania dla organizatorów oraz uczestników warsztatów za stworzenie tak miłej atmosfery.

Z wyrazami szacunku

neoss6

Wojciech jacobi


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
SitemapIndex SitemapIndex
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group Nasz Senior - serwis internetowy dla seniorów
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO