Forum miłośników witraży

Odkrywamy świat witraży. Forum witrażowe założone przez easy-Art. Techniki i narzędzia witrażowe. Wystawy witrażu, wernisaże. Szkolenia witrażowe. Centrum wymiany wiedzy i doświadczeń.
Teraz jest 28 marca 2024, o 22:57

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Tytuł: :-)
PostNapisane: 23 września 2007, o 19:13 
Offline

Dołączył(a): 12 września 2007, o 02:00
Posty: 33
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Bardzo fajny ten filmik, mogę zobaczyć jak daleeeeeeko mi jeszcze do ,,mistrza'':-)
Na razie robię proste formy, jakieś zawieszki, wisiorki itp...a marzy mi się zrobienie lampy...oj marzy...no chociaż małej lampeczki...no lampioniku... :-) niestety ręka jeszcze niepewna i za dużo materiału bym zmarnotrawiła.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 23 września 2007, o 19:52 
Offline

Dołączył(a): 2 września 2007, o 02:00
Posty: 143
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Atam opowiadasz kto nie próbuje ten ... sama wiesz raz zmarnujesz , drugi raz zmarnujesz a za trzecim razem tak Ci pięknie wyjdzie że sama nie będziesz wierzyła że to twoje dzieło :-)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 24 września 2007, o 08:36 
Offline

Dołączył(a): 2 września 2007, o 02:00
Posty: 620
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Nie można dopuścić, do marnotrawstwa surowca. Jak coś nie wyjdzie, to zawsze można znaleźć, dla tego co musieliśmy odrzucić, jakieś zastosowanie.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 24 września 2007, o 10:59 
Offline

Dołączył(a): 2 września 2007, o 02:00
Posty: 143
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Zgadza sie ale nie można sie też bać próbowac :-):-), bo jak ciągle bedziemy sie bać ze nie wyjdzie to .. no sami wiecie co , a z resztek zawsze można coś wykombinowac ciekawego... np jakieś wariacje hihihihihi :-)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 25 września 2007, o 08:31 
Offline

Dołączył(a): 16 września 2007, o 02:00
Posty: 202
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Prawdziwa burza mózgów. Brawo !!! O to chodziło. Mimo tego że zawsze, no prawie zawsze stoję po tej drugiej stronie kamery nigdy nie widzę finalnego produktu naszej wytwórni filmowej Krzywińwood. Cieszę sie bardzo że podoba wam sie pomysł i już wpływa on na waszą postawę i na to jak obchodzicie się ze szkłem. Pół roku temu bałem sie dotykać nożem szkła a na dzień dzisiejszy radzę sobie chyba nawet nie najgorzej. Co do wypowiedzi kolegi witrażysty z Gdańska nawet nie śmiem z nim polemizować bo daleko mi do jego kunsztu, ale... jak zawsze musi być jakieś ale... TO JEST FILM POKAZUJĄCY JAK SIĘ NIE BAĆ SZKŁA I JAK PRZY POMOCY NAŻĘDZI ZA 15 ZŁ WYCIĄĆ COŚ CO NAS ZADOWOLI.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 8 lutego 2008, o 00:38 
Offline

Dołączył(a): 13 września 2007, o 02:00
Posty: 15
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Dość późno tu trafiłem. Podoba mi się akcja Dawida. Taki kurs jest fajną sprawą dla amatorów. Moja uwaga do Szefa, daj obejrzeć filmy przed publikacją fachowcom. Andk ma wiele racji, jego uwagi są słuszne, choć nie do końca. Ja na jego kontrę (brydżowo) powiem re. Primo - do cięcia szkła używamy krajacza, a nie noża czy też nożyka, secundo - czyszczenie kółka na desce, papierze czy jeszcze czymś takim to morderstwo drogi Kolego, talk to minerał b.miękki (1 st. w skali Morse'a), a służy do szlifowania diamentów, piorunem stępisz kółko "nożyka" przy takich praktykach. Bezpieczniejsze jest cowboy'skie dmuchnięcie. Zabójcze dla kółka krajacza jest również "zjeżdżanie" ze szkła, powinniśmy kończyć cięcie, tak jak zaczynamy, prawie na krawędzi tafli.
Pozdrawiam!


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 17 lutego 2008, o 14:11 
Offline

Dołączył(a): 25 stycznia 2008, o 02:00
Posty: 1044
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Dawid, dogadaj się z Rogalem i Andk'em, zaproś ich do siebie na kosultacje i nagranie :lol: . Wyprodukujcie bardzo profesjonalny film. "Na pewno" cała Brać Internetowa nie będzie miała żadnych uwag :lol: . Może też w wersji angielskiej. I opylajcie w sklepie i na Allegro.

Note bene, ten film sprzedawany w sklepie jest bardzo pomocny dla poczatkujących, ale w ekonomi jest taka zasada, iż zysk robi się nie tylko ceną, ale przedewszystkim obrotem. Uważam, iż ta cena jest dwa razy za wysoka :shock: . Zobacz ilu jest zarejestrowanych Forumowiczów(ciągle ich przybywa), potencjalnych nabywców, którzy po obejrzeniu tego filmu skorzystaliby dodatkowo ze szkolenia.
Przecież żyjemy w polskich realiach, a nie zachodnich. Spora grupa Forowiczów nie ma pracy i szuka jakiegoś zajęcia, bo nie ma co do garnka włożyć.

Chyba nie chcecie, aby "równanie" z poznaniakami, złotówką i drutem aluminiowym dalej funkcjonował w ogólnopolskim obiegu :lol: :?: .


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 17 lutego 2008, o 20:36 
Offline

Dołączył(a): 4 września 2007, o 02:00
Posty: 119
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
:-)
zdecydowanie masz rację:-) Dlatego ten VIDEO PORADNIK jest dostępny dla tych, którzy mnie poznali oraz dla tych, którzy zdali egzamin DVD w zupełnie innej, dużo niższej cenie.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
SitemapIndex SitemapIndex
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group Nasz Senior - serwis internetowy dla seniorów
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO