Forum miłośników witraży

Odkrywamy świat witraży. Forum witrażowe założone przez easy-Art. Techniki i narzędzia witrażowe. Wystawy witrażu, wernisaże. Szkolenia witrażowe. Centrum wymiany wiedzy i doświadczeń.
Teraz jest 28 marca 2024, o 22:17

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 90 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Powrót
PostNapisane: 14 lipca 2008, o 13:57 
Offline

Dołączył(a): 2 września 2007, o 02:00
Posty: 620
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
:D Witajcie Wszyscy Zlotowicze.
Powrót do domu zakończyłem po północy. Dwa razy na trasie musiałem szukać postoju, bo burzysko al,a tajfun na nas polowało i krzywdę nam wyrządzić chciało :x Drogi zalane, koleiny pełne wody, korki pod Częstochową i Siewierzem, Tiry na trasie i w rowach; strach się bać ;) Mimo tego jestem cały i zdrowy, a koledzy z pracy poprosili mnie dziś o pomoc i z rana samego biegam z nimi pomimo urlopu. Dopiero teraz znalazłem chwilę by o tym wszystkim napisać.
Jeszcze raz ściskam wszystkich i do ponownego spotkania. :arrow: :D


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lipca 2008, o 16:06 
Offline

Dołączył(a): 12 września 2007, o 02:00
Posty: 700
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
W drodze do Szczecina też lało, ale tajfuna nie widziałam. W Szczecinie bezdeszczowo choć pochmurnie. Po powrocie zległam w wannie grzejąc obolałe plecy. A co tam kręgosłup, warto było :!: :!: :!: A wodą lutowniczą będę smarować sposobem Al czyli gąbką i wypróbuję sposób fagonio na bezdźwięczne i bezodpryskowe zarysowanie.
Pozdrawiam Was wszystkich


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lipca 2008, o 17:00 
Offline

Dołączył(a): 25 stycznia 2008, o 02:00
Posty: 1044
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Marlenko i Fagonio, może więcej szczegółów o tym cięciu :shock: .
No i czekam na jakieś zdjęcia, Fagonio był chyba bardzo głodny, ponieważ zaglądał aparatem 3 razy do garnka :lol:


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lipca 2008, o 17:06 
Offline

Dołączył(a): 20 stycznia 2008, o 02:00
Posty: 210
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Witam Was wszystkich.
Najbardziej cieszy mnie to, że wreszcie poznałam Wasze twarze. To fajne wiedzieć z kim się rozmawia na forum. Czułam i widziałam u Was luzik, który pozwolił spojrzeć na siebie z dystansem :-). Kurcze, myślę, że zaczynam się nim zarażać i to też mi się podoba. :-).
Jednego mi żal..., że nie było chwili, ktorą wspólnie poświęcilibyśmy na oglądanie prywatnych prac witrażowych (ale może grupa "puzderkowa" coś przegapiła????].
Nadróbmy to następnym razem, ok? :-).
Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lipca 2008, o 17:44 
Offline

Dołączył(a): 12 września 2007, o 02:00
Posty: 700
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Kent, żałuj, że nie mogłeś przyjechać. Nie wiesz, co było w tym wielkim garze i nie dowiesz się jak smakowało. Szefem kuchni był Michu przy manualnym współudziale Agaty i Asi. Było dobre :D Jolu, grupa puzderkowa nic nie przegapiła, nie widziałam Twoich obrazów, zapewne Adam pokaże na nowym forum.
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lipca 2008, o 18:04 
Offline

Dołączył(a): 12 września 2007, o 02:00
Posty: 700
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
kent napisał(a):
Marlenko i Fagonio, może więcej szczegółów o tym cięciu :shock: .


szczegóły po przeprowadzeniu prób, przegadaniu tematu z pomysłodawcą-racjonalizatorem, wyeliminowaniu ewentualnych błędów i obfotkowaniu (rany, ależ słowotwórstwo).
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lipca 2008, o 18:57 
Offline

Dołączył(a): 16 września 2007, o 02:00
Posty: 202
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
No to i ja sie zamelduję.
Mnie się również dostało od tego tajfuniska ale nie poddałem sie i przez cały czas jechałem nie zatrzymując się. Tankowanie i potrzeba zmusiły mnie do tego dopiero zdecydowanie dalej. Kilka minut przed połową nocy byłem u bram domku. Szybki prysznic (w ciepłej wodzie normalnie lecącej) zdanie relacji niecierpliwej ładniejszej połowie i nyny. Rewalacyjna atmosfera, pogoda (i ducha uczestników i atmosferyczna), przecudowne miejsce.
No i chyba najważniejsze to miejsce i nasz gospodarz. UKŁONY I WIELKI DZIĘKI DLA JURKA I TANI.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lipca 2008, o 22:16 
Offline

Dołączył(a): 9 stycznia 2008, o 02:00
Posty: 83
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Nie wiem jak Kent, ale ja bardzo żałuję, że nie mogłam pojechać. Pozdrawiam wszystkich zlotowców i niezlotowców - może następnym razem się uda.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lipca 2008, o 02:33 
Offline

Dołączył(a): 5 września 2007, o 02:00
Posty: 32
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Jakoś tak szybko wszyscy się rozjechali, że zrobiło sie tu dziwnie pusto. Najbardziej tęskni chyba Alfa, była bardzo rozczarowana gdy pobiegła dziś rano do domku po parówkę, a tam kompletna cisza i żadnej paróweczki... zupełnie jak w "Misiu". Mam nadzieję, że zabraliście stąd miłe wspomnienia. Witraże są tak wspaniałe, że ich piękno mnie wzrusza i będą już zawsze przypominać mi ten wspaniały weekend.
Część rzeczy znalezionych (czytaj pozostawionych) znalazła już właściciela, ale były posiadacz okularów ochronnych i kalkulatora jest wciąż nieznany. Proszę o podanie adresu pod jaki należy w/w przedmioty przesłać.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lipca 2008, o 17:10 
Offline

Dołączył(a): 2 września 2007, o 02:00
Posty: 620
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
:roll: Pomimo tego, że okularów ani kalkulatora nie zostawiłem, u Jerzego, to skimś z Was przyjechały do domu moje obłamywaczki z niebieskimi rączkami :P
Moje małe rączki do nich tęsknią, a praca kombinierkowana jest niewygodna, więc apel :arrow: :!: kto ma niech nie każe mi :cry:
Macham do Was, tymi stęsknionymi łapkami i pozdrawiam z mojego bałakupi ;)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 90 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
SitemapIndex SitemapIndex
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group Nasz Senior - serwis internetowy dla seniorów
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO