Forum miłośników witraży

Odkrywamy świat witraży. Forum witrażowe założone przez easy-Art. Techniki i narzędzia witrażowe. Wystawy witrażu, wernisaże. Szkolenia witrażowe. Centrum wymiany wiedzy i doświadczeń.
Teraz jest 29 marca 2024, o 01:16

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 90 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 17 lipca 2008, o 17:22 
Offline

Dołączył(a): 12 września 2007, o 02:00
Posty: 700
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Sprawdziłam swój sprzęt. Moje narzędzia są oznaczone literką M i nie mam Twoich obłamywaczek. Pytałam Bartka, też nie ma. Kto z uczestników jeszcze się nie odezwał?
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 17 lipca 2008, o 17:58 
Offline

Dołączył(a): 20 stycznia 2008, o 02:00
Posty: 210
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Mimo, iż byłam w grupie puzderkowej też przepatrzyłam swoje narzędzia, bo niby inne pomieszczenia, ale zaglądaliśmy do siebie nawzajem. Nic "niemojego" nie znalazłam. Wiem jak łatwo przyzwyczaić się do profesjonalnego sprzętu i jak trudno zamienić go na tymczasowy "bylejaki", więc przykro mi razem z Wami.
Przyłączam się do prośby Alicji skierowanej do Jerzego. Jerzy, poprosimy o coś więcej na temat witraży. Widziałam je przed patynowaniem ułożone na stole. Już wtedy były piękne. Ale bardzo chciałabym obejrzeć je obsadzone w drzwiach i podświetlone. Może jakieś zdjęcie udałoby się zamieścić. Bardzo proszę :-)

Ps. Kierownictwu wielkie dzięki za beżową czapeczkę. Radość w oczach mojego Synka była bardzo wielka. Zdołaliście napewno zauważyć, że Wasze czapeczki to taki dla mnie symbol witrażownictwa. Obłęd w moich oczach gdy przez moment myślałam, że moja biała czapeczka zagięła bezpowrotnie o tym właśnie świadczy. W mojej piwnicznej pracowni obie: biała i niebieska zajmują honorowe miejsca :-)
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 17 lipca 2008, o 18:39 
Offline

Dołączył(a): 2 września 2007, o 02:00
Posty: 620
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Dla siebie zrobiłem już finał - witraże w drzwiach. Zdjęcia są dostępne na ftp://82.160.247.140
login artysta
hasło vetro


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 17 lipca 2008, o 21:12 
Offline

Dołączył(a): 20 stycznia 2008, o 02:00
Posty: 210
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Byłam bardzo ciekawa śmietankowych kropli na białym, matowym tle. Wyszło super. Jesteście chyba bardzo dumni. Moje gratulacje.
Dzięki za zdjęcia.
Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 18 lipca 2008, o 10:16 
Offline

Dołączył(a): 2 września 2007, o 02:00
Posty: 620
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
:D :D :D Oczywiście, że duma nas rozpiera :!:
Kolory szkła dobierała Alutka i Marlena, ja tylko kroiłem i oklejałem.
Wyszło zajefajnie ;) i teraz myślę, czy nie przerobić moich pełnych drzwi łazienkowych i wyciąć w nich otwór, a w niego wstawić jakiś witraż :?: :roll: Jak zauważyłem, to Benia nie odrzuciła tego pomysłu :-)
Musi się tylko określić co to ma być i w jakich kolorach. Reszta w moich rękach :arrow:
A nawiasem mówiąc, to dziś już jest tydzień jak się spotkaliśmy u Jerzego.
Czas zasuwa jak IC Katowice - Wawa.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 18 lipca 2008, o 10:25 
Offline

Dołączył(a): 3 września 2007, o 02:00
Posty: 84
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
buuuu, u mnie się to nie otwiera... a ja myślałam, ze wstawię też foty, które sama zrobiłam podczas zakładania witraży do drzwi... Broniu, powiedz mi czy mogę skorzystać z twojego serwera i umieścić na nim fotki i jak mniej więcej to zrobić... Pozdrawiam al. :(


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 18 lipca 2008, o 11:21 
Offline

Dołączył(a): 29 stycznia 2008, o 02:00
Posty: 60
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Cześć kochani,
również dojechałyśmy szczęśliwie i więcej sprzętu niż własny nie mamy, ale oczywiście coś naszego zostało.
Pożyczyłam Aluzji przed lutowaniem biały przedłużacz 6-stanowiskowy z wyłącznikiem i oczywiście zapomniałam o nim przed wyjazdem na amen. Pozostał gdzieś w pracowni i tęskni do domu.
Było fantastycznie, dużo lepiej pisze się, gdy wiadomo do kogo. Z pewnością spotkamy się jeszcze.
Pozdrawiam, Iwona.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 18 lipca 2008, o 11:55 
Offline

Dołączył(a): 1 lutego 2008, o 02:00
Posty: 39
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Witam,pozdrawiam,wypakowałam wszystkie rzeczy,sprawdziłam i mam tylko to co wzięłam ze sobą,nic ponad to,ja też nie mogę obejżeć zdjęć na stronie podanej prze brogre,coś się blokuje.podaje swojego maila delf@vp.pl ,przeslijcie coś pooglądać buziaki


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 18 lipca 2008, o 13:38 
Offline

Dołączył(a): 2 września 2007, o 02:00
Posty: 620
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
delfiku - teraz sprawdziłem i nie miałem żadnych problemów. Trochę trzeba poczekać, ale łączy się napewno.
Powiedz jak ta sytuacja wyglada u Ciebie, i sprawdź czy dobrze wpisujesz adres do przeglądarki, oraz login i hasło.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 18 lipca 2008, o 14:57 
Offline

Dołączył(a): 5 września 2007, o 02:00
Posty: 32
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
delf, przedłużacz jest!!! Nie zauważyłem go wcześniej bo nie spodziewałem się, tego typu zgub. Prześlij na pw adres to odeślę. W poniedziałek porozsyłam wszystkie "znaleziska".
brogre, łamacza nie ma na 100%, ale widziałem identyczny w Arts & Hobby jeśli chodzi o ten ze śrubką dystansową. Ma nawet niebieskie rączki, cena nie jest powalająca coś około 40 PLN. Będę tam na początku sierpnia to mogę kupić dwa, bo jeden chcę kupić sobie. Daj znać jeśli do tego czasu się nie znajdzie.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 90 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
SitemapIndex SitemapIndex
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group Nasz Senior - serwis internetowy dla seniorów
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO