Forum miłośników witraży

Odkrywamy świat witraży. Forum witrażowe założone przez easy-Art. Techniki i narzędzia witrażowe. Wystawy witrażu, wernisaże. Szkolenia witrażowe. Centrum wymiany wiedzy i doświadczeń.
Teraz jest 28 marca 2024, o 19:33

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: dojazd
PostNapisane: 17 września 2007, o 11:04 
Offline

Dołączył(a): 2 września 2007, o 02:00
Posty: 143
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
mógłby mi ktoś podpowiedzieć kto mieszka w tamtych okolicach jaki jest dojazd z Leszna ( jakie firmy przewozowe działają w tamtym rejonie) do tej miejscowości ewentualnie czy ktoś mógłby zabrac 3 osoby samochodem z leszna w piątek wieczorem ( chyba 3 ) :-):-)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: dojazd
PostNapisane: 17 września 2007, o 11:36 
Offline

Dołączył(a): 4 września 2007, o 02:00
Posty: 119
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
ekipa Szczecin!!!

Domyślam się, że pojedziecie przez Poznań!

Z Poznania do Kościana!!!, nie do Leszna.

Krzywiń jest 25 kil od Leszna i od Kościana, a Kościan jest 40 kil bliżej Poznania.

Odnośnie komunikacji podmiejskich ( nie stawiałbym na to :-) )

Awaryjnie jak nikt z "samochodowych" nie pojedzie przez Kościan odbierzemy Was i zawieziemy na miejsce noclegu, także spokojnie....

fajnie by było jak w miarę możliwości większość z Was byłaby o tej samej porze na dworcu. Wtedy albo wynajmiemy busa, albo na dwa auta.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: o rany...
PostNapisane: 17 września 2007, o 12:59 
Offline

Dołączył(a): 12 września 2007, o 02:00
Posty: 33
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Jestem ze Stargardu Szczecińskiego i na razie mam mętlik w głowie, nie wiem gdzie miałabym wysiąść i co dalej...na razie wiem tylko gdzie wsiąść:-) Pociągami nie jeździłam całe wieki...a własny transport sprzedaliśmy miesiąc temu...idę po mapę...uffff, chyba że ktoś jest na tyle obstukany że mi pomoże...?


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 17 września 2007, o 13:01 
Offline

Dołączył(a): 3 września 2007, o 02:00
Posty: 84
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Ja będę jechać z Warszawy w piątkowe popołudnie. Zatem gdyby ktoś chciał zabrać sie z Poznania bądż z trasy to chętnie służę moim skromnym samochodzikiem. To tylko kwestia dogadania szczegółów i to w dodatku pewnie jak już bedzie wiadomo więcej...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 17 września 2007, o 18:46 
Offline

Dołączył(a): 2 września 2007, o 02:00
Posty: 143
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Hej ankaskakanka nie martw się Szczecin zgarnie Cie z przyjemnoscia :-):-):-) no widze że silna ekipa jedzie z zachodniopomorskiego hihiih jak bedziemy mieli już obcykaną trase to damy znać gdzie i kiedy masz sie do nas dosiąść :-)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 18 września 2007, o 22:40 
Offline

Dołączył(a): 2 września 2007, o 02:00
Posty: 143
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Aluzja a o której bedziesz tak przemykała ?? i czy znajdzie sie miejsce już dla 4 osób hihihihi :-)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 19 września 2007, o 02:32 
Offline

Dołączył(a): 5 września 2007, o 02:00
Posty: 32
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Jadę w piątek z Grójca, jeśli ktoś chce się zabrać nie ma problemu.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 19 września 2007, o 08:57 
Offline

Dołączył(a): 12 września 2007, o 02:00
Posty: 700
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Jerzy, napisz nam który Grójec - jest ich w Polsce 11, albo które Pniewy - jest ich 3. Może komuś będzie po drodze.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 19 września 2007, o 09:27 
Offline

Dołączył(a): 3 września 2007, o 02:00
Posty: 84
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
to. o której dojadę będzie pewnie zależało ok kilku czynników. To będzie piątkowe popołudnie, więc powroty z roboty itd... korki... po prostu musimy być w kontakcie. Zreszta teraz wyjeżdżam na kilka dni i do końca miesiąca nie bedę mogła śledzić tego co się dzieje na forum. Zatem gdyby ktoś chciał się konkretnie dopytać o szczególy to proszę o kontakt na telefon +48603 530 610. Jadę w piątek po swojej pracy, czyli wyjeżdzam z Warszawy gdzieś około 14, moze 15-tej... Reszta to kwestia przypadków i zdarzeń losowych...


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 19 września 2007, o 20:19 
Offline

Dołączył(a): 15 września 2007, o 02:00
Posty: 60
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Witam wszystkich!!!! Ja będę jechał z Bydgoszczy i chętnie zabiorę kogoś po drodze.
Postaram się być pierwszy?? Ale nie na pewno, tylko jak pozwoli na to czas.
W razie problemów z dojazdem proszę o kontakt.
Wszystko o mnie wie Marlena i Dawid.
Ale pytania w razie problemów z dojazdem proszę słać do Marleny ja pomogę w miarę możliwości.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
SitemapIndex SitemapIndex
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group Nasz Senior - serwis internetowy dla seniorów
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO