Forum miłośników witraży

Odkrywamy świat witraży. Forum witrażowe założone przez easy-Art. Techniki i narzędzia witrażowe. Wystawy witrażu, wernisaże. Szkolenia witrażowe. Centrum wymiany wiedzy i doświadczeń.
Teraz jest 29 marca 2024, o 00:07

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 19 marca 2008, o 17:06 
Offline

Dołączył(a): 29 października 2007, o 02:00
Posty: 12
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Ja chciałm się spytać czy ta cena za produkt " warsztatyII" 250 zet może się jeszcze zmienić czy jets to kwota ostatecznie duża? I co będzie np jak szcowna komisja egzaminacjyna uwali mnie mówiąc kolokwialnie na egzaminie z cięcia, co wtedy promponuje organizator warsztatów?( bo rozumiem, że udział w warsztatach mają osoby z zaliczonym egzaminem). Pozdro Hania


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 19 marca 2008, o 23:20 
Offline

Dołączył(a): 16 września 2007, o 02:00
Posty: 202
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
hania napisał(a):
Ja chciałm się spytać czy ta cena za produkt " warsztatyII" 250 zet może się jeszcze zmienić czy jets to kwota ostatecznie duża? I co będzie np jak szcowna komisja egzaminacjyna uwali mnie mówiąc kolokwialnie na egzaminie z cięcia, co wtedy promponuje organizator warsztatów?( bo rozumiem, że udział w warsztatach mają osoby z zaliczonym egzaminem). Pozdro Hania



jak zapewne czytałas program gdzie konkretnie jest wszystko wyliczone to wiesz ż cena 250 zł jest cena ostateczną jesli chodzi o opłate za warsztaty + obiady i nocleg tak jak ostatnio.
Egzamin i szacowna komisja uleje każdego kto choćby troche nie cwiczył ale to nie ma wpływu na następne kroki na warsztatach. jeśli chodzi o udział w dalszej części nic sie nie zmienia ale zawsze możemy podjąć jakąś zaskakującą decyzję np udzielenia 2 chińskich ostrzeżeń jednocześnie ;). Nie zaliczenie egzaminu z cięcia ( teoretyczny jak zapewne sie doczytaliście) może spowodowac tylko to że nie otrzymacie następnego certyfikatu.


hahahah "tylko tyle że nie otrzymacie następnego certyfikatu" jak to ładnie brzmi. Przecież wy chcecie zdobyć ten certyfikat więc napewno wszyscy zdacie egzamin wzorowo.:-):P


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 21 marca 2008, o 21:44 
Offline

Dołączył(a): 2 września 2007, o 02:00
Posty: 143
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
No coż ja już wiem że .....nie przyjadę i tak bywa :-):-) może następnym razem sie uda :-)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 25 marca 2008, o 17:14 
Witam,

A kiedy odbędą się warsztaty I stopnia, termin chociaż w przybliżeniu, bo ja jestem zupełnie zielona, a bardzo bym chciała podjąć naukę :-)
Niestety odkryłam trochę za późno Waszą stronkę :(
Bo jak sądzę najpierw warsztaty I stopienia a potem II?


Góra
  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 29 marca 2008, o 00:36 
Offline

Dołączył(a): 16 września 2007, o 02:00
Posty: 202
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
kasha napisał(a):
Witam,

A kiedy odbędą się warsztaty I stopnia, termin chociaż w przybliżeniu, bo ja jestem zupełnie zielona, a bardzo bym chciała podjąć naukę :-)
Niestety odkryłam trochę za późno Waszą stronkę :(
Bo jak sądzę najpierw warsztaty I stopienia a potem II?



No cóż

Wstępnie pierwsze dni maja ale to jeszcze nie jest pewne. damy wam znać


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 8 kwietnia 2008, o 10:41 
Offline

Dołączył(a): 3 września 2007, o 02:00
Posty: 84
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
czy już wiadomo jaki jest skład na warsztaty II stopnia. zróbmy jakąś liste... Ja jadę z Piaseczna (mogę zabrać kogoś z warszawy lub okolic)... polecam się... szczegóły wyjazdu do uzgodnienia


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 18 kwietnia 2008, o 00:38 
Offline

Dołączył(a): 24 października 2007, o 02:00
Posty: 34
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Mam nadzieję, że już wszystko spakowane:) Wszelakie kosmetyki i inne bambetle sugeruję spakować w małą kosmetyczkę, a resztę wielkich toreb wypełnić mega dobrym humorem i wielką ilością dobrej pogody :-)

Do zobaczenia za parę godzin :-)


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 18 kwietnia 2008, o 06:38 
Offline

Dołączył(a): 2 września 2007, o 02:00
Posty: 620
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Wszystko już spakowane zgodnie z zaleceniami. Wkrótce przybywamy - jeszcze tylko parę godzin jazdy i już jesteśmy. Ponieważ Krzysia nie jest si.ę w stanie wyrwać wcześnie z rana ( dzieci), więc nastąpi to ok 9-tej. Do zonaczenia w Krzywiniu.


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 18 kwietnia 2008, o 09:12 
Offline

Dołączył(a): 25 stycznia 2008, o 02:00
Posty: 1044
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Anulowano


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł:
PostNapisane: 18 kwietnia 2008, o 22:27 
Offline

Dołączył(a): 12 września 2007, o 02:00
Posty: 700
Podziękował : 0 time
Otrzymał podziękowań: 0 time
Słuchaj Kent, już zapewne wiesz, że Cię lubię choć nie udało mi sie Cię poznać osobiście. Naprawdę podziwiam Twoje zdolności manualne ale najuprzejmiej proszę odwiatruj się od gładkosłowności Brogre. Jego biegłość w obsłudze szkła wzbudza moją bezwzględną zazdrość. I choćbyś go ponownie i wielokrotnie nazwał wiatromędrcą, ja wiem swoje i zapewne wszyscy ci, którzy mieli możliwość poznania go osobiście również ugruntowali swoją opinię o nim. A jak coś, to jestem gotowa użyć mój żeliwny, zabytkowy dziurkacz ( straszna to broń w dłoni księgowej) w obronie wszystkich z pierwszych i drugich Dawidowo-Michowych warsztatów. No to wyobraź sobie jakieś 45-50 kg wściekłej wagi ksiegowości z dziurkaczem w dłoni i bój się !!!! Wydaje mi się, że widzę Twój uśmiech. Ale jestem skłonna do negocjacji i dogłębnego omówienia bieżących problemów w oparciu o bufet Pani Zosi. Pierwszą kolejkę stawiasz Ty, drugą ja, a trzecią i każdą kolejną ktokolwiek. A jeżeli będziesz stawiał opór to nawiążę kontakt z Benią. A wtedy naprawdę bój się!!! I nie ważne, że nie wiesz kim jest Benia. To co, pogadamy na następnych warsztatach?
Pa


Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
SitemapIndex SitemapIndex
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group Nasz Senior - serwis internetowy dla seniorów
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO